» »

Tagan Combine ali Split linija? ''to je zdaj problem''

Tagan Combine ali Split linija? ''to je zdaj problem''

d3k0 ::

Ziwjo, zanima me kaksna razlika je v praksi, in katera nastavitev se boljse obnese za navijanje oz. nasploh, cemu sploh sluzi?

Drugo kar me se zanima, imam TG 2x512 BH-5 rama, in amd 3200+, DFI sli-d, pa me zanima v katerih 2 rezah je boljse imeti rame (rumenih ali oranznih)?
!.....Happy new 2005.....!

igor0203 ::

BH-5 se ponavadi bolje obnesejo v rumenih režah. Čeprav so se moji bivši Twinmosi BH-5 boljše navijali v oranžnih slotih. Sprobaj pa boš videl. ;)

miwche ::

glede combine ali split linije...

combine linija ti da na+12V okoli 30-33A, split pa ti loči +12V linijo na CPU in VGA posebej. samo ne štekam kaj ti to prinese dobrega (razen stabilnosti) ker ti +12V pade na 20A na obeh linijah.

po moje kar ostani na combine, ker s 30A na 12V linji ne bi smel imet nobenih težav niti pri navijanju.

d3k0 ::

TnX miwche
!.....Happy new 2005.....!

d3k0 ::

A je lahko zaradi NoD32 Racunalnik ko je navit nestabilen? Ker ko sem ga uninstaliral so nekateri problemi izginili?!

cudno.....

!TnX miwche!
!.....Happy new 2005.....!

5pellfire ::

Mogoče je sistem preveč navit in ti pač pri antivirusu začne kazat nsetabilnosti...sam sem
imel podoben primer ko je bila voltaža procesorja prenizka in sem skeniral z Avastom 14GB
fajl (isto ko sem convertiral v MP3 fajl) mi je rebootalo ...potem sem malo povišal voltažo
na procesorju in je delovalo brez problema.

Če zdaj nimaš problemov ki si jih imel prej, ti vseeno svetujem da malo stestiraš računalnik
če je dovolj stabilen, spusti Prime za enih 8 ur ali kaj podobnega...toliko da boš ponoči lažje
spal:D

Glede Tagana pa jaz mam na split...mislim da je tako že po defaultu, pa ni nobenih problemov,
pa mam procesor kr fajn navit (trenutno na 2900MHz in 1.45v), pa grafična je tudi navita....
mogoče bi rabil malo močnejšo;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5pellfire ()

d3k0 ::

Maš vodo? Dej kako slikco kok maš narejen fsb delilnik ram timminge pa te stvari?!

lp pa TNX
!.....Happy new 2005.....!

d3k0 ::

Maš vodo? Dej kako slikco kok maš narejen fsb delilnik ram timminge pa te stvari?!

lp pa TNX


uzivajte
!.....Happy new 2005.....!

5pellfire ::

Ja mam vodo...(drugače je procesor šel tudi na 2800MHz in 1.4125v na zraku...več nisem niti probal ker se nekak
držim max. 45C temperature na procesorju). Z temi UCCC rami imam divider 150 (tako da ram laufa na nekje
241Mhz ...z 166 dividerjem bi laufal na nekje 264MHz...kar pa ne gre;(( ). Timingov ti zaenkrat ne morem
poslat ker mi doma kompjuter ne dela ...so pa default timingi z 406 biosa (samo 3-4-3-8 je nastavljeno ročno).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DFI NF 4 & Twinmos Speed Premium novosti (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Navijanje
75843454 (19131) sirotka
»

DFI Ultra-D visanje voltaze

Oddelek: Navijanje
331947 (1461) AndrewSmith
»

Amd64 Winchester vs. Venice core CPU-Z (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
614548 (3810) Matey_kp
»

Geil UltraX PC 3200 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
15110149 (7073) b0r1s
»

dfi lanparty in htt?!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
603740 (3300) gfighter

Več podobnih tem