» »

Len poštar

Len poštar

Mr_Globus ::

In danes se je s5 zgodilo isto. Celo dopoldne sem bil doma (uradno učil :\ ) in s5 poštar ni zvonil za prevzet priporočeno pošto. To se je zgodilo najmanj 5ič odkar imamo novega poštarja.

Na živce mi že gre stat v vrsti na pošti brez klime in zapravljat prosti čas zaradi bumbarja in me zanima če ga lahko kje prijavim.

Lery ::

En E-mail jim poslji pa bos vidu ,ce bo kej pomagal.:D Link

Lp

MTm2H37rqt7B ::

Nisi edini... cel dopoldne si doma, potem pa najdes pildek v kaslcu, da prid iskat zadevo na posto...

pavka ::

Na pošti se pritoži.Jaz bi ga sicer najprej kakšen dan pričakal in se z njim pogovoril.
Več glav več ve!!!

sverde21 ::

Pričakal >:D :D
<?php echo `w`; ?>

kopernik ::

Jah, mislim, da je po zakonu vhod v tvoj dom vhod v hišo/stanovanje. Torej bi moral poštar priti magari v 15. štuk do tvojih vrat. Žal je praksa drugačna. Pri nas se mu še domofona ne ljubi uporabljati, kaj šele dvigalo. Tako da ...

mtosev ::

LOL @ tistega poštarja

Z eno prijavo bo letel iz pošte na cesto. :\ Samo ga rabi nekdo prijavit nadrejenemu. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

miko 55 ::

ne počakaj ga pa mu rec naj v prihodnje takšnih neumnosti ne dela

Yossarian ::

Enkrat se pač potrudi in ga počakaj (čeprav tega nisi dolžan, ampak recimo zaradi čiste vesti) ter mu povej, da če še enkrat to naredi, da ga boš prijavil delodajalcu. Potem pa boš videl. Ko se bo naslednjič to zgodilo, ga pač prijavi na zgornji klik od Leryja.

Mtosev, takoj ga sicer ne bodo vrgli iz službe, ker po Zakonu o delovnih razmerjih po mojem to ni mogoče, bo pa dobil kakšno zmanjšanje plače ipd. To bi ga moralo streznit, saj če bo to ponavljal, bo pa res letel iz službe.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

AndrejS ::

Morda ti zvonec ne dela, ali pa ga nimaš na vidnem mestu

SodVina ::

Ce postarja enkrat pocakas in mu prijazno poves, kako stvar stoji, bos verjetno s tem tezavo tudi odpravil. Ce pa se bo nekaj delal pametnega, potem pa imas seveda njegove nadrejene. Kasneje sele kaksne pisne pritozbe, tozba ali kaj podobnega.

Ne vem, zakaj je treba takoj na noz, ce pa obstajajo lazje in (za oba) prijetnejse metode.

Mr_Globus ::

Hmm ok danes sem pustu psa pred vrati (vedno zalaja ko se gdo dotakne ograje). Tako da bom ziher vedu kdaj pride pa mu na 4 oke povem.

In ja zvonec je zeelo skrit 10 cm levo od vrat. In tudi če delal nebi mi bi zalajal pes.

fRiK0 ::

Ti mu vse lepo povej, pol se bo pa tvoja posta zacela izgubljati ;)
Hvala

LP Tadej

mtosev ::

Kak se je končalo?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mr_Globus ::

Danes ga nisem dobil ker ni blo dobenih reklam :P Poročam ju3

Avenger ::

Živim v hiši in ko ima poštar kaj priporočenega, ne morš preslišat trobljenja. Sicer pa eden izmed poštarjev (mal se menjajo, po še neznanem vzorcu) navadno pošto dostavi tko, da odpre vrata in butne tist šop na stopnice, zapre in gre. Sicer imamo tud kalsc, ampak priznam da ima malo premajhno odprtino.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

asgard2.0 ::

Ja pa vi veste da nimate zasebnega poštarja. Če pa je pošiljka tud jest dobim sam piltk domu. Jebat ga drugič pa preko door to door naročte. Mene čisto nič ne mot, če pa ste tako leni da se vam še na pošto ne da pol pa vam ni pomoči in se lepo vlezite na tepih v sobi in zgnjite. ;(
Šiht, CPU , Hrana, Spanje, Šiht ....

Mr_Globus ::

Danes sem ga dubu, pa je reku da se bo potrudu

@asgard2.0
To je njegova služba. Čene koji k pol sploh nosi pakete sabo? A samo za lepše? Ne ker more pozvonit in če NI nobenega doma odda listek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23554803 (5185) starfotr
»

Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5715988 (9405) jocoj
»

Posta Slovenije po kavbojsko

Oddelek: Loža
368736 (7248) imagodei
»

Poštar mi je v kaslcu pustil prazno odprto koverto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8117482 (13697) Janac
»

Kraja iz poštnega nabiralnika - kaj narest? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14113214 (9066) poweroff

Več podobnih tem