» »

Kako vklopiti IR pri prenosnem računalniku?

Kako vklopiti IR pri prenosnem računalniku?

tomturkcar ::

Jaz sem pret kratkim dubu prenosen računalnik pa ne vem kako se vkluči ir povezava vem da jo ima ker jo vidim ampak ne vem kako se jo vkluči.prosim napišite mi.

[Naslov teme naj bo razumljiv, moderator]
Tom

Gapi ::

Povezava je vedno aktivna. Ti samo daj drugo napravo zravn in naprave se bosta prepoznale. A driverje maš inštalirane za ir?

tomturkcar ::

ne nimam a mi daš link plis?
Tom

Azrael ::

@tomturkcar:

Na tak način, kot si zastavil vprašanje, ti ne bomo mogli pomagati.

Naslov, ki ne pove nič, opis, ki ga je težko dešifrirati, nobenih konkretnih podatkov... Poleg tega si zgrešil oddelek, to vprašanje sodi v strojno opremo.

Napiši točno za kateri tip in vrsto notesnika gre, kateri OS uporabljaš in kaj si našel na straneh proizvajalca notesnika in kaj si že naredil.

Pričakujem pa, da bo opis razumljiv in ne v stilu Mn3njalnika . Hvala za razumevanje.
Nekoč je bil Slo-tech.

Gapi ::

Ej linke do gonilnikov ti lahko pošlem samo bo samo edn pravi od stotih. Zato upoštevaj nasvet od azraela. Sicer pa maš gonilnik že na CD-ju od prenosnika.

snow ::

WinXP mislim, da že imajo te driverje.

Drugače pa zna biti problem v privzeti hitrosti ir povezave/porta (vsaj pri meni je bilo, ko sem s prenosnikom povezoval mojo nokio). Daj nastavi pod 100kbps. Privzeto mislim je da je 4mbps.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik + mobitel = internet

Oddelek: Omrežja in internet
2015333 (6675) mat89
»

Homenetwork

Oddelek: Omrežja in internet
333422 (2698) MrStein
»

Simobil-Gprs (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11412793 (7555) [_MW_]
»

compaq nx9005 - zaslon - resolucija

Oddelek: Pomoč in nasveti
181169 (954) Tomi
»

IR povezava!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91375 (1210) sash

Več podobnih tem