» »

minute molka

minute molka

burekar ::

Po 11. septembru(the day of terror), so bile, kolikor pomnim 3 minute molka za USA.
Kot pa vemo, je bilo v Afganistanu ubitih že dosti več ljudi kot takrat v NY, samo zaradi "iskanja" glavnega terorista(pustimo ameriške interese postavljanje novega režima v Afganistanu in ostalo politiko pri miru).
A se ne bi spodobilo, da bi pokazali, da so na tem svetu še ljudjem, ki jim je do demokracije, in bi storili kaj podobnega? Ni važno, da bi ugasnili server, vsaj prošnja za minutni molk ali pa kaj podobnega.

:))?:))

"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

R0K ::

burekar : to bi bilo čist vredu, če si nebi server zadnje čase kar sam uzemal po 3-4min molka....

Tomi ::

Ok, strinjam se, da je bilo verjetno ubitih več ljudi v NY, samo pa vseeno menim, da je večina teh ljudi, ki so bili ubiti, bila vsaj delno sama kriva zato, čemur v WTC-ju ni bilo tako.
Strežnik sam jim namenja minute..
Sicer pa, če se boste kregali, delajte to zmerno ( pravijo, da je bolje preprečiti kot zdraviti, zato raje povem ).
metrodusa.blogspot.com

Thrivial ::

Ce bi za vsakh 3500 po nedolznem ubith ljudi namenili minuto molka bi kar precej casa molcali. WTC je bil pac teroristicni medijski performans.
Sad bad true. ;(

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

R0K ::

se kako drži ! WTC je le en mali delček celote....

....samo poglejte koliko ljudi na dan umre samo za aids-om...

Marjan ::

Vsak naj žaluje kakor sam hoče.

Zmeri mi je šlo na jetra nako javno skupinsko žalovanje (tko boste kot jaz rečem)!
;(

undefined ::

Marjan, se povsem strinjam s tabo!

R0K ::

Marjan : to je "tradicija"..če se 6 milijard ljudi enako obnaša se boš pa še ja ti....ti je to tako hudo....to je isto kot da npr. ti sedaj nebi hotel praznovati novega leta ker je to skupinski praznik.....:\

Marjan ::

Ha, sej lih to je to. Tradicija. Zarad nje gre vse u tri krasne.

Taki - mal omejeni - pravjo "Če vsi tko delajo boš pa še ti!"

Malora! Kam bomo pa pol pršli, če bomo samo posnemal en druzga. In delal neki samo zarad tega ker so delal rodovi pred nami in/ali okolica isto.

Treba se je vprašat "Zakaj tako, čemu bi to počel?"

ps: tukaj nisem mislil le na žalovanje. Pač pa na početje ljudi. Dolgočasni so eni.

BC3 ::

ja ta je je boljša kot tista z nogavicami:P (ena druga tema)
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Primoz ::

Naslednjič, ko server 10 min ne bo deloval si predstavljajte, da je to za boge nič krive Afganistance (pa še koga drugega, če bi radi še za koga minuto molka).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Ziga Dolhar ::

Meni gredo tudi ZELO na jetra fore 'skupinsko nekaj', ali pa 'v imenu vse Slovenije / vseh Slovencev...'.

Ne dovoljujem, da nekdo nekaj pravi v mojem imenu brez mojega soglasja/privoljenja. 'V Imenu Slovenije' še nekako razumem -- pač v imenu države. NIKAKOR pa ne prenesem fore 'V imenu vseh Slovencev', saj veliko bolj neposredno zajema tudi mene...

Tako me je razkurila ona slovenska igra, kjer je avtor v imenu vseh Slovencev izražal sožalje.... HALOOOOO?

https://dolhar.si/

Tr0n ::

In kako bi se pocutili, ce bi bil v WTCju nekdo od vasih sorodnikov in se bi posamezniki norcevali in javno odklanjali skupinski molk?

Saj ne rabite molcat, ni pa potrebno tega na ves glas komentirat. Malo osnovnega bontona pa ja se poznate.

GaPe ::

Marjan ima prav.

ROK, teb pa lahko samo rečem, da si kekec.
"to je "tradicija"..če se 6 milijard ljudi enako obnaša se boš pa še ja ti....ti je to tako hudo...." mislim, da tako napišeš. Sramota.
Don't steal! The government hates competition.

rc-car ::

Jaz se strinjam z TrOnon! Kar zamislite se mal..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

OK, potem pa povej zakaj hodiš v šolo ? ker hodijo vsi, boš še pa ti...šola ni obvezna stvar, ampak vseno hodiš....
....

rc-car ::

ROK: Sola v katero ti hodis (osnovna) je obvezna!
Sicer pa hodis v solo zaradi sebe, da dobis izobrazbo in ne zato, ker drugi tudi hodijo..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Elemen_T ::

Tudi jest se strinjam s tr0nom!

Dejte no! Pomislite kam to vodi.
Zakaj nebi držali skupaj in skupaj tudi pomislili na miliontne žrtve izgubljenih v nesreči!
S tem le pokažeš nekaj kulture do mrtvih, pismo ;((

GaPe ::

Svet ni žaloval, ko so teroristi na Japonskem v podzemni železnici z živčnim plinom pobili, se mi zdi, da več kot 200 ljudi. A je blo premalo ubitih za to al kaj? Ko gre pa za Američane, se jim pa cel svet prilizuje. Po mojem mnenju, k*** jih gleda te Američane.

Jaz žalujem samo za tistimi, ki jih imam rad. Med tistimi, ki so bili v WTC-ju nisem poznal nobenega, tko da mi je prav vseen.
Don't steal! The government hates competition.

Elemen_T ::

To, za koga in koliko žalujemo je pa spet čisto druga stvar!

Gre se za prvoten namen žalovanja!

burekar ::

Poglejte.
Sej razumem, da je bilo ugašanje serverja zarad WTC formalna zadeva, nobenmu se niste hotl zamerit.
Sam ne zdi se mi pa prav, da izpadate amero ritolizci, in da imate kakršnokoli zvezo s politiko samo takrat, ko je "narod vseh narod" napaden. Od politikov sem pričakoval tak odnos do tega, ampak od slo-tech teama pa res ne.
Se pa popolnoma strinjam s tem, da je žalovanje stvar posameznika.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

[BISI] ::

Cel svet je mocno navezan na Americane, kaj hocemo. Idite zivet na Mars pa boste imeli (verjetno) mir pred Americani, vsaj se nekaj casa. Mislim, da bi lahko tudi namenili minuto molka (ali pa dan molka na Slo-techu ;)), saj niso umirali v teh napadih samo Talibani, ampak tudi nedolzni ljudje.

Sergio ::

mnogo preveč nedolžnih ljudi. preveč preveč. ugašanje strežnika se je pa zdelo takrat smiselno... ker - da umre 5000 ljudi samo zaradi tega, ker se enemu Afganu (če je bil res Afgan) kurc dvigne, to je nedopustno. In zaradi tega - je bil strežnik ugasnjen.

Se pa z ameriško politiko napadanja na Afg. ne strinjam spljoh. Da ubijejo cca 60 ljudi, da najdejo enega... obrača se mi na čase.

popravek, da me ne bo kdo razumel narobe: ne govorim, da je umrlo samo 60 nedolžnih ljudi v Afg... Govoril sem o osamljenem primeru napada konvoja.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sergio ()

Thrivial ::

Sergio: lame izgovori. Ste pac podlegli mnozicnim medijem(ali pa ste samo opurtunisti?).

1. Umrlo je 3500 ljudi (baje zadnji "izracun").

2. Premnogokrat se kaksnemu avtokratu malce kurc dvigne in pobije precej vec ljudi.

Ergo, ugasniti streznik za par minut zaradi smrti 3500 nedolznih ljudi je lepa poteza. Ce bi se jo korektno drzali greste lahko nabirat vejevje za taborni ogenj, stran pa pustite offline.

Saj, takrat se je zdelo smiselno, ja...

:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Sergio ::

ce bi podlegal masovnim medijem, bi rekel, da je Afganistancem prav in da naj ZDA se kar naprej bombardirajo... kar je pa glupo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Thrivial ::

Ne govorim o trenutnem dojemanju in sprejemanju dogodkov, ampak o obnasanju neposredno po napadu.

Takrat je bilo pac tako.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovensko lizunstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
805049 (3832) Avalonis
»

zakaj jaz biti gnoj spljoh ja ?

Oddelek: Slo-Tech
211497 (1213) luni
»

Dan žalovanja za tragično preminulimi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
734235 (4235) ABX
»

World Trade Center (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21516302 (5875) burekar

Več podobnih tem