» »

Asus A7D

Asus A7D

eorodja ::

Zanima me kako dobiti kom port iz usb ker moja mašinca ga nima in ga nujno potrebujem za rs232.
še en problem: prenosnik so mi v comshopu prodali z 60GB ;(( diska na prospektu pa piše 100GB 8-O kaj svetujete???

hvala za informacije

lp:Toni

Duhec ::

Kupi USB-COM pretvornik v vsaki malo bolje založeni rač- trgovini.
Če gre za taleprenosnik, bi moral biti vgrajen 100GB disk. Preveri kaj ti piše na računu in poglej v disk management, če ni slučajno neaktiven drugi del diska, ki je ostal še nerazdeljen.
Si sam inštaliral programsko opremo ali si dokupil OS in so ga inštalirali v trgovini ?

eorodja ::

V ljubljani sem obdelal kar nekaj trgovin pa so me vsi pošiljali v conrad ma tudi tam nimajo nič
Os sem inštaliral doma pa mi ni hotelo inštalirat NTFS tako da sedaj imam FAT 32
disk sem samo pogledal v lasnostih in tam piše 60GB bom še malo pogledal bol podrobno

hvala za nasvet pa lep dan želim

lp;Toni

Duhec ::

Sprehodi se do Techtrade trgovine in kupi USB-COM pretvornik.
Če imaš XP potem me čudi, da nisi mogel naredit NTFS particije saj ti ponudi samo to, če si začel postopek inštalacije iz original XP cdja.
Malo več povej kako in kaj si inštaliral.
Drugače vidiš vse v Disk Managementu. (Desni klik na MyComputer/Manage/DiskManagement ...). Dobiš podobno sliko .
Če imaš možnost prilepi svojo sliko Disk Managementa.

eorodja ::

Sem počasi pogruntal NTFS mi je naredilo tako da sem jaz nekaj zabluzu ko sem mislil da imam fat32 Z diskom pa je kot si rekel potem sem z partišn megic
naredil še eno particijo in sedaj je vredu Še dobro da je nedelja drugače bi kar poklical v comshop a se bi smejali mojemu neznanju.
USB na COM sem že poslal naročilo v COMTRON naročil sem usb na com 9 pinski nato še 9pinaki adapter na 24 pinski upajmo da bo delovalo.
Cena vse skupaj z poštnino je 5500,00 sit.
Hvala za pomoč

lp:toni

ps: nikakor mi ne uspe preimenovat diskov sedaj imam disk C in disk E pekač pa D kako bi popravil vrstni red vem da se da preimenovat a vseeno bi prosil za namig.

Duhec ::

Ko si še v DiskManagementu črko zamenjaš tako, da desno klikneš na posamezno particijo, izbereš 'Spremeni črko pogona ali poti...', še enkrat 'Spremeni' in izbereš črko. Edino pri CD enoti desni klik na sivem polju ne dela ampak desno klikni na sam napis CD-ROM 0.

Anza ::

Tudi jaz se odločam za nakup tega prenosnika. Kaj mi lahko prosim posreduješ svoje izkušnje (trajanje baterije, pregrevanje, glasnost ventilatorjev, monitor-je to svetleči?, resolucija, ...).

Najlepša hvala za odgovor.

poule ::

Tud jaz imam tako masinco, sedaj slaba dva meseca. kupil v comtronu, 290 k Sit. Do sedaj sem bil zelo zadovoljen, sedaj pa mi je crknila tipkovnica!!!
Sem nesel nazaj v stacuno, kjer je serviser klical na servis v maribor, iz pogovora sem razbral (vlekel na usesa), da je to pogosta serijska napaka tega modela. Sedaj cakam, da mi ga vrnejo. Sreca, da je crknila sedaj, ko je se v garanciji.

Dobro:kamera, zaslon, graficna,glasni in mocni zvocniki(za prenosnik), zraven dobis torbo in misko(sam torba je drugace vec kot 10k Sit)
Slabo:pri meni tipkovnica :), slab mikrofon, glede na sirino bi lahko bila navadna tipkovnica(Num Lock), kar tezek

Baterija: Zadovoljivo, glede na velik zaslon. Da se sparat, ce fizicno izklopis (stikalo) wireless ter plav zob.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na Usb ključ ne naloži datoteke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6215466 (14805) s6c-gEL
»

USB zazna, a ne reagira v my computer

Oddelek: Strojna oprema
5632 (562) zee
»

USB ključ - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
217024 (4261) deninho1989
»

Problem with hdd

Oddelek: Pomoč in nasveti
14845 (674) *ziga*
»

USB mass storage problemi

Oddelek: Strojna oprema
132738 (2452) energetik

Več podobnih tem