» »

MAX P. HELP

MAX P. HELP

spacejam ::

A morda kdo pozna trik kakko ubit vse kmete v zadnjem livelu. jih pride na tone in ne vem kam se obrnit ki me tej koljejo. soba v kateri se to dogaja je modre barve in iz leve inu desne uletavajo. povrh se nimam toliko municij da bi jih pobil. NI posteno meni 2 metka ode zivot njim 15 se stojijo. grrrrrrr!
Hvala za pomoc.
10x

Space-jam Team & Co.

rc-car ::

Jah tezko ti je tkole svetovat..
Probaj malo..

Ce ti je zmanjkalo metkov, pojdi sobo se enkrat od zacetka in malo bolj sparaj..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Senitel ::

Arm... Kje v zadnjem levelu je to??
P.S.: Granate rulajo >:D...

teac ::

Kje je to...tam, ko se potem na desni strani sobe odpre okno in je od zunaj en helikopter??? :\

ChiefThunder ::

tu pride u poštev dobra raba kritja in bullet tima... če je nepošteno si mal pomagaj s kodam, vkolikor se ti ne da jebat... 8-)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Dalmatinc ::

Jst sem naredu max payna bp.......dej če se ti da mi pošl svoj save na dalmatinka@email.si
pa ti bom povedal kako se boš rešil.
Max Payn ROX :)

spacejam ::

Fantje tudi zadnjo sobo sem obdelal nemogoce in kaj je vzadaj mah nic posebnega en galerija slik, programerji sibol (R) ki se vrti in nic drugega, sedaj mi pride vprasanje ali se da naprej jaz nisem mogel pa kdo drug.

ZA tiste ki ne veste je ta soba MODRA in se pride do nje ko koncas najtezjo stopnjo MAXA.
Space-jam Team & Co.

DrSergioDJ ::

jest vem kira soba...hehe...naredu s kodami...:D na konc ko jih vse pokoljes (cca. 50 jih je ), mas zadi ( tm k oni uletavajo ) kao galerijo ( ene par slik - BEDA )...nc ne zamujas, ce jih ne pokoljes vse..
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64745983 (19906) X-Hair
»

Medal of Honor: Pacific Assault

Oddelek: Igre
403189 (1903) Mirč
»

Halo PC je koncan! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1168811 (5951) Chronoboy
»

Call Of Duty (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1419198 (5538) mloncar

Več podobnih tem