» »

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl odložen, za tolažbo štiri nove slike

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl odložen, za tolažbo štiri nove slike

S.T.A.L.K.E.R.

vir: ComputerBase
Slo-Tech - Izid težko pričakovane igre S.T.A.L.K.E.R., je ponovno preložen, tokrat na konec prve četrtine prihodnjega leta. Da pa ne bi (krvavih) pustolovščin željni igralci večne odloge pričeli povezovati z notoričnim Duke nukem for(n)ever, so takoj za novim odlogom na spletu objavili štiri nove slike iz igre, s čimer naj bi dokazovali, da z igro še vedno mislijo resno. Konec koncev, razvijalci igre so šli slikovni material za okolje igre iskati prav v Černobil in njegovo okolico.

27 komentarjev

tiborrr ::

Sicer ne Duke Nukem Forever, morda pa Daikatana? :\
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

BoLhCa ::

Ki je bila, potem ko je izsla, pravi polom:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BoLhCa ()

mare87 ::

Te igre bi res blo škoda. Pred 2 leti sem sprobal neko Alpha verzijo in je blo okolje za sline cedit (zlo realno), tak da, upajmo na najboljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare87 ()

mtosev ::

Ta igra ni tip igre zame.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

strictom ::

Zelo konstruktiven post mtosev :P

Sicer ne vem zakaj neki bluzijo s slikam, če je pa na netu polno trailerjev? :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

CWIZO ::

Ko so v prve najavil ta spil je bil sapojemajoc. Zdej, zdej se pa grafiak zgubi v povprecju.
Upam da majo res fakin dobro igralnost notr vdelano in kaj novega, ker ce ne bo pac samo se ena streljanka.

Najbrz je pa ravno v tem problem, da prepocasi razvijajo in vmes pride ven neki novega, kar je bolse kar majo oni in potem hocejo to vgradit notr in zarad tega prelagajo in prelagajo.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

globoko grlo ::

sem probal eno verzijo po netu špilat, sicer je blo bugast, ampak filing pa kr kul, tko da upajmo na najbojše

opeter ::

Ja, upajmo da bo igralnost res na nivoju. :) Škoda bi bila tega špila... že zaradi tega, ker jo razvijajo naši bratje Slovani. :8)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Daliborg ::

omg doom3 zgodba....;( ...tako je samo prelagajo in prelagajo potem jih pa povozi cas...tako da BO to samo se ena streljacina! Ker je ze mnogo ljudi videlo alpha verzijo, vemo kaksen je engine, in dvomim da bo kogarkoli ocaral gfx. (videl Oblivion!)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

mtosev ::

Priporočam ime DOOM 4 za to igro. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

PARTyZAN ::

Tisti ki spil primerjate z Doomom

a) si niste ogledali nobenega trailerja
b) niste se nikoli igrali dooma
c) je nekaj narobe z vami

CWIZO ::

PARTyZAN: primerjava je misljena v smislu tega, da isto skoz prelagajo. Sej je jasno, da gre za dva razlicna koncepta.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

sverde21 ::

Zakaj mam občutek, da bom to igro po 10ih minutah vrgu iz compa :\
<?php echo `w`; ?>

Daliborg ::

@PARTyZAN

:B omg wtf lol ...kot so ti ze dejali gre za koncept cakanja in odlasanja, glede doom-a pa pls ne flejmaj, kajti sem spilou beto doom in cakal 4 leta nanj! hmmmk?:\
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Z-lot ::

>Blur ftl.

DOOM_er ::

jah si predstavlate 30 kvadratnih km prostora, po katerem se prostoročno sprehajate kolkr si želite in se pri tem stopnja ne bo niti 1x naložila nanov... no jst ta špil čakam zelo
Robots will steal your job. But that's OK

Jaka83 ::

DOOM_er je napisal:
jah si predstavlate 30 kvadratnih km prostora, po katerem se prostoročno sprehajate kolkr si želite in se pri tem stopnja ne bo niti 1x naložila nanov...

Si ti igral Alpha verzijo? Tam se je vsake toliko ... pardon ZELO POGOSTO se je nalagala stopnja. Si igral Oblivion? Sklepam da ne, tam se zelo redko nalaga ... res je, da je več teh manjših loadov, ki samo sprožijo napis "loading area..." na zaslonu in lahko takoj naprej igraš, samo tistih major loadov je pa bore malo. Samo če vstopaš v kak grad, oblivion gate ali kaj podobnega. Meni loadi tam niso moteči, ker so dokaj hitri. Pri Stalkerju pa dvomim, da ne bo niti enkrat naloadalo, razen mogoče če boš imel 4GB rama in bo pogon to znal izkoristit.

DOOM_er ::

še usen sm nekje zasledil da v final verziji nau nalaganja
Robots will steal your job. But that's OK

M-XXXX ::

Če hocete igrat spil ki ima ogromno mapo in SE RES NIKOLI NE NALAGA igrajte boiling point. Mapa je res velika nalaga pa se samo takrat ko gres v spil:D

krneki0001 ::

Igrica se prelaga tudi zato, ker je policija zaplenila komplet vse slike, ki so jih v černobilu poslikali. Zaradi tega so morali pol leta po spominu delat okolje, da je sploh narejeno.
Nč sej fantje se trudijo, ko bodo naredl vse, bo pa to res huda igra.

steev ::

Če pa jo hočeš optimalno igrat, rabš 1 GB rama, za kaj vec pa 2 GB.

EDIT: Mislem za Boiling point.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

CWIZO ::

nebivedu: Igra, ne Igrica;)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

krneki0001 ::

pol pa igra. Jst spremljam dogajanje že od začetka, ko so jo začel delat, pa ji vmes ime spremenil, dobil založbo vmes in vse ostalo.

[D]emon ::

Igrica se prelaga tudi zato, ker je policija zaplenila komplet vse slike, ki so jih v černobilu poslikali. Zaradi tega so morali pol leta po spominu delat okolje, da je sploh narejeno.


Mi lahko prosim poves zakaj bi policija to storila ? Se posebej zato ker v zaprti coni trenutno dela 4000 ljudi, stalno pa jih je tam naseljenih 120 ? In v Kijevu je par turisticnih organizacij ki organizirajo vodene izlete v Cernobil, v Pripyat ter do reaktorja ? In fotografiranje ni prepovedano.

LP

[D]emon
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

krneki0001 ::

Na začetku, ko so začel delat leta 2002 so poslikali velik del černobila in vsega kar paše zraven. Ko so delal potem iz tega okolje za igro, je prišla policija in jim zaplenila vse posnetkei in vse slike. Zato so moral potem vse po spominu delat in to jih je ustavilo za eno leto.

Kar se tiče te igre jo spremljam že od začetka in zdej jo delajo že 4 leta.

Jaka83 ::

Teb pa gre matematka, a lahk na inštrukcije pridem? Šalo na stran, sam a ni to mal čudno glede na to kar je povedal [D]emon. Če mene vprašaš kotališ buče in si pač nasedel govoricam.

krneki0001 ::

Tko so imeli (in najbrž imajo še med arhivi) zapisano na njihovi strani. Zato je bila igra tudi prestavljena na 2004, za zdej pa ne vem, zakaj tok prestavljajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doom 4 uradno najavljen

Oddelek: Novice / Igre
165280 (2320) ERGY
»

Id-jeva nova igra Rage ne bo na voljo za Linux

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
454366 (2587) BigWhale
»

Vista že na MSDN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
629954 (4187) neoto
»

NVidia predstavila GeForce 7950 GX2

Oddelek: Novice / Grafične kartice
314638 (3798) klemen22
»

Igra Age of Empires III bo izšla 28. oktobra (letos)

Oddelek: Novice / Igre
456511 (4309) kuglvinkl

Več podobnih tem