» »

Winfast tv tuner in X-Fi sound card

Winfast tv tuner in X-Fi sound card

virusss8 ::

Imam en problem za katerega nisem našel rešitve. Upam da je že kdo imel kdaj takšen problem ali pa da ve rešitev.

Imam tv tuner Winfast TV2000 XP Expert in zvočno kartico Creative X-Fi Xtreme Music.
Do sedaj sem uporabljal zvočno kartico integrirano na mamiplati. In da lahko poslušaš zvok iz tv ali radia moraš z mini kablom (takšnim ki se je včasih uporabljal za digitalno povezavo zvočne kartice in cd enot) povezat tuner in zvočno kartico.
Sedaj pa je problem ta da ne vem kam na zvočno naj priklopim ta kabel???
Stric google mi ni znal pomagati (ali pa mu jaz nisem znal razložiti problema), v priloženi dokumentaciji pa tudi ni nič uporabnega...
Prosim za pomoč, saj je svetovno nogometno prvenstvo že v polnem teku jaz pa sem brez zvoka:(

Hvala in LP, virusss8
Tux is my best pal!

virusss8 ::

Budalo jaz. Seveda je konektor na zelo vidnem mestu, a sem ga jaz včeraj ponoči ko sem nameščal kartico očitno spregledal. Danes sem pogledal še enkrat in poglejga zlomka. Našel sem ga. Sedaj dela...

LP, virusss8
Tux is my best pal!

Sixty9 ::

Dobr si ti men stari... No pa pustimo tu - se nardi a ne :D :D

Zdaj bi te pa jaz vprašal kako se ti kej obnese ta zvočna, ker mi zelo diši... sem ponosni in zadovoljni lastnik Creative Audigy 2 ZS in me zanima kako kej "šopa" tale X-FI. In na katerem vodilu je? A se da dobiti na PCI eX 1X? namesto na PCI?

Pa hvala za odgovor v naprej... Srečno.
"I Am The ALPHA And The OMEGA!"

OldSkul ::

Se mi zdi brezveze menjaz Audigy 2zs, ker ne boš opazil kakšne omembe vredne razlike v zvoku. Jst sem na X-Fi prešel iz SB Live! Player 1024 in TU SE PA POZNA!

virusss8 ::

Če že imaš Audigy 2 ZS ti je brezveze kupovati X-Fi ker ti ob nekih normalnih zvočnikih tega ne boš opazil. Tudi če imaš Z-5500 zvočnike. Slišim pa razliko (ampak ni nevem kako velika) na onih ogromnih zvočnikih, za dvorane... Maš malo boljši zvok. Jaz jo rabim za takšne zvočnike one prave 400W pa ojačevalc pa mešalna miza... Tu se pokaže nekaj več moči novega procesorja. Drugače pa mislim da se ti ne splača.
Nisem še videl teh kartic na PCIexpress, vsaj v naših trgovinah ne. Nisem pa 100%.
Tux is my best pal!

Sixty9 ::

Hvala vama lepa na pojasnilu... Pol ne bom menjal... sem mislu de se dost pozna... jajc pol... cena je pa 50k --> če češ ornk... heh... drugič pol... :D :D

A mogoče poznata koga ki bi prodajal samo dodatek za Audigy 2 (de bi ZS spremenil v Platinu...) - potreboval bi namreč še kaj dodatnih lukenj - spredaj...
"I Am The ALPHA And The OMEGA!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CREATIVE razkril zvočne kartice Sound Blaster RECON3D

Oddelek: Zvok in slika
313677 (2536) Dr_M
»

Katero zvočno in slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
402510 (1869) charlotte
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796560 (5027) strumf666
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
202299 (1717) Fatboyslim
»

[Hi-Fi] Zvočne kartice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18012588 (8476) OwcA

Več podobnih tem