» »

Prenosni SanDisk Cruzer Micro U3 = to nategancija?

Prenosni SanDisk Cruzer Micro U3 = to nategancija?

Car-odej ::

Zdravo,
na mimovrste.com prodajajo usb ključe, ki so dražji od ostalih in to je njihov opis:

"Brez sledi - brez skrbi! SanDisk Cruzer Micro U3 pomnilnik vam daje svobodo dela na večih računalnikih in na različnih lokacijah. Uporabljajte namizje, elektronsko pošto, nastavitve internetnega brskalnika, priljubljene strani, piškotke, zgodovino, dokumente, ikone in mape brez skrbi da bi karkoli ostalo zapisano na računalnik

vmesnik: USB 2.0
kapaciteta: 512 MB
podprti OS: Windows 2000, SP4 in XP

dodatno: U3 Smart
CruzerSync synchronization tool
SignupShield password manager
SKYPE voice over IP software
AVAST virus scan"

Je fora pri teh ključih, da imajo že naložen software za surfanje in vse ostalo, ali so tako narejeni in se da samo iz takih diskov surfati in imeti vso to varnost, zaščito, anonimnost?

Zanima me še vaše mnenje preden kupim usb ključ, ker bi rad imel možnost naložiti gor software in ga uporabljati iz usb. NA strani FF-a, Avast!-a, Tor-a in ostalih programov ne omenja nobenih posebnih usb ključev za uporabo programov.

Mora usb ključ imeti določene lastnosti, kot so U3 Smart, da lahko na njem tečejo vsi ti programi?

Približno koliko prostora rabim za vse te programe in shranjene podatke o surfanju rabim?
hvala za pomoč

m_a_t ::

ok. u3 ja se nism sprobal, sicer sem se ze jaz nekaj podobnega spraseval. Preberi
program za usb kljucek pa poglej malo, ce ti kaj od tega ustreza.

Car-odej ::

m_a_t, hval za pomoč.

Ugotovil sem da je U3 plačljiv program za katerega izdelovalec USB ključa plača licenčnino, zato so usb-ji dražji od ostalih. Odprtokodni projekti pa ponujajo podobno okolje kot U3, le da jih lahko namestimo na vsak usb ključ...

Tako da, če se še kdo zanima za to, se splača kupit dovolj prostoren disk in nanj naložiti zastonj okolje ( http://www.framakey.org/En/Index )
in zastonj programe ( http://portableapps.com/ ).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup USB ključa

Oddelek: Kaj kupiti
172509 (1954) bajsibajsi
»

Kateri USB ključ kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531388 (18301) Izi
»

velikost diska za XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
91051 (828) kixs
»

USB ključ mounta CD-rom enoto

Oddelek: Pomoč in nasveti
51006 (841) Nix
»

Nakup USB ključa

Oddelek: Kaj kupiti
51212 (1025) OldSkul

Več podobnih tem