» »

Ali imam lahko popravca?

Ali imam lahko popravca?

marnit ::

Hodim na gimnazijo in se mi je ob koncu zgodilo tole: pisal sem 1 in sicer matematiko, šlo pa je za šolsko nalogo. Naj povem da so moje ostale ocene 4 in 5, manj ne. Problem je samo v tem, ker te snovi ne razumem popolnoma in me zanima ali lahko dobim popravca zaradi ene negativne (in pa seveda če je nebi popravu)?

McHusch ::

Da.

elasto_mania ::

sem mel en šus vse ostalo supr ocene pa sem naredil tisti predmet 4

Pouh ::

Vse je odvisno od profesorja in od tvojih ocen v tej konferenci, kjer si dobil 1.

someone123 ::

jah.. pomembno je kdaj dobiš hakl.. če recimo dobiš hakl v 1. konferenci in ga ne popraviš imaš nms.. in če imaš kasneje dve konferenci pozitivni nimaš popravca... Tak je mel sošolec..

ne popuščat na koncu!!!!

balocom ::

Preteklik je pri tem pomeben. Zdj je jeba z nms-ji, ker ti 1-ka pomeni da nečesa na znaš (raznen če pol si to isto snow pol vprašan in dobiš pozitivno), ti moraš pa znat vse kar ma prfoks v planu.

Na kratko: če se na hiter naučiš iz te snovi ke jo maš 1 dobiš ustno 2 ali več nimaš popravca, sicer pa ga maš.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: balocom ()

prof ::

Sem profesor na srednji šoli.

Odgovor je ne! Na eno samo enko ne moreš dobiti popravca. Če učitelj vrednoti snov po sklopih in zahteva vse sklope pozitivno, potem moraš biti sklop, kjer si dobil negativno, ponovno vprašan ali pa moraš kako drugače popraviti. V kolikor ti je bila možnost za popravljanje že dana, le-te pa nisi koristil, je pesem drugačna.

Želim ti veliko sreče pri popravljanju.

marnit ::

Ne, nisem še koristil te možnosti. V bistvu sem pisal v prvo ta test. Še ena moja ocena v tej konferneci je drugače 4.

steev ::

Pomoje lahko dobiš kvečjemu predmetnega (torej popravljas samo to snov).
:|

monster-x ::

Loup, lahko imaš popravca. Načeloma moraš imeti vsaj eno možnost popravljanja, ampak če si to že izkoristil, potem imaš komot popravca. Raje teži profesorju za še kako šanso.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

elasto_mania ::

kaj ni da samo semester mora bit pozitiven

smilyxx ::

Ja pri nas vem da je pri jezikih tako da moraš vsako negativno popraviti, če ne popravc oz. nms (v 2. konf. sem mel ocene 3,4,1 pa sem mogu popravljat šut). Sicer pa se nauči pa se javi oz. piši, maš še cel tedn časa :D
Save water.
drink beer.

balocom ::

kaj ni da samo semester mora bit pozitiven
Ja pa kaj še. Tko je blo včasih al pa mate prfokse ke radi šenkajo.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

elasto_mania ::

al pa sem popravil.
Pri fiziki je dosti ocen bilo sem pogledal v list z ocenami jih je dosti možno sem popravil ampak se ne spomnem.

elasto_mania ::

aja pa še da omenim snov sem vedel za 4 samo sem imel vrat predolg pa ...

iggy ::

Sem imel 3tjo konferenco na vegovi pri Pleši 1,5,1 in mi je zaklučila 3 :)

Ne vem če je tole dovolj za popravca -- odvisno od učitelja
Hey, you're fat!

klemen22 ::

Da je to za popravca? Sej se zajebavate.
Povprečje 3e konference je pa tko verjetno ne: 4+1=5; 5/2 != 1
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

monster-x ::

Klemen22, samo zaradi enega šuta, ki ga ne popraviš, ti profesor komot da popravca. Pa imaš lahko same petice.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

smilyxx ::

Sploh ni važno povpračje, če profesor misli da ne obvladaš enega sklopa snovi na podlagi ene ocene ti lahko da nms oz. popravca. Letos so nam to use zjeb**.
Save water.
drink beer.

Sisko ::

Hi!

Na začetku šolskega leta mora profesor (ali pa aktiv) seznaniti dijake s kriteriji za ocene. V teh kriterijih mora biti zapisano, kaj so minimalni pogoji za pozitivno oceno in to je potem orientacija. Če zahteva profesor vse ocene pozitivne, ker preverja različne sklope, potem moraš pač vsako oceno tudi popraviti -- keč je, da ti mora dati vsaj eno priložnost (na tebi pa je, da jo izkoristiš). Če pa, recimo, oceno sestavlja iz povprečja ocen, si varen:)) Vsekakor pa bi morali biti pogoji za pozitivno oceno znani že na začetku šolskega leta.

Zdaj, ko so uvedli nmsje, se je svoboda profesorjev pri ocenjevanju precej povečala in lahko uresničujejo/mo vse svoje ideje o tem, kaj je pri katerem predmetu pomembno. Sicer pa, glede na vprašanje se mi zdi, da ti a) veš, da boš moral popravljati negativno in b) iščeš način, kako bi se temu izognil in imel še vedno pozitivno oceno. Če je vse to zapisano v kriterijih in ste bili z njimi seznanjeni, kake posebne možnosti za pritožbo nimaš, sicer pa ...

Aja, tudi sam sem srednješolski učitelj >:D

Sisko

marnit ::

Ok, pomoje nimam popravca, vsaj profesor ni nič rekel. Pač rekel je, da imam sedaj težko 4 zaradi šuta na koncu in naj pridem izboljševati za 4, pisati moram pa najmanj 2 8-O . Pomoje če še enkrat zabijem mam pač 3, ne pa tudi popravca. Vsaj tako sem ga razumel, saj popravnega izpita ni niti omenil.

;-) ::

ja če pišeš najman 2 res nimaš popravca ne. če pa pišeš 1 ti ga pa lahk da če hoče.

PrimozR ::

Eh, zadnja konferenca, kemija, 5 pa kol. Nič popravljanja, zaključeno 3. Hotu sem pa 4 met. Moj izgovor? Prfoksa mi je vzela kontro, že drugič letos, 2. kol pr kemiji. Na srečo mam dost štiric za pdb uspeh :>

marnit ::

EWEER: v popravca skor ne verjamem več ker:
1. v šoli že velja da sem odličnjak, tudi ravnatelj mi je že čestital (dobim 20k 8-)) in ne verjamem, da bo dal Vinko (če je kdo hodu na Šentvid ve kdo je to) popravca odličnjaku,
2. ko smo zaključevali ocene je profesor razmišljal ali bi mi dal 4 ali 3, popravca ni omenu niti z besedo. Povprečje mi itaq pride cca 3,7 sam ker je šut na koncu to pomeni, da določene snovi ne obvladam in mi težko da 4, tako da moram z dvojko dokazat "obvladanje" snovi.

Kot tretje naj povem, da je enemu mojemu sošolcu reku (izboljšuje it 2 na 3) da če piše šut ma pač dve, ne pa popravca, ki bi ga, če bi imel profesor drugačne kriterije, lahko dal.

bozjak ::

hehe, mislm da si rešen... Zdj sam še pazi da de boš zdj na konc dubu šuta in to je to... Lp

C_maniak ::

ne vem zakaj sprašuješ nas namesto njega? ne rečem, da bi ti on reku, da maš popravca, pa bi sprašval, če je to sploh možno, tak se pa najprej z njim zmeni. kolkr vidim ti ga itak ne misli dat.

Looney ::

Jebmti... me je strah za eno frendico, da ne bo nardila nemščine pa latinščine!!!:(
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

iggy ::

mene isto za mojga sošolca pr dojči
Hey, you're fat!

Sandoval ::

pri nas mamo enga, ki je šele zdaj prišel malo k pameti
prej je mel jebivetrski odnos

zoisov štipendist
pa 3 popravne
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

balocom ::

ah, ti đankiji:\ Sm mel tut enga zoisovga štipendista, pa je mu par popravnih + travca power.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

C_maniak ::

mladost je norost :D

Looney ::

Lol... zoisov štipendist s popravci... in potem se še nekateri čudijo zoisovim štipendistom, ki so dobri...:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

C_maniak ::

ja v osnovni res ni prehud problem dobit zoisove, pol se pa lahko zaplete, če ne padeš not v srednješolski način dela (govorim za gim.) in če zabluziš iz takih in drugačnih razlogov.

Steinkauz ::

Ali pa delaš tko kot jaz, po liniji najmanjšega odpora in se najde kak popravni izpit, k ga pač pol u izi nardiš. Men je bla čist zanimiva izkušnja :D

SaXsIm ::

loup:
Si se hotel u bistvu malo pohvaliti, ne?:\
SaXsIm

PrimozR ::

ja v osnovni res ni prehud problem dobit zoisove, pol se pa lahko zaplete, če ne padeš not v srednješolski način dela (govorim za gim.) in če zabluziš iz takih in drugačnih razlogov.


Bil v 3 % na testu sposobnosti, gladko dobil Zoisovo, 1. in 2. letnik zdelal s prav dobrim uspehom, eden večjih lenuhov v razredu. Sam se imam za precejšnega srečkota, da hitro pokapiram stvari in se mi ni treba veliko učiti.

klemen22 ::

Zakaj že je popravc zanimiva in funny izkušnja? Jaz ga na žalost nism nikol mel tako da ne vem kakšen je filing. Dejte mi please povedat.:P
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

C_maniak ::

ne delaš nič 10 mescov, pol pa pač en teden, en mesec al pa max. dva. ;)

P|P|: mogoče zaradi podpisa ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

Looney ::

Bil v 3 % na testu sposobnosti, gladko dobil Zoisovo, 1. in 2. letnik zdelal s prav dobrim uspehom, eden večjih lenuhov v razredu. Sam se imam za precejšnega srečkota, da hitro pokapiram stvari in se mi ni treba veliko učiti.


Ne bi me mogel bolje opisati...:D samo, da se jez zdaj končala šele prvi letnik... ampak točno tako, kot si opisal!!!:D :8)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

iggy ::

Looney prvi letnik je mačji kašelj proti ostalim letniki saj je le ponovitev snovi;), tako da počakaj še eno leto in nam povej kako bo0:)
Hey, you're fat!

C_maniak ::

hehe, točno tak. z isto truda 2. ne bo šel isto. sicer bo pa samo z malo več šel isto, da ne boš prestrašena. ;)

PrimozR ::

Isto truda, 2. letnik šel :P

Trubadur ::

Isto truda, 3. letnik šel:8)

Delal pa nisem skoraj nič in če pomislim, da sem nasledn let v 4. letniku se mi sam zamegli:)
Berite Thomasa!

OldSkul ::

Eh fantje fantje, ne veste ka vas čaka v 4. letniku :D :D
Važn, da sm jst letos končal s tem :))

Looney ::

Poznam enega, ki je bil v prvem letniku zadosten.. komaj... zdaj je pa tretji letnik končal pravdober!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

smilyxx ::

Se pridružujem P|P|ju, le da me je letos pokopala lenoba pa sem bil "samo" dober. Edino da sem se kaj učil letos je bilo ob koncu leta, ko mi je grozil popravc iz matematike, in sem za knjigami preživel približno 3 popoldneve. Sicer pa tudi meni 2. letnik ni bil težji od prvega, samo še več sem lenaril :D.
Drgač pa dvomim da ima PIPIjev podpis kaj veze, govorim iz lastnih izkušenj :P
Save water.
drink beer.

PrimozR ::

eh? o_O

smilyxx ::

C Maniak je napisal da ti gre mogoče tako dobro zaradi smisla tega podpisa, pa se ne strinjam glih s tem...
Save water.
drink beer.

PrimozR ::

Namiguješ da pržim?

smilyxx ::

jst vem da ti ne pržiš (lol), sam pravm da uspeh v šoli ni povezan s travo...
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaključne ocene

Oddelek: Šola
255500 (4250) lebdim
»

Kaj naj naredim, kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
719266 (7292) DOOM_er
»

Problem v šoli. Zaplet s profesorico. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15917138 (2981) Sodck
»

Dobil popravca pri MA (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
887678 (5645) klemen22
»

Pravilnik v srendnji šoli!!!

Oddelek: Loža
452795 (1989) strictom

Več podobnih tem