» »

QDI Briliant x 1/s

QDI Briliant x 1/s

J-A-G ::

Takole. Nihče mi ne zna nič pomagati v zvezi z to ploščo. Amapk res nič. Popolnoma nič in še enkrat nič.

Moj problem je tale:
-na oradni strani QDI ni BIOS-a ko bi podpiral coprmine tehnologijo (P3 E in C2).

-Ali bi mi procesor delal kljub temu da na oradni srtrani QDI - ja ( http://www.qdigrp.com ) piše da ne podpira omenjenih procesorjev. Če - kaj bi rabil. Ali je rizkantno. Mislim predvsem C2 566 - 600. Ali bi se ga dalo kaj naviti.

-Ali mogoce obstaja crack BIOS ki bi tezavo odpravil. Alli ga mi najdete.

By
:\

ns-miha ::

jest mam tud to plato pa mi dela c2 600 cisto lepo.
for aje de mors biose uplodat enga za drugim od najstarejsega do najnovejsega, drugace bos zajebala bios.:))
da se pa ga navit. jest mam navitga na 912 pa dela ko sus. rabis sam adapter iz slot 1 na fcpga.
dobis pa ga v vsaki vredu stacuni, drugace me pa poklici na 031328737 pa bomo pomagal.

p.s. PROSIM ne zlorabljat te cifre.(uradno se ukvarjam s qdi platami, ker sem serviser v firmi, katera dela skoraj izkljucno s temi ploscami. Moje ime je Miha ce bos klical-la.!

--Switch-- ::

Jst mam tudi to plosco in p2-350!Mene pa zanima zakaj moja ne podpira frekvence(fsb) 133!Dalmatinka kot vem tebi in mnogim drugim podpira-kaj je mogoce fora v ramu,ker mam zdej 100mhz-ce bi zamenjal za 133 bi se kej spremenilo??

J-A-G ::

Miha

rešitelj

bi se lahko midva zmenla na ircu
:D:D

J-A-G ::

FAKO:
Tvoj problem je sledeč. Ali nimaš biosa ta novga naloženga al pa maš 1 serijo plat.

Miha:
Prosim te za pomoč. Ali mi lahko poveš pri katteri firmi delaš. Ali mi daš svoj mail.. Lepo te prosim predvsem za mail, saj si moje edino upanje.:\

ns-miha ::

moj mejl je miha.zakelj@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smrad, crknjena plošča sedaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221658 (1198) planetparty
»

qdi plate !

Oddelek: Navijanje
121167 (912) totek24
»

celeron 2 na slot 1

Oddelek: Strojna oprema
211622 (1303) bobby
»

BXchipset+Tualatin=GRE!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13975 (716) paper
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
664137 (3435) Boško

Več podobnih tem