» »

MOJ SUPER PC

MOJ SUPER PC

«
1
2

bluehacker ::

JAz sem svoj pc lepo predelal. Zanima me kaj si mislite o njem:
PIII650@930 + GORB
MSI BX MASTER
256 SDRAM 133 Mhz
30 GB IBM HDD 7200 obr/min
ATX BIG TOWER(pobarvan na crno z dodatnimi 5 ventilatorji)
DVD ROM PIONER 106 s
graficna- nova prihaja iz nemcije cez kakih 5 dni


No kaj bi se se dalo vtaknit v PC da bi bil se boljsi?

p.s.
SB LIVE SEM FUKNIL VEN, KER NI DELAL Z NJIM( ZAKAJ?):):):):):)
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Yohan del Sud ::

Kaj not ftaknit? SB LIVA naprimer >:D

Ne resno, a maš dost štroma tam okol (5 dodatnih ventilatorjev ti verjetno ne pogajnajo hrčki)?

Uporabnik ::

valda manjka ---> tole!

krneki ::

HAHA! :D:D:D

jetam ::

Heh... še en piii (650E al pa 700E navit na 1002 MHz), pa vodno hlajenje, pa 512 pc150 crucial cas3 RAM, pa plextor CDRW 12/10/32x, pa se in se...pol pa bo hud:P

AndrejX ::

Ja, kaj bo pa za grafično?

Pepo ::

Blue, krasna stvar je. Ampak pazi, da ti ne vzleti, kajti pet ventov ni kar tako. Glede na to, da je big tower, pa se crn povrh, bi lahko v gornjem stuku redil kure, ki so nore na crno barvo.
Tehnika ljudstvu!

Cr00k ::

ja sej je u redu...masina...sam nevem zakaj se folk pol s tem tolk hval...

andrej ::

za americane je to bolj tak masina - oni si lahko malo vec privoscijo kot mi...:D

msmiha ::

Lahko bi blo še boljše. Kajti nič ni tako dobro da ne bi moglo biti še bolše:D Drugače pa se takšne mašine pomojem nebi noben branil:))
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

||_^_|| ::

mene sam zanima zakva misls da je tvoj kompjutr tok neki posebnga?

ChiefThunder ::

Spodobno računalo za zdajšnje potrebe, sam škoda k take stvari prehitro zastarajo- pol pa niso več tuk gut.

Cr00k ::

ja je ane...k je ot njega :))))...

anxieux ::

a si razmišlu o kakih klobasah k bi jih lohk no t sušil??:D

jako, jako spodbudna mašina, mogoče bi poskusu vodno hlajenje??;)
~Let The HammerFall~

alien-w ::

bluehacker: mas ksno sliko ohisja morda?send me on email, ce mas. nucic.j@siol.net

MRB0rYS ::

Ja maš kar zrihtanga sam čez mesec alpa dva bo zgodovina
b0rys

Cr00k ::

se grem skor stavt...da ma 30% od vec kot 550 slo-techarjev...bols pc...pa se noben ne hval...kaj bi blo se bi bli usi k tale indijanc

||_^_|| ::

se strinjam s Cr00kom

Cr00k ::

jst pa s |\|_^_|\|...

hatch ::

Gremo stavit da nima niti 2% slo-techarjev "ATX BIG TOWER(pobarvan na crno z dodatnimi 5 ventilatorji) "
:)

TESKAn ::

Grem stavit da vas 99.999% tle nima črno pofarbanga lesenga ohišja, v katerem je velik placa, za hlajenje radiatorja vodnega hlajenja pa skrbijo trije 120 mm venti, prepih skoz ohišje delajo pa še štirje 90mm venti plus trije 80 mm v napajalnikih:). Nč, mal se je treba pohvalit;).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

||_^_|| ::

ma..sj bi reku da vas niti 0,5% nima neki...sam brezveze:)))))lol

Cr00k ::

...jp pa se res je.....

texhex ::

najboljs je da lepo vzames mamin zmrzovalnik postavis masino not, dodas par ventilatorckov pa se gres eskima.

al pa najames eno klavnico ko ma vlko hladilno halo ;) pa noter postavis masino pa v puhovki pred njo gledas kk se ti na monitorju delajo ledene rozce.... ;)))

al pa nardis neki takega ko ma alien-w pa objavis slike na netu... umetnija.

TESKAn ... leseno ohisje ? ;) a to resno mas al kaj ? ;)
posl kako fotko ;))) da si ogledamo to cudo ;)
To Infinity... ...And Beyond!

bluehacker ::

OK NEMA PROBLEMA, se bom namotal par ventilatorjev, ga lepo pofarbal, not vrgel gforce 256 CREATIVE in slikice in teste objavil na netu. Pa brez zamere nisem se hotel považiti- zanimalo me je vaso mnenje:'(
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Cr00k ::

ja jse moje mnenje pa je da se vazs :))

Ribicija ::

Live ti pa verjetno ni delal zato ker je imel premalo štroma ali pa ker si je delil IRQ-je s kakšno drugo napravo. Začasno probaj odklopiti ventilatorje, potem pa daj Liva noter in boš videl kako bo.
Aja pa še to. liva daj na drugo PCI mesto kot je bil prej.
:P

bluehacker ::

Hvala ti, a mislite da se bi splacalo not namesto 235w napajalnika zadegat 300W napajalnik, a se bi razlika poznala.|O
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Cr00k ::

ce ti zdej use ql dela pol se ne bo...ce pa sistemu primankuje...stroma...pol pa kr 300W napajalnik not zatlac...aja unga mors pa vn prej uzet..:))

||_^_|| ::

tut moje mnenje je da se sam važš....sick

robertos007 ::

pa kaj boljšega od geforca256 bi tudi lahko noter dal!
recimo geforce2gts ultra

luni ::

||_^_|| in Cr00k, nehajta floodat forum z glupimi sporocili. Komentirajta temo, ce imata kaj za povedat, ne pa se medsebojno podpirat po 10x za vsako besedo... ;((
Artificial Intelligentia

Cr00k ::

ja..oci...pa dj mal preber kake nabija folk...

Cr00k ::

kaj pa k folk u protokolu nabija...da ga je ze 4 strani...a tist pa ni nc narobe?

||_^_|| ::

lol, dej mau počekeri okol model no

luni ::

Cr00k ja vsem ostalim osebkom na tem forumu je jasno, da je Loza nemnjena taksnem in drugacnem nabijanju in da lahko gluposti stresajo TAM, ostali del foruma je pa resna zadeva in jo kot taksno tud obrqvnavaj. Ce tu pa tam spustis kako salo nobenga ne moti in je kvecjemu zabavno, ce pa vsako sporocilo komentiras in se iz njega norcujes pa je kvecjemu motece.

Kaj si pa ti, crtica, mislis s tem ej dej malo počekiri okol model pa res ne vem!
Artificial Intelligentia

Cr00k ::

ok ok ...sej je ql...sam ne vem kje je kej motece...?...mene nc ne mot...tistga k je pa topic otpru pa tut pogleda tist k ga zanima...sicer pa....kake privilegije pa mas ce si GnojTM?...

Caboose ::

Cr00k kako si pa ti navil PIII iz 650 na 930??? Čisto slučajno je, da imava isti procesor...jz sem ga navil na 730 z 100mhz rami. Ph kako mamaplato pa spljoh maš ti?8-O
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Cr00k ::

sej jo nism jst.....un ga je k se vaz kolk ma dobr pc :)

andro ::

Pečica bi notri pasala.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Trubar ::

Jst mam ohisje ksm ga sam nredu. Je pa zlat:)) Sm ga z dveh ohisji skp sklanfu (velik prostora za vodno hlajenej) Mam zadno stran in levo stransko iz hladilnih rebr (iz frsterkerja uzeu) Napajalnik sem sam nredu(mal sm atx posodobu pa to... hodm na racunalnisk faks pa fotra mam energetika)8-) Ma 10 malih ventilatorjev 2000 vrtljajev(zato sm dau take not di ni tok glasn).

Evo tolk od ohisja.

:P
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

||_^_|| ::

jst mam pa F16 pod pojstlo, sam ne tazga k šarpi ampak taprauga, dvoseda, pa se učas čez vikend h babici odpelem pa še bratca samo uzamem da greva tja začetek iskat, ampak sam kadar mami ne vid.

piko ::

Če mi ga podariš ti bo v nebesih poplačano.:D

Cr00k ::

jah ... ga je men oddal za 15k sit na mesc...tole rulz F-16D block 60 :))..ko raketa :)

||_^_|| ::

mislim da sva v riti tex.....LOL:))))))))

Cr00k ::

ja..hudiča!...a tle res ni nobenga..zaklada...

bluehacker ::

Jazmam tudi namen not dat se najmanj 5 ventilatorjev pa boljsi predelan napajalnik, ali pa se en dodatni napajalnik, da bi pa 2 ohisji skup vtakno bi blo tudi cool samo nimam tolko placa...:D
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

||_^_|| ::

jst bom dau pa notr dva viličarja pa tri morske kite, pa šestnajst bobipalčk pa levo tazadno feltno ot fičota, ker za desno nimam placa.

Cr00k ::

kako si pa use to not dau..men je uspel sam enga slona u cd-rom zatlact...pa 3 litre sole u disketnik...(za hlajenje ce ne vete)...u samo ohišje sm pa dau podmornico tipa akula...(ruska za pod vodo)...no ostal mi je se mal placa pa sm se odlocu da bom dau notr (zarad hlajenja),,,se pol antarktike...ja pa palce za usesa ne smem pozabt...zamudu bom...kraaaa!

TESKAn ::

Jst sm pša lih pršu z popotovanja po mojem rezervarju za vodo. Huh, to ti je štos:), sm ceu dan porabu. Aja, med potjo sm opazu par sto kitov, kup delfinov, pa tut koralni greben mi je že začeu rast...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlejenje by GUFY (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11910194 (6063) gamer
»

Katero ohišje mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533861 (3092) no-limits
»

kaksen nasvet za boljse hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301964 (1500) Binji
»

Stroj

Oddelek: Strojna oprema
191745 (1462) krneki
»

a se mi splača?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161160 (927) Yohan del Sud

Več podobnih tem