» »

Problem z virusom

Problem z virusom

Sadida ::

Pred kratkim sem dobil virus;(( In dons se mi je pa tkole pokazal. Kako to zapret?8-O Ko dam ''osveži'' je samo še slabše, explorer se še večkrat odpre



Intrnet explorer se mi neprestano odpira. Ko zaženem nod32 mi pa use skupaj zamrzne. Kako bi se rešil tega nadležnega explorerja;(( ;((
  • spremenilo: Sadida ()

Microsoft ::

Naredi restart, po tistem, ko ti RAM presteje, pritisni F8, izberi Safe Mode, potem pa pojdi z NOD32 cez. Pred tem poglej, da imas NOD32 updejtan. Se prav, da imas najnovejse definicije virusov.
Naprej, uporabi kak program za antispyware. Jst ima Defender (ce rabis direkt link, povej). Si nalozis program, ga obevzno posodobis z najnovejsimi definicijam, potem pa scan. Ce to ne zaleze, gres v Safe Mode in se enkrat pozenes scan.

Potem, nic nisi napisal, ce imas firewall. Ce ga nimas, potem je ze skrajni cas, da si enega omislis. Windows XP z SP2 ima enega vgrajenega. Poleg tega, dobro je, da masino posodabljas. Microsoft Update ane.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Sadida ::

Imam router, torej sploh rabim firewall? ker sem nekje zasledil da ima router že znotraj firewall. Ostalo bom še poskusil, za defender pa lahko direkten link ja:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496642935 (472) Domini tm
»

NOD32 ali Avast?

Oddelek: Informacijska varnost
368435 (7636) bluefish
»

Pocasen internet - vzrok svchost.exe??

Oddelek: Omrežja in internet
294398 (3429) residual
»

kako se znebim trojanca

Oddelek: Informacijska varnost
61834 (1646) jan01
»

Bad ass virus/worm/spyware

Oddelek: Pomoč in nasveti
12933 (850) xabre

Več podobnih tem