» »

Adobe in Microsoft ter PDF

1 2
3
»

BigWhale ::

Stoti komentar!

:P

BluPhenix ::

Brez Datasheetov v PDF obliki mi živeti ni. Da bi moral tisto pobirati z neta v .doc obliki, bog ne daj, ogromi fili, ki se na vsakem printerju sprintajo drugače. PDF je vedno povsod enak, zato pa tudi je de facto standard v industriji tiska in še česa drugega.

Komaj čakam, ko bo kdo od vas poslal v .doc formatu knjigo z v tisk :D

PDFall the way. Sploh kar se tiče tiska, dokumentacije in podobno.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

darkolord ::

"Komaj čakam, da bo kdo od vas lektorci poslal PDF za popravit" :D

poweroff ::

Hm, Koffice mi PDF lepo odpre in ga lahko urejam. Je pa res, da se oblikovanje podre... ampak nekje je treba začeti.
sudo poweroff

Opkow ::

Komaj čakam, ko bo kdo od vas poslal v .doc formatu knjigo z v tisk :D

Tale srecko sem bil jaz. Sem mislil, da ga bom ustrelil. Kao, vse ze narejeno, samo osvetlim naj na film in posljem v tiskarno, da zacnejo takoj z tiskom. V roke pa dobim doc file.

Drugace kar se tice PDF-ja za profi uporabo... PDF all the way. In s tem po FTP-ju v tiskarno. Mana z nebes poslana. Nic vec jebanja z gigabajti podatkov.
Stranke ne jocejo, da nimajo ustreznih programov za odpirat. Ni jokanja, da so preveliki fileti,... Skratka... resi marsikateri problem. :)

CTP procedura v tiskarni je pa sploh zakon. ;)

Jst ::

(info: nisem bral vseh komentarjev.)

Zakaj se EU tako boji DRM v Visti?

EU ima dokaj močno industrijo SmartCard tehnologije (aktivne kartice), ki se uporabljajo za avtentifikacijo uporabnikov pri občutljivih stvareh, kot naprimer poslovanje z banko. DRM v povezavi s TC bi SmartCards naredil neuporabne, kajti ista funkcijonalnost bi bila že v hardwareu v navezi Procesor in Fritz na Osnovni plošči. Ampak ta hardware je neuporaben brez ustreznega software-a. Tukaj nastopi Vista in z Visto DRM. To bi počasi izrinilo "našo" implementacijo prepoznavanja na internetu.

...

Upam, da se bo EU borila do zadnjega:

Prvič, kot regionalni efekt, če bi ostali brez SmartCard industrije.

Drugič, zaradi konkurence. Tudi SmardCard rabi konkurenco. SmartCard lahko uporabljam (izvedba aktivne kartice pri skb.net) na bilokaterem operacijskem sistemu, kjerkoli že sem in imam dostop do interneta, brskalnik ter s seboj tole kartico.

Tretjič, moj Copyright material je moj in jaz odločam kaj bom delal z njim ne pa nekaj korporacij.

In še in še, ampak to ni v okviru teme novice.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novosti iz Microsofta

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
244081 (2746) Pesimist
»

Microsoft bo prevetril trg varnostih izdelkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
657701 (5929) OwcA
»

XML tarča patentnih tožb

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
154504 (4097) Jumping Jack
»

Sun in Google se bosta medsebojno oglaševala

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
153848 (2858) DCER
»

Windows bodo dobili črno skrinjico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
747045 (5447) MrStein

Več podobnih tem