» »

Ali je CDRW uničen ali ne??

Ali je CDRW uničen ali ne??

V-i-p ::

Fantje, lejte, sosed je z cdrwjem peku en cd v nerotu. Ok, ko mu je napisu, da naj da prazen cd not, da bo začel pečt, je začel in delal ene 3 minute. Pol je pa sve zablokiral, tud reseta se ni dal dat, skratka nič. Pa je izključil kabel za elektrikko, da se je izklopu cel comp... Comp dela od takrat ok, cdrw pa ne, daš cd noter, ga začne brat, bere, pol pa kr naenkrat zašteka, kot da išče, pa se spet ponovi, pa bere, pa neha,... to se pol skoz ponavlja, dokler pač ne dam cdja ven. Poizkusil sem že z večimi različnimi cdji.. isto... Help!?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

sleby ::

Mogoce pa nes na servis ? :)

matevzm ::

Pekaci umirajo. Meni je eden sredi branja.
Zanimiva stvar pri CDjih je, da jih racunalnik obicajno caka in caka, da bodo dali kaj od sebe.. to je eden redkih nacinov, da se w2k ne odziva na nic. Dokler CD ne izdavi ok/ne ok niti shutdown ne gre.
Tako da vse zveni (neodzivanje in nato neprepoznavanje) kot mrtev pekac. Preveri na drugem racunalniku, nesi na servis, posebno ce je se v garanciji.

Rott-von-weiler ::

pa probaj s kakim drugim cd-jem

meni se je že zgodlo da je plextorjev win on cd javo da je vse normalno ok ok potem pa sn hoto toti cd zagnat pa ni blo nič gori:D

miranpozar ::

Lahko so se samo umazale leče. Probaj ga očistit s čistilnim CDjem.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optiarc AD-7173A!! Kaj je res tako zanič? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
578315 (5326) mtosev
»

Kako 'uničiti' disk?

Oddelek: Strojna oprema
413074 (1806) mare87
»

CD-R mi unič use CD-je !!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201210 (870) boštjan
»

Najbolj neumen odgovor:) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12810657 (6357) fRiK0
»

CD-RW ne bere več, kaj šele piše!!!

Oddelek: Strojna oprema
161153 (912) AngelOfDeath

Več podobnih tem