» »

mrezna kartica za T" na star racunalnik?

mrezna kartica za T" na star racunalnik?

ernest1A ::

Imam precej star racunalnik, verjetno celo vec kot 8 let. ADSL zicna povezava mi deluje, par tako vse ostalo laufa ko treba. Sedaj bom imel T2 wireless in me malo skrbi ali bo delalo ali ne. Deluje na starih racunalnikih? Imam pa tisti beli vhod. Vednar tega imam tudi kolega, ki pravi da mu mrezne ne zazna, ker ima prestar racunalnik. Obstaja se kaka druga resitev, da se prikljucim na T2?
  • spremenilo: ernest1A ()

a13misko ::

Povej malo bolj točno kakšen sistem maš. Sicer pa mislim da če bi kupil omrežno kartico da bi moralo delovati. Če pa ne bo pa ti ostane samo da kupiš malo bolj zmogljiv računalniik! ;)

Daedalus ::

Ah jebemti. Sem spregledal, da češ met wireles... Če maš USB port, lahko kupiš USB wifi mrežno. Al pa se zmeniš v kaki trgovini, da ti posodijo mrežno za testiranje.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

ernest1A ::

kaj je USP port? Imam USB, samo ne vem kaj je port. Koliko dražja je takšna kartica, za kolko se jo da dobit in za kolk rabljeno? So lahko tudi tu dvomi, da mi zaradi starosti računalnika ne bo delalo?

Daedalus ::

USB port je pač USB priklop na računalniku. Če praviš, da ga maš, pol je ok. Mrežna pa recimo kaj takega? Pač preveri prej, kake so zahteve, če rabiš kako dodatno anteno, ipd... Al pa napiši točno kako računalo maš...ajd, to da je Siemens, se vidi s fotke. Kaj pa ostalo?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ernest1A ::

vem da je P2, kolko hercu pa ne vem. Mislim, da je pod 500. Bom pogledau. Rama je pa 128.

mtosev ::

Max P2 je 450mhz.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ernest1A ::

ja sej se mi zdi da je ravno nekje 400MHz. Rama ima 128. Kaj pomeni win 98 SE? Second edition? Ker potem je tudi to ok, ker imam gor second edition. Sicer pa a je tako zelo pomembno kolko hercov imam. Samo malo pocasneje bo verjetno delalo, al se motim?

hvala za tisto stran. Verjetno bom kar narocil, ker imajo tako in tako 30 dni vracila, ce ti izdelek ni ok. Ce ne bo delalo bom pa vrnil.

Daedalus ::

Sicer pa ma tale tvoje računalo itak PCI 2.2, tak da bo delala tudi PCI mrežna... Tak da če je med zahtevami za mrežno zunanja antena - pol vzemi PCI mrežno.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

muzičar ::

Definitivno bo delala. Tudi mreža ne bo nič bolj počasna zaradi procesorja. Potem pa kar ostani ma Win98SE (Second Edition) samo malo ti bo požrlo živcov ko boš postavljal mrežo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

internet na windows 98

Oddelek: Pomoč in nasveti
211748 (1182) Gionni
»

Linux na disketi kot firewall/router (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
947045 (5428) Azrael
»

ISA mrežna+računalnik, priklopljen na ARNES kabelski internet (Telemach področje)

Oddelek: Pomoč in nasveti
231574 (1395) Azrael
»

ADSL + Enternet (mislim (1.5)? c+zamrzovanje kompjutora?

Oddelek: Omrežja in internet
10848 (730) nicjasno
»

Mreza za 1 teden

Oddelek: Pomoč in nasveti
151502 (1268) ToniT

Več podobnih tem