» »

seminarska naloga - protislovja v sodobnem svetu

seminarska naloga - protislovja v sodobnem svetu

dobnik ::

Lep pozdrav

zanima me ce ma kdo mogoce kej več o protislovjih v sodobnem svetu, to pa so ; bogati sever - revni jug ; rast prebivalstva ; oboroževanje ; nestrpnost ; onesnaževanje okolja. če ma kdo razdelano to mi nej prosim pošle na msn ( browkic_69@hotmail.com ) oz. na email ( gianelli@auspuh.com )

hvala , lp

Thomas ::

Prvič, "protislovje" v marxističnem smislu, kakršne naštevaš, je oslarija. To ni nobeno protislovje, da so nekje bogatejši, nekje pa revnejši, to je dejstvo. Lahko žalostno, da niso bogati vsi, lahko veselo, da niso revni vsi. Protislovje to ni, dejstvo pa je.

Čist mimogrede.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

dobnik ::

ja kva js vem, to mi je profesorca dala :)

Fizikalko ::

Prfoksa je glupa, morala bi ti reči Nasprotja v sodobnem svetu. Polarizacija sodobnega sveta itd...

Thomas ::

Sej vem. Sistematično izrabljajo pojem "protislovje". Nej rečejo "nasprotje, če že hočejo. IMHO.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Eto, me je Fizikalko prehitu. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

root987 ::

Glede na to da imaš zelo široko temo je nekako težko enemu napisati vse o tem. Torej, logični sklep: Google it. Wikipedia it. [:)]
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

dobnik ::

no pol pa bi prosu ce ma kdo referat pac po posameznih temah, nestrpnost, rast prebivalstava, oboroževaje ... oz. predlagajte kaj napisati v uvod, zakljucek ...

lp

antonija ::

Ti bi zdej napisan referat a povezave do informacij?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

dobnik ::

karkoli... :)

antonija ::

Za povezave do informacij sta ti google pa wikipedia cez glavo dovolj. Objav s tako vsebino je kot listja in trave, nekaj jih izberi, preberi, analiziraj in objavi (napisi) referat.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

dobnik ::

pa se nekej.. tole mislm da niso vsa nasportja danes, mogoce ve kdo se za ksno temo da bi se dal kej povedat?

Thomas ::

Povej recimo za nasprotje med pametnimi in neumnimi. To je IMO največje nasprotje trenutno.

Če bi bil jaz na tvojem mestu, bi povedal kaj o neumni večini, ki se boji terminala v Tržaškem zalivu in pametno manjšino, ki se ga veseli.

Samo bi profa znoru, če se čuti večinca v tem primeru. Če se pa počuti pametnega a v manjšini, boš pa kasiral lepo 5.

Kdor ne riskira, ne profitira. Najebe pa tud manj verjetno.

Odloči se.

p.s.

Če ti nasprotuješ terminalom in si v večini, pač obrni predznake.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Omrežje Tor lahko pohabimo že z nekaj tisočaki mesečno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
529484 (6940) vostok_1
»

Slovenska policija omejuje anonimnost na spletu v Sloveniji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6211474 (9497) MrStein
»

Onemogočanje dostopa do interneta

Oddelek: Problemi človeštva
271365 (1365) MadMicka
»

Ni nam lahko

Oddelek: Problemi človeštva
211871 (1262) sm0key
»

Kam gre ta naš svet (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1176067 (4259) Aggressor

Več podobnih tem