» »

tipkovnica genius - help

tipkovnica genius - help

PilaY ::

Vem da znamka genius ni nevem kaj! Ampak imam velik problem! imam tipkovnico multimedijsko Genius ergomedia 700! težava je naslednja: Pri pisanju tekstov je tipkovnica odlična, PRI IGRANJU IGER PA TOTALNA KATASTROFA! Primer: Ko igram igre kot so half life 2, call of duty 2, nfs Most wanted itd. mi tipkovnica zablokira...in recimo v igri call of duty 2......"mi vleče igralca v eno stran" kot da bi določena tipka zablokirala, prav tako se zgodi ko igram nfs mw, avto gre naenkrat v eno stran......potem spet v drugo! ABsolutno je kriva tipkovnica.......ko priklopim starejšo tipkovnico igra deluje normalno! Tipkovnica omogoča ps2 in usb priklop! če kdo ve naj mi da nasvet! Pa če je že tAkO poceni bi vseeno mogla delovat! 6.700 sit
http://www.geniusnet.com.tw/product/pro...

Za pomoč se vam vnaprej zahvaljujem!

Moj sistem :
Amd Athlon 3700+, san diego, 939
DFI lanparty ultra-d
2x512 pc3200 GEIL
SEAGATE 300gb SATA 2 + Hitachi 120GB
Geforce 7600GT

muzičar ::

Si dobil kakšna gonila zraven (CD) ? Dvomim da je uničena samo igre jo narobe vidijo in se ji zmeša.

PilaY ::

Imam inštalirane gonilnike iz cd-ja ki je bil zraven, nič ne pomaga! Škoda....tipkovnica je zares ful dobrega dizajna in na občutek kakovosta...v bistvu pa zanič! Sam more bit nekje finta...saj tipkovnice z tako napako si ne bi upal prodajat! Nevem!
Tnx for help!

5er--> ::

Zaradi takih stvari (en× sem kupil tole tipkonico:
) nočem več videt tipkovnic levih firm. (Tudi pri tejle tipke rade zablokirajo, ko igraš kaj -> je tipka dlje časa pritisnjena.)

PilaY ::

Ja saj! Mene je videz najbolj pritegnil, slim tipke so zakon! Ampak kaj če je pa tak shit ko ne moreš igrat pošteno! Ja nič! bo treba kako logitech nabavit! :\
Ta je pa za nič!

muzičar ::

Garancija? No pa probaj še z običnimi PS/2 driverji in probaj na vse vhode.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje in katero brezžično miško za prenosnika?

Oddelek: Kaj kupiti
121567 (1395) mitjaje
»

Dobra brezrepna miš

Oddelek: Kaj kupiti
232651 (2212) reptilia
»

Flat tipkovnice

Oddelek: Strojna oprema
192655 (2065) PlayTheGame
»

tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272335 (1881) C_maniak
»

Nakup zvočne in zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
131259 (969) iso2000

Več podobnih tem