» »

Kje in katero brezžično miško za prenosnika?

Kje in katero brezžično miško za prenosnika?

snajper_SLO ::

Kje bi lahko na kakšni spletni trgovini pri nas kupil bluetooth miško za prenosnika tam nekje do 7.000Sit

Aja pa katero priporočate za takšno ceno!

kikicar ::

Če hočeš ti prodam tole miško, ki je še zapakirana in neuporabljena.

Lahko me kontaktiraš na mail: kristjanrakose@yahoo.com ali pa zs.:)

snajper_SLO ::

Še bom pomislil in pogledal za kakšno drugo miško.
:))

PS. pa še lahko daš kako sliko ali pa link do kakšne večje slike. tnx.

kikicar ::

Evo to je cel komplet direkt za prenosnika:)


mblazko ::

Pozdravljen.

Sam sem si kupil Logitech-ovo miško mx900. Če bi zdaj kupoval miško bi jo kupil še enkrat. Miška sicer ni poceni, a se splača. Ne ukvarjam se z podstavkom, ampak sem si ob eni akciji nabavil 4 akumulatorje in en čip polnilec, tako da sedaj samo menjujem baterije.

Miška mi zelo lepo sede v roko in je kvalitetne izdelave. Ohišje je tudi trpežno, saj ko miško prenašaš okoli se kaj hitro zgodi, da kam pade. Imam jo že dve leti in je že nekaj preživela in še vedno živi.
Povezovanje z prenosnikom poteka gladko (enkrat programsko povežeš in to je to)

Edina slaba stvar miške je ta, da nima stikala za izklop. Ali vzameš ven baterije ali jo daš na podstavek. Lahko pa jo (in jaz tudi sem) malo odpreš in montiraš stikalo, tako da jo lahko izklapljaš. Z izklapljanjem baterije zlahka zdržijo en teden pri normalni uporabi.

MX900: ZELO PRIPOROČAM

Tu je še en test:

test

Lp
Marko
DELL je pač DELL

Calligula ::

V tušu sem videl eno majhno brezzično za laptope, ki ima tudi USB dongle tak, da se spravi v samo miš kadar miš ni v uporabi, stala pa je le 2990 SIT.
Zgledala je zelo OK, probal pa je nisem. Je pa to zelo zelo ugodno.

mitjaje ::

Ma ehhh miške se ne splča kupovati poceni!!

1) Tisto zgoraj Genius mam tudi jaz... ma ne da jo prodam, šenkam jo... tako je zanič (najslabše investiranih 6k SIT)
2) kupi to : link pa boš imel mir za vekomaj (to resno mislim) in zapomni si moto, da nisi tako bogat, da bi kupoval poceni...

ps: To je najcenejša cena v sloveniji, drugod so po 9k SIT in več!
ps2: To je miška iz onega kompleta za notebook-e Logitec DiNovo
ps3: Ali pa potem novejši model: link

snajper_SLO ::

E glih to sem si danes zjutraj naročil iz Intelsata v Lenartu.:)) :)) :D

Skupaj za plačilo 8.340,00 SIT

Zgodovina sprememb…

mitjaje ::

Kar brez oklevanja!

Best buy!
www.ultrasplet.net

Calligula ::

Raje imam dobro in poceni misko in jo veckrat menjam kot eno za cimdlje. Miske in tipkovnice so leglo bakterij-veliko vec jih je na kvadratni milimeter kot na straniscni skoljki. Skratka higienska nocna mora.

Raje veckrat novo, pa to, da je tam poceni, ne pomeni, da je slaba. Tusu to ni glavna dejavnost in ima precejkrat kake izdelke, ki niso prehrana zelo ugodno, da pac privabi cimvec kupcev v svoje trgovine.

snajper_SLO ::

Logitech je zakon!



mam to miško že 3 leta pa je zakon in dela brez problemov

trek@s ::

Raje imam dobro in poceni misko in jo veckrat menjam kot eno za cimdlje. Miske in tipkovnice so leglo bakterij-veliko vec jih je na kvadratni milimeter kot na straniscni skoljki. Skratka higienska nocna mora.


Za kakšno čistilo še nisi slišal, a?

mitjaje ::

@snajper: Toto sem tudi jaz imel dokler nisem kupil te v200 in ni primerjave... Čeprav je ona tudi dobra, ampak daleč od teh novih logitech. Drugače pa se strinjam da je Logitech best buy, pa naj stane koliko pač stane... napram Genius, ki so samo malenkost cenejše!
www.ultrasplet.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalniške miške

Oddelek: Loža
153273 (2991) Rok Woot
»

Razlika med MX510 in MX518

Oddelek: Kaj kupiti
322093 (1618) Brilko
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222946 (2367) ddeben
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087764 (5125) SnakeBite
»

svetujte katero misko

Oddelek: Kaj kupiti
481980 (1488) blue96

Več podobnih tem