» »

Flat tipkovnice

Flat tipkovnice

roli ::

Zanima me kdo od vas uporablja flat tipkovnico.Jaz sem svojega genius slim starja kupil v Merkurju za 5k.Od takrat je ne dam več iz rok,ker tako udobno nisem pisal še nikoli.Za pisanje še posebno hitro je odlična.Pa tudi kot multimedijska tipkovnica se obnese dobro.

Torej povejte kater model imate,ali vam je všeč.....

P.S: Danes sem v trgovini Tuš v NM odkril tipkovnico iz gume,ki jo lahko zviješ.Prodajajo jo za 3k.Samo meni na srečo/žalost ni všeč.
http://www.r00li.com

St@jler ::

jst mam Logitech ultrax tipkovnico pa je super. no skor. zadnje čase nekej tipke škripajo (predvsem space bar).
drgač so pa res hitrejše za pisat kukr navadne.

Sm pa kupu mojo v bofu za...erm...mislm da okol 7k

Jernej L ::

imam enako tipkovnico se mi zdi da že več kot eno leto, kupil sem jo na mimovrste.com, se jo hitro navadil, in dela super, pa še zelo lepo zgleda.

no poleg pohval:

- na črni površini se zelo rad hitro nabira prah
- na usb > ps2 - pretvorniku se včasih zataknejo tipke in jih drži pritisnjene (na usb vse dela OK)
- pobarvani srebrni rob se sčasoma zrabi, še posebej pri igranju.

drugače pa je tudi jas ne dam iz rok :)

slika: obraba roba tipkovnice, kupljena 22.2.2005 - še ni leto stara, glejte belo plastiko pod srebrno barvo.

Trubadur ::

Imam Logitech UltraX in je zakon!
Berite Thomasa!

roli ::

Delfi: Imaš tako kot jaz! Torej genius slimStar.
Meni dela USB -> PS2 pretvornik vredu.Brez napak,ker bi opazil,ker jo mam priklopljeno preko njega.
Barva se mi pa drgne stran tudi iz miške ampak to me sploh ne moti.Bo pa bela namesto srebrne:D .
http://www.r00li.com

globoko grlo ::

k smo že pri tipkovnicah, mam MSjevo natural keyboard že ene 10 let ;), zdej me pa zanima, če je kj boljšega, oz. kaj bi vi priporočal. Sem mel tut wireless MS natural KB, pa mi glih ne sede. Eno natural kb na kablu torej.

tnx

Poldy ::

Tudi jaz imam Logitech Flatx ali kaj že, pa sem zelo zadovoljen. Tipka se hitro in tiho. Vklopljeno imam kar v usb, mi jo je takoj zaznalo. Na črnih tipkah se pozna prah, samo to me moti.

Baxxxter ::

mam tut genius slim star, tipka se super,... je pa že tut spustila kr precej barve :\ pa prah se vidi sam me to ne moti. glavno da se tipka super :D

~Speed ::

Jst mam Logitech-ovo in sm zlo zadovoljen.

Pisanje je lahko in tudi skoraj neslišno.

Edino preslednica včasih malce zeza, jo je treba bolj na sredini zadet...

~~~~~~~~
www.resevanje-podatkov.net | www.icteam.info

St@jler ::

ja presledek mal zeza tud mene. Drgač mam pa jst en model starejšo kukr je na sliki.Lih k sm jo kupu, čez en mesc je bla pa nova zuni. Ampak kaj čš. Sej je vedno tko u računalništvu.
:P

sm0key ::

Že 12 let udriham po moji Cherry G-80 in je nalašč nisem še zamenjal za nobeno novejšo. Ima tipke, ki so vsaka posebi z lastnim mehanizmom pritrjene na podlago, feeling je popolnoma naraven, natančen - udoben. Njena teža in velikost lahko služita kot improvizirano orožje v samo-obrambi >:D ... tudi težke udarce s pestmi je veselo prestala, tako da čez naslednjih 12 let kupim še eno tako u muzeju! :D

AndrewSmith ::

Jst mam pa od Genius-a Teclado KB-19e NB
Slim Multimedia Keyboard in mi po 2 letih
se enga problema ni pokazala.
No,malo obrabe ampak tipke so tihe in delajo u nulo.
Dal za njo 3500sit :D

1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

Jan987 ::

imam logitech ultra-x pa je ne zamenjal. Kupil sem jo na mimovrste=) dal pa sm 6,5k + poštnino pa je ne zamenjam za nič

DonMatejo ::

jst mam tud genius slim star na USB (ker na PS/2 ne dela več tipk na enkrat, kar se izkaže kt grozno v kkšnem ovinku NFS ... hehe) in ne morm prehvalt zadeve.... mam že od lanskega marca ... kupil sem v BigBang za 5K sit....

dizajn je ubitačen, uporabnost tud, je pa res, d mi tiste multimedijske tipke zogrej nekak ne služjo, ker sm z bližnicami hitrejši+linux ni glih nevemkak prijazen do teh tipk (čeprov se še nism preveč ubadal s tem, in se da našmekat....)

FLAT tipkovnice so zakon....
kt za kozmodisk... "Če bi kej se mi uniču, 'koj bi si kupla druzga..."


Lp, DonMatejo

anzy panzy ::

No... mam Logitech UltraX in je fullllll carska in je ne menjam za nič.

Edin problem je, da se prah zelo gor vidi!!

Imam jo že od začetka v USB priklopljeno (kot tud miško). No kupo sn še pa zraven brezžično miško (iste barve) in sem dal za vse skupaj v Big Bangu 15k

aVToV|S|On ::

uja... jest mam tut Ultra-x... sam vseen, za kkšna tipkanja ozr pretipkavanja pa useen še raj prešoltam na logitechovo uno k je zravn z mx700... (bla) .. in vseen se da lažji hitr tipkat, hitrejš maš tipke pod prsti. Čeprou slim je res supr... no saj za tko zvečer d ne ropota :D
Spletno in grafično oblikovanje | http://www.css-oblikovanje.com

lambda ::

Jaz imam tudi na enem računalniku UltraX flat, ampak ... mi je všeč, ni pa dovolj dobra. Zato bi presedlal nazaj na nekaj klasičnega, kvalitetnega, predvsem me zanima Cherry, G-80 mogoče malce draga, kaj so še alternative?

Dr_M ::

jest mam tut logitech ultrax in morm rect, da je to ena boljsih tipkovnic kar sm jih kdaj sprobu. edin mogoce me moti to, da omogoca mall premejhn naklon.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jan987 ::

jah za ta denar je ultra-x zakon.

PlayTheGame ::

Tudi sam že kr precej časa uporabljam Logitech UltraFlatX tipkovnico (kupil sem jo kmal po tistem, ko so prišle v SLO), se zelo dobro obnese in je ne menjam. Imam kar čuden občutek, kadar dobim pod prste tipkovnico s klasičnimi tipkami. :P
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico uporabljate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11914122 (11881) Half-Saint
»

Nakup tipkovnice ?

Oddelek: Kaj kupiti
172278 (1595) Turtle
»

Katero flat tipkovnico?

Oddelek: Kaj kupiti
161934 (1407) cortez
»

nakup tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
352871 (2314) snajper_SLO
»

Nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272182 (1725) roli

Več podobnih tem