» »

Dobra brezrepna miš

Dobra brezrepna miš

roli ::

Trenutno me zanima kakšno kakovostno brezrepno miš bi mi priporočali.Trenutno imam enega typhoona,ki pa ima velike probleme z hitrostjo,ker je prehiter in nenatančen.Oziroma drugače povedano: Miš za jurja na kablu je boljša.Sicer je to za igre OK za normalno delo pa ne.Torej kaj bi priporočali za do 10 jurjev?
http://www.r00li.com

Matek ::

Intellimouse Explorer

Ergonomično gledano najboljša miška, kar sem jih kdaj držal v rokah, pa tudi kvalitetna.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

AndrewSmith ::

Intellimouse-a mam tudi jst in je
res dobra.Ni vrhunska,to res.Mi pa
ze dobro leto poleg padcev itd sluzi
odlicno in ce mas dobre baterije kot so
duracell,varta,ipd mi drzi pol leta bp.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

roli ::

Izgleda OK.Samo cena je malo visoka vendar jo bom morda vzel.Kaj pa tele:
Microsoft wireless optical mouse
Miška Genius Wireless Ergo R5000 Ruby
Miška Logitech LX5 Cordless Optical
Miška Genius Ergo R5000
Miška Logitech LX7 Cordless Optical

Če se,da bi vzel kaj cenejšega.Če pa je miš res toliko boljši dam pa tudi 10 jurjev.
http://www.r00li.com

madmitch ::

MadManMato, se strinjam samo navadit se je moraš, saj je po velikosti bolj kapibara kot miš.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

IceIceBaby ::

Pred cca. pol leta sem kupil Logitech Click! plus in zaenkrat me ni razočarala :) Je pa najboljše da greš v eno trgovino in primeš par različnih mišk v roko, da vidiš kaj ti paše. Jaz sem hotel kupiti intellimouse, ampak mi kolešček ni všeč, kar sem ugotovil šele po tem, ko sem sprobal v živo.

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

frudi ::

brrr, samo Microsoftove miši ne...
tile 'novi' explorerji imajo probleme z gumbi - na vseh do zdaj (treh), sicer ožičenih, mi je po kake pol leta začel crkovat levi gumb. škoda, ker je sicer super miška za delo - udobna in dovolj natančna.
wireless optical mouse po drugi strani je živo nasprotje - neudobna in nenatančna; izogibaj se je, tudi če jo dobiš zastonj. oblika je čisto mimo, ker je spodaj precej širša kot na vrhu, tako da ves čas drsi iz roke. po obliki je očitno predvideno, da jo držiš čisto spredaj, ampak to je pa spet neudobno, ker je premajhna in zaradi baterij zadaj precej težja kot spredaj.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Razerzone ::

Inteli mouse je tak sranje:D ojej leva tipka mi ne deluje ze po 4 mescih in vi to priporocate folku... in ne nisem grob ker nisem edini da je leva tipka crknla... NE PRIPOROČAM te miške:)
No moram se pa strinjat da oblikovno je ena boljsih misk na trgu...

Zgodovina sprememb…

destiny ::

Kar se ergonomije tiče, sem najbolj zadovoljen z Logitechovimi produkti. Imel sem Mouseman Optical (miška z repkom), potem MX700 (še vedno dela odlično na sekundarnem računalniku), sedaj pa imam MX1000.

Najbolj je važno, da je miš dovolj velika. Roka ti mora na njej počivat, ne pa da se glodalec zgubi pod tvojo šapo.

Aja, sprobal sem tud intellimousa in je prvi vtis kar pozitiven. Moti me le to, da je baterije potrebno menjat, česar pri Logitechih skorajda ni.

roli ::

Hja sem gledal v comtronu malo logitechove produkte.Super obliko ima MX518,ki pa nažalost ni brezžična.MX 1000 je prevelika in draga.Da ne omenjam,da je težka.Sem pa pogruntal,da sta Genius wireless ergo 5000 in ruby enaka produkta.Meni izgleda super.Problem je kako je mnenje o njej in kako je dobra.Iger ne igram čeprav je ponavadi za ljubiteljsko igranje dovolj miš z kuglico.Ampak imam pa rad normalno hitrost miške,ki mora bit enaka navadni z kablom.Všeč so mi po ergonomiji razerjevi produkti,ki pa spet niso brezžični.

Trenutno imam tole na kabel,ki mi super služi že tri leta.Je majhna,lahka in ergonomična.

A bi bil ta genius dober? Ker nočem dobit kaj takega kot je tale typhoonov shit.
http://www.r00li.com

krho ::

A MX610 ti ni všeč?
Priporočam sletni nakup, drugače, je cena kar precej zasoljena...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

kopernik ::

Imam logitech lx7 v službi in zaenkrat nimam pripomb. Dela brez kakršnihkoli problemov.

Kako se obnese v igrah pa nimam pojma.

AndrewSmith ::

Moj Intellimouse
dela super...tudi leva tipka:\
pa je ze marsikdaj letel po tleh
in v zid:D
Zgleda mam sreco8-)
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

madmitch ::

MS IntelliMouse ti itak zamenjajo brezplačno, če crkne.
Meni je prejšna miš umrla (mel sem komplet s tipkovnico) in so mi vse skupaj brez besed zamenjali. Teta me je še spraševala kater model hočem, ker tistega, ki sem ga imel, ni več.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

igor0203 ::

Jst mam tud MS Intellimouse Explorer in je super miška. Vse dela tako kot je treba.

roli ::

MX610 je predraga.

Intelimouse....hmm....hm.... Ne vem no.oblike teh mišk so čudne.Moral bi miša probat preden lahko rečem,če mi je všeč.Ju3 grem v comtron kjer se mi zdi,da imajo LX7.Ampak Geniusov R5000 izgleda vredu.Ima tudi 1 dobro mnenje na mimovrste.Pa tudi tipke za media player mi dišijo.

Bom še videl.Še kako mnenje?
http://www.r00li.com

Razerzone ::

madmitch se prav jst lahk svojo intellimouse nesem nazaj?? sej ma 3 leta garancije samo mi se je zdelo neumno misko nest na servis??:D

madmitch ::

JA, pokliči teto Sandro Pekeč na Repro – MS 03 d.o.o., Šmartinska 106, 1000 Ljubljana Tel: +386 (0)1 5853 512, Fax: +386 (0)1 5400 132 in ji povej, da ti je umrla miš in kaj pa zdaj. Meni je takoj rekla, da jih ne oživljajo ampak le menjajo.
Imel sem tale komplet in ker ga ni več v programu, so mi najprej ponudili zlomljeno a sem raje vzel ravno, mi bolj leži, navada pač.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

igor0203 ::

@rolihandrej: Če se odločiš za MS Intellimouse Explorer, ti jo lahko prodam za 3k, če boš hotel. Mogoče po obliki zgleda malo čudno, samo se ful dobro vsede v roko. ;)

Razerzone ::

Ma kaj bom eno žensko klicv če sm jst to kupu v cyber store na jesnicah?:D

madmitch ::

Amir in kaj potem sprašuješ, če itak že vse veš? Oni so zastopniki in oni ti bodo zamenjali, nihče drug. Ajde, kaj se sploh matram pomagat debilom.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Razerzone ::

Ja lepo sm te prasv ker mi ni blo jasno nism zastopu lih da so oni zastopniki! In kaj potem moram to miš poslat njim ali kako???

Pyr0Beast ::

Hehe, jst priporočam Genius Wireless Optical. 800 dpi, brezžična, 2300mAh akumulatorji držijo nekje 4 mesece ob uporabi 6 ur na dan.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

reptilia ::

mx1000 ni druge :D tut cene so spustli odkar je G serija ven pršla
Forgive your enemies, but never forget their names.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterije pri brezžičnih miškah

Oddelek: Strojna oprema
161617 (1287) miko 55
»

Katero miško kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
262769 (1905) hrcek
»

Katero miško ?

Oddelek: Kaj kupiti
51670 (1581) IceIceBaby
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172032 (1578) tec
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222945 (2366) ddeben

Več podobnih tem