» »

Tipkovnica, pomoč pri nakupu

Tipkovnica, pomoč pri nakupu

J`Mavr0 ::

Lp

ker imam tipkovnico 5-6 let staro bi jo rad menjal.
Imam microsoftovo deljeno.

Pripravljen sem dat do 15.000 in je lahko multimedijska.
Igram pa dosti CS pa druge streljačine...
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Hvala,

Jernej

opeter ::

Ta je kar v redu tipkovnica. Sam jo imam na delovnem mestu, zaenkrat deluje BP. Priporočam! :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jan987 ::

No tud jest kupujem novo tipkovnico, pa me zanima katera od teh dveh je boljša:

tale

ali

tale

Ali so pri tej novi reviziji te tipkovnice odpravili tisto napako ko je resledek delal samo na desni strani tipke?

Drugače kar veliko tipkam in me zanima, s katero je tipkanje bolj udobno, pomembno pa mi je tudi to, da po pol leta ne postane glasna.

VidKo ::

Sam imam Logitech UltraX in sem več kot zadovoljen. Pazi da ti ne podturijo take s PS/2 konektorjem. Stara revizija je bila še na PS/2, nove so pa vse na USB.

Je pa problem, da ko se navadiš nanjo (jaz sem potreboval cca. 2 uri) ti bojo vse ostale navadne tipkovnice smrdele :)

Tipkanje je ful lažje in hitrejše. Zgleda kul in zasede ful malo prostora. Mam jo od februarja in je še zmeraj skoraj neslišna, pa tudi space tipka mi ne dela nobenih problemov.

Lp, VidKo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VidKo ()

Melanholija ::

ma jst sm predkratkim kupo ultrax pa je za tipkat super mi ni žal da sem jo kupil je tle na forumu dost zadovolnih uporabnikov takda mooj glas za logitech!

reptilia ::

tut sam uporabljam ultrax in res kapo dol
Forgive your enemies, but never forget their names.

Jan987 ::

Sej mam tud sam na enmu kompu ultra-x in ima usb priklop sam problem je v tem da mi presledek prime samo na desni strani in na levi in pa na sredini pa je. Sej jest sem se navadil na to tko da ni problem sam ta tipkovnica ki jo kupujem je pa tko nekako za družinski računalnik kjer tipka več ljudi in nočem da bi mi kdo rekel ''lej kaj si kupil še presledek na dela prej na uni za jurja je pa delal''. Te ki jo mamo zdej pa nočem več ker je res FUL glasna in pa še teško tipkam.

Veron ::

Jst mam tud ultra-x pa use lepo dela, tisto z presledkom pa bi komot reklamiral... sicer pa tipkovnica spet ni tako "tiha" kot una na laptopih

r5r ::

Jaz iščem tipkovnico brez vsakih dodatnih tipk. Mislim, da pride skupaj 105 tipk. :D

Mislim, da je Cherry G83 ena od kandidatk, in upam, da ni edina. :)
And it makes me wonder.

Jan987 ::

poglej še po drugih modelih te firme

delfinus ::

r5r: Cherry G81 ce hoces kvaliteto,
ce hoces pa totalni minimalisticni mod omenjene tipkovnice pa Das Keyboard
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

klemen22 ::

Se strinjam Cherry je res klasika in vredna vsakega tolarja. Kvaliteta se plača. Sicer ne vem kako je sedaj pri zadnjih serijah vendar starejše so bile pač med najboljšimi tipkuljami na tržišču.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

alesp56 ::

doma mam na na mašini tudi ultraX in druge tipkovnice nočem več na pcju. Je pa že itak finta da sem že od prej bil navajen moje od prenosnika.
Aja drugače če je problem s preslednico, treba je vzet tipko ven (celo) in jo ponovno dokonca "naštimat" noter, sicer je malo tečno ampak potem zagrabi celotna površina.
in to je to...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
352793 (2236) snajper_SLO
»

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556843 (5623) Jan987
»

Flat tipkovnice

Oddelek: Strojna oprema
192566 (1976) PlayTheGame
»

Katero tipkovnico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796391 (5051) Jan987
»

Nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272134 (1677) roli

Več podobnih tem