» »

nakup tipkovnice

nakup tipkovnice

Melanholija ::

rabo bi eno kvalitetno tipkovnico za domoačo uporabo pa me zanima a je ta vredu..sicer mi niso všeč multimedijske amak v slo najdeš samo te al pa so stare pa še drage povrh...logitech,genius,trust in podobne odpadejo..ker bi rabo kvalitetno tipkovnico predvsem za udobno pisanje da te ne boli pol roka še 3 dni potem ko si prtisno na njo...Mogoče še kak predlog gledal sem tudi g81 sam je pa cena 18k kar je pa preveč. LPandTNX!

OldSkul ::

Tako mam jst in mi zadostuje pa še kakovostna je.

Melanholija ::

Najprej hvala za predlog zgleda vredu bom premislu .. sam se vseeno nagibam bol k uni cherry nevem bi rabo kakšeno mnenje uporabnika ki jo je imel možnost stestitrat oz jo uporablja..Gledal sem tudi slim varijante nap genius slim star sam majo bojda te tipkovnice probleme s tem da določenih tipk ne prime sprva to je pa lahko zelo zoprno sploh če uprabljaš 10prstni sitem.. Do sedaj sem imel logitech comfort brezžični komplet, to je deljena tipkovnica in pa miška ki je pa zelo slaba pa še baterije zdržijo 1 mesec in nič več..

VidKo ::

Jaz mam Logitech UltraX flat tipkovnico, in je vredna svojega denarja. Ko se enkrat navadiš na flat tipkovnico, se ne vrneš več.

Lp, VidKo

snajper_SLO ::

Se strinjam:)) :D sem zadovoljen uporabnik te tipkovnice UltarX od Logitecha:D

Zgodovina sprememb…

;-) ::

tole mam jaz 1 teden pa mi gre na živce-glasne tipke

profii ::

še en glas za ultraX. zelo zadovoljen z njo in ne grem na nobeno drugo več:D

IČA ::

pa še en
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

fras ::

UltraX

kajzer ::

še en...nikol več na navadno:D

Doman ::

Jaz tudi uporabljam ultrax in sem zelo zadovoljen. Je ne menjam...

kajzer ::

duleman...men se zdi da je odgovor jasn :P

[MYTiX] ::

Imam UltraX in sm še kar zadovoljen. Moti me le da ima malenkost pretrde tipke. Tako da če velik tipkaš se pozna. Meni ratajo celo členki rdeči po dolgotrajni uporabi. Moram poskusit eno Cherry.

Kolikor sem testiral v trgovini pred nekaj meseci je pa ultrax precej boljša od ostalih "ponaredkov" ala genius ipd.
podpis

Melanholija ::

ok ok sej je dobr bom pa pol ultrax naroču..hvala za kratka a upam dobra priporočila..pol pa tak ni druge. :)

Zgodovina sprememb…

Veron ::

Sam imam tudi Logitech UltraX Flat in je tipkovnica fenomenalna.

Matek ::

Evo en proti UltraXu - Če hočeš dobro tipkovnico za tipkanje, kupi Cherry G81 al pa Keytronic KT2001. Ne razumem, zakaj je vsem tako všeč laptop-style tipkovnica, navsezadnje so jih v laptope tlačili zato, da bi zmanjšali dimenzije, ker navadne tipkovnice niso šle noter >:D . Res je, da ima zadeva nekakšen kul filing, vsekakor pa sem se počutil obupno, ko sem poskušal na njej pisati daljše tekste. Proble je v zadnjem času najbrž tudi, da se ne da več dobiti kvalitetne običajne tipkovnice - cenejše so itak klump, dražje pa imajo zgolj več knofkov, so brezžične in opremljene z raznimi lučkami in ekrančki. Za tipkanje pa so ene in druge enako zanič.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OZZY ::

jaz sem danes nabav u genius slimstar in moram reč, da sem prijetno presenečen. Sem razmiššljel med njo pa ultra x varjanto pa misli, da je zelo dobra uzbira...drugače pa keytronic če jo kje dobiš in pa cherry, ki sta sigurno super izbira.
Go with the flow.

Melanholija ::

sm naroču ultrax pa poročam če mi bo vredi, drugač pa na g81..

strictom ::

Sem bil v isti dilemi kot OZZY med Logitechovim UltraXem in Geniusevi Slimstar. Logitech sem izbral zaradi dobrih izkušenj z njihovimi izdelki pa še lepo paše zraven črno-sive mx518 :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

delfinus ::

Evo Cherry G81 ali G80 je moj glas. G81 uporabljam ze od leta 1995. Poskusil sem marsikaj na razlicnih mestih, a tako trpezne in mehke pac nisem srecal drugje. Za moj obcutek je tudi izjemno dobra pri igranju AA. lp, D.

Krofojed ::

Če hočeš dobro tipkovnico za tipkanje, kupi Cherry G81 al pa Keytronic KT2001

Slednjo bi pa jaz kupil, ampak se v Sloveniji ne dobi. In uvoziti je tudi ne morem, ker hocem slovensko. Ce kdo pove, kje dobiti slovensko Keytronicovo tipkovnico, mu bom nadvse hvalezen.
blog.mitja.ws

OrlyTM ::

ma kaj pa vem ... sm velik pretipkal na laptopu in morm rect, da se da zloo fajn tipkat na slim tipkovnico ... trenutno furam en KeyTronic, k mi je dost kul ... ampak resno razmisljam o menjavi.

Dost resno tut razmisljam o applovi tipkovnici, k mi je ibr kul za tipkat.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

TeraSonic++ ::

A bi applova tipkovnica delala na PC-ju? (Že kdo probu?):\
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

OrlyTM ::

men je en kolega reku, da mu cist fajn dela ... mu vrjamem.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

roli ::

Jaz imam geniusov slimstar in deluje,ko majka.Problem pa nastane,če jo priklopiš preko PS2 pretvornika,ker potem lahko naenkrat pritisneš le eno tipko.Na USB teh problemov ni.Tipkovnica je majka za tipkanje.Pa tudi vzdržljiva.Pred enim tednom sem ponesreči nnjo vrgel škarje iz drugega konca sobe (tarča je bil kavč,ker se mi ni dalo nesti škarji na mizo:8) ).In škarje so priletele z špico na tipke.Par jih je zletelo ven.Tipke sem samo porinil nazaj in stvar dela,ko nova.Edini problem je,da se ob pretirani uporabi začne luščit tista srebrna barva iz okvirja.
http://www.r00li.com

neo977 ::

Hm, mislim da sem ze malo prepozen, ampak si razmisljal o ergonomskih?
Jaz npr. ze vec kot 7 let uporabljam MS ergonomske tipkovnice (od njihovih prvih do sedanjih). MS Natural Multimedia Keyboard. Edini problem se mi je pojavil, ko sem v sluzbi imel navadno, doma pa to. Problem sem resil tako da imam zdaj tudi v sluzbi tako, s tem pa se vse sodelavce "okuzil" in sedaj imajo vsi te tipkovnice v pisarni in doma. Glede tistih flat tipkovnic tudi jaz ne razumem v cem je finta, glede na to da imam na notebook priklopljeno navadno, ker je tipkanje na tako flat tipkovnico prava groza... (mogoce ne za igricarje, ampak ce programiras 10+ h na dan, je zelo priporocljiva bolj normalna tipkovnica). Glede MS je pa fajn ce si jo kupis v Avstriji/Nemciji, ker takrat ima tipko Enter preko 2 vrstic, ce pa kupis v Sloveniji/Ameriki pa dobis tanek enovrsticni enter (Sumnikov pa tak ne uporabljam in me ne moti, da so ü, ö in ä namesto njih).
Aja, pa Logitech ima tudi neko zelo podobno tej, ce te ze MS odvraca. :\
Cena? 20€ ce jih narocis iz Nemcije (retail je 40€, navadna kartonasta embalaza pa 20€)

lp, B.

Tr0n ::

Se eden glas za UltraX.

Melanholija ::

ergonomske tipkovnice mi sploh niso všeč ker mam sam confort komplet od logitech pa sploh ni kul za tipkat pa še tipke so tako čudno deljene da ne govorim o uporabnosti vseh tipk...sm naroču ultrax jo dobim ju3..

Zgodovina sprememb…

Odyn ::

cherry g81-3000 uporabljam že okoli 11-12 let brez vsakih problemov. Parkrat sem jo spucal (vsako tipko posebej), pobarval, ..., pa še vedno deluje super. Enkrat na mnogo mesecev mi morda kakšna tipka skoči ven, pa jo lepo postavim nazaj in nadaljujem. Je pa na voljo samo v sivi barvi. Enkrat sem pisal na cherry, če jo izdelujejo še v kakšni drugi izvedbi, pa so mi odgovorili preko slovenskega zastopnika (ki je očitno vedel o čem govori), da na žalost ne, da pa novejši modeli uporabljajo drugačna (cenejša, (slabša?)) stikala pod tipkami. No, verjetno je že iz dolžine odgovora vidno, da mi je zelo všeč. Ene 3x sem že kupil novo tipkovnico, pa sem še vsako nesel nazaj v trgovino in se vrnil k svoji ljubici. Stara punca, ampak obvalada pa boljš k mladenke ;)

mzidy ::

Bom še js vprašal:
Je TALE TIPKOVNICA kej za kej?

DominusSLO ::

Kaj pa za igranje igric? Konkretno fps-kake karakteristike mora imet tipkovnica? Morda kak predlog?
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Tr0n ::

Cisto odvisno, kako si navajen. Igram kar veliko iger z UltraX in se da brez problema zadevo spilat.

Ce si pa hardcore gamer, pa priporocam kaksen Zboard.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

DominusSLO ::

Ta fang igračka zgleda zanimiva :) Ampak v SLO nimaš kje probat :(
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

mzidy ::

Cool-PC;)

DominusSLO ::

Na cool-pc ni videt fanga.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

snajper_SLO ::

Sami kič:D :)) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Išče se tipkovnica...

Oddelek: Strojna oprema
272851 (2141) dba
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877218 (5870) specterss
»

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556804 (5584) Jan987
»

Kvalitetna črna tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
382343 (1662) bastadu
»

Tipkovnice - katero predlagate za dobro tipkanje!?

Oddelek: Kaj kupiti
212014 (1768) ginekolog

Več podobnih tem