» »

ista grafična različnih proizvajalcev

ista grafična različnih proizvajalcev

thedaydriver ::

zanima me kašna je razlika naprimer med različnimi proizvajalci grafičnih kartic npr. sapphiere, club 3d, gigabyte itd.?
vsekakor je to moje mnenje

Jan987 ::

V čipu razlike ni. Ponavadi pa so razlike v hlajenju (nekatere dajejo gor glajenje k ga predlaha proizvalalec čipa, drugi pa dajejo gor svoje, ponavadi boljše hladilnike). Druga stvar, ki je različna je v vsebini pakera, saj nekje dobiš samo grafično, nekje eno igro, nekje 2igri, nekje polno kablov, nekje vse. da pa ti bomo natančno povedali razlike, pa nam boš moral povedati točno za ketero kartico gre, saj ni recimo vedno gigabyte slabši od leadteka ipd.
Včasih je razlika tudi v tem, zakaj boš kartico rabil, saj nekatere firme spoh na kartice nižjega in srednjega cenovnega ranga montirajo pasivne hladilnike, kar pomeni nič hrupa, a hkrati slabše navijanje.

muzičar ::

Pozabil si omenit da je razlika tudi v frekvencah. Navsezadnje je pa poglavitna razlika kvaliteta.

Jan987 ::

Sej zato sm mu pa reku da nej pokaže konkretne modele grafičnih, da bomo lahko rekl, ker je tako na splošno težko govort.
je pa res da cene cenovne znamke običajno uporabljajo čim cenejše dele, samo spet pa nesmejo čist enih x delov uporabljat, ker mislim da proizvajalec čipov določi ene minimalne standrde, dražje blagovne znamke pa imajo bol kvalitetne dele in kot je že post višje napisano učasih tudi višje frekvence delovanja

thedaydriver ::

aha hvala, ne sej nimam vprašanja za konkretno kartico.
vsekakor je to moje mnenje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Radeon HD 7900 (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Strojna oprema
2487321587 (201540) rdecaluc
»

ATI 5770 - kateri proizvajalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
644587 (3081) _geek_
»

1 grafična,več proizvajalcev

Oddelek: Strojna oprema
471973 (1047) Pyr0Beast
»

6600GT - kateri model?

Oddelek: Kaj kupiti
371864 (1102) Volk|
»

Katero grafično do nekje 60kSIT?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
985597 (3729) Dr_M

Več podobnih tem