» »

Ali kupiti WinFast GEforce2 MX ali ne?

Ali kupiti WinFast GEforce2 MX ali ne?

Caboose ::

Sprašujem vas ali kupiti geforca 2 MX za 40.000 in prodati mojega voodoo3 3000 AGP TV-OUT za okoli 27.000 naj povem, da je star ca. 2 meseca (prej ni bil v uporabi). Če koga zanima ceno spustin največ na 25.000sitof. Wi mi pa povejte ali se splača....8-O
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

MRB0rYS ::

Če boš voodooja res prodal za toliko se ti nedvomno splača
b0rys

g0Run7 ::

jst ga imam, tocno tega od leadteka in sem zadovoljen...

ChiefThunder ::

Če nujno rabiš bolšo grafično si nabavi MX, če pa večinoma igraš igre, pa tud vodoo ni slab. Po moje se ti ne splača devat dodatnih 15k za grafično, saj vodoo še ni za odmet.

YiMMi ::

8-)
Ti si totalno zadet...To kar ti sedaj nacrtujes sem jaz naredo pred enim mescem...splaca se tak al tak...
Samo prodat V3 za 27 Cukov....kapo dol pred tabo ce ti bo uspelo.....:\
Mores vedet da so v avstriji GF2 MX-i ze od 25do 28 cukov....:P

Caboose ::

:D:D:Dkdo pa je rekel, da ga bom prodal vam...ko ste seznanjeni z cenami..nekemu kmetu ko bo celi mastn da spljoh ma karto ko gor piše voodoo3 hehehe>:D>:D>:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Matek ::

Bravo Ganđa ti si pravi, jest mam tudi Leadtek MX, pa ful uredu dela, sam nabavi si pretvornik iz s-video na scart zarad tv-outa. Kakega loleka, ki bo V3 kupu, pa tud nebo težko najt;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rookie ::

Seveda Leadtekov GeForce Rula.Vzemi to ce lahko !Ne bo ti zou.:P
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

TESKAn ::

Jap, ga mam tut jzst in je ql. Mi je že voda kapala nanj pa še zmeri dela kot se šika:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Paramedic ::

Kak dolgo bi kej blo treba čakat na kak Geforce 3 MX? Glede na to, da nameravajo vsake pol leta nardit novo generacijo so G MXi že kar stari... A se splača počakat, če maš kako spodobno 16MB grafično? Kaj mislite?
End transmission.

OChack ::

ej jest mam to karto in sm jo dobu pr JAE cena pod 33 jurjev in je kr good ker ima vent gor pa se cool DVD predvajalnik je zravn. Navija se pa kr dobr.
spomin 210 proc 227 mhz.

Caboose ::

Ql zdaj ste pa lahko samo še tako dobri in mi pomagate najti enega SUCKERJA:D:D:D>:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Brody ::

ganja: pobegn seljačina

miranpozar ::

Po neuradnih informacijah se Leadtekovi GF2MX prodajajo že pod 30.000 SIT in ne 40.000!
Voodoo3 3000 pa nov nekaj čez 20.000... in ti bi nekomu uvalil rabljenega za 27.000?!?!? Ti si čisto out!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Caboose ::

EEEEeEEEEEeeeE wroong! Spregledals i TV-out!!!
To pa lepo poviša vrednost A nE??:D:D:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

robertos007 ::

si lahko srečen če ti bo gko kupo voodooja za 18kSIT tv-out gor ali dol. ne pa 27kSIT.

A je to ::

Mah jaz dam svojega voodooja 3000 za 18k :)

Ganja ce pa koga najdes za tako ceno mi pa daj njegovo telefonsko da ga bom cez 1 teden klical pa se mu smejal, pa se pogovor bom posnel pa na inet dal :) HEHE:)

PIII850 ::

Hja kaj reci, sam imam V3 3000 TV out inu c850 in sem trenutno citso zadovoljen, saj tudi jaz bi rad imel gf2 mx
z tv out, a kaj ko mi v3 trenutno dela cisto vredu. Vprasanje casa pa je kdaj bo ven prisel GF3 in s tem tudi gf3 mx. Dejstvo je da je razlika v hitrosti in kvaliteti slike, vendar ne verjamem da se bi za taksno "majhno" razliko splacala menjava. Posebej se ko pa pri ceni ni tako "majhna" razlika. Sam osebno bi si lahko kupil tud gf2, vendar zakaj??? Da mi bo kes lezu v masini. Brez veze. Rajs si kupim kaksen skener al pa tv tuner za tak dnar, al pa grem s kolegi na drink.

Sicer pa kakor kjermu pase, če ti pa res pomeni toliko tistih par slikic vec in pa 32 bitne barve potem pa navali narod!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19020322 (13387) Janac
»

grafična

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382351 (1619) pinx
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604659 (3933) Senitel
»

GeForce2 MX

Oddelek: Kaj kupiti
361736 (1308) Sirki
»

Voodoo 3 3000 ali GeFORCE 2 MX 32MB?

Oddelek: Kaj kupiti
101210 (1040) Cr00k

Več podobnih tem