» »

oc geforca2

oc geforca2

kllicker ::

du kuk bi se dal navit gainwardow geforc3 mx64 32mb mx 200 ? z zračnim hlajenjam

ABX ::

Naslednjič si vzami malo več časa za preštudirat kero kartico kupit, namesto da zgubljaš čas z navijanjem tega sranja.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

_Mortal_ ::

Do kokr gre. ABX ma prov
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

kllicker ::

fant ne se jezit sej je še nism . še bom .
mogoče . plata ma sam pci vodil pa sm dons vidu da se tole da za 20k kupt . usejn me zanima kuk se da navit . a gre na 200mhz (proc)

ps : ne geforc 3 ampak dvojka

VASkO ::

ce bos to kupo, bos denar dobesedno vstran vrgel, ker je to oskubljen MX, ki pa je itak ze oskubljen tapravi geforce - torej 2x oskubljen pomeni, da je to najvecji drek, kar obstaja in se za 20 jurjev? ne hvala, raje si kupi voodooja3 na PCI vodilu, bo hitreje letelo - dobis pa ga ziher ze za kakih 10 jurjev

_Mortal_ ::

Klicker nismo ne slepi ne neumni
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

msmiha ::

He! Če boš to sranje spravil na 200 sem jaz tudi pecikel. Poglej si test na S-Tju. Kolko sem meni ma to sranje 140 ali 150 MHz procesor. Če boš mel srečo ga boš navil na 175 na kaj več pa ne bi jaz računal.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

kllicker ::

kva pa herculesov 3dprophet 4500 čip od kyro2 ta je 26k ? se bol to splača? kuk pa se kej navije ta stvar

element ::

Navit se ga ne da glih kej preveč, leti pa ko svinja ;). To se ti splača nabavt... :D

ns-miha ::

ej navadnega geforca2mx 400 dobis za 22 al 23 jurjev !
pol mu pa bios dol potegnes navijes bios pa nalozis nazaj !!

če te zanima za to kartico povej ti jo lahko zrihtam, pa se navijem ti jo pa pošljem po pošti.
Poštnino plačas ti itak !
maš pa garancijo tko kot za kiro drugo !

poklič če te zanima na : 031 328 737 al pa na našo firmo v idrijo: 05 /3741 147 pa se bo zrihtal.

Kyrota pa rajš ne nabavlat ka nima hardver t&l-a


l.p. Miha

krucymucy ::

Če maš dost močn proc ni treba MX kupovat - nikakor ne!!!
Kup kyro-ta ker je sigurno boljši - od mx je boljši še V3 3500

ns-miha ::

sej kyro je kar ql kartica vendar se pomanbkanje t&l kar pozna, pa še driverji so bel bogi !
Verjem mi, ker sem jih ze dost vgradil, pa so bli problemi z driverji, ka je tko de ce driverji za winse jebejo pol tud winsi niso kej prevec stabilni !

odločitev je tvoja mi lahko samo svetujemo !

ns-miha ::

aja una mx 400 kartica ma 64 mb rama gor !

ns-miha ::

ja 64 mb za 23 cukov brez tv-out.

CIrCAcevl ::

se splaca, pol pa blue orba gor prpopas

VASkO ::

jaz prodam MX (navaden) na ravni MX400 (200/200mhz, gre do 240/210mhz) s tv-outom (bt869 cip) in 32MB RAMa za 19 jurjev. Zraven dobis kabel S-VHS in program tvtool5.02.

kllicker ::

ej ns-miha pa vasko a so te kartice na PCI vodilu

kr če so bo kupčija

nytro ::

Ej ns-miha a bi se dal to z biosom nrdit tud
na 3d prophetu mx 2 400 32 mb pa a se mi splača to kartico zamenat zmx-ksom 64 mb al se bel mal pozna unga 32 mb rama vsaj nekateri tako govorijo.

VASkO ::

kartice niso na PCI vodilu, sem mislil, da rabi za AGP, ker je nekaj o Kyru2 govoril...

_Mortal_ ::

Nytro teh dodatnih 32MB bi se poznalo samo v višjih resolucijah
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

EvilK|NG ::

K smo že glih pri omenjanju biosov pa flashiranje bi uprašu , če se je že komu tko zgodil kot men . Mam namreč Inno3D Ge-Force 2MX in ko hočem v dosu flashirat mi napiše da ni pravi bios, nekaj podobnega in ne morem flashirat, probal sem že s tremi biosi , pa nobenga ni hotl , WHAT TO DO ???;((
Play your Cards Right !

VASkO ::

ne napise, da ni pravi BIOS, ampak, program za flashanje ne podpira doticnega BIOS-cipa na kartici, zato snemi drug program za flashanje in bi moglo delat

EvilK|NG ::

Kjer pa podpira največ , kako bi pogledu kjere biose podpira flasher , al morm nujno probavat ??
Play your Cards Right !

kllicker ::

jst sm slišu da se da pr mlacomi kyrota2 tut na pci-ji dobit
pa je to že kjer probu navit

nytro ::

ej kje dobiš te biose pa kako se pol ta bios navije.k je reku un da ga morš dol dat pa navit in nazaj naložit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019648 (12713) Janac
»

Nakup PCI grafične kartice (GF FX5200, Radeon9200 ali GF4 MX440)

Oddelek: Kaj kupiti
241331 (962) JustOne
»

kyro2 ali ati 7200

Oddelek: Kaj kupiti
211210 (920) Senitel
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371654 (1255) Lyu
»

>> MX YES or NO <<

Oddelek: Kaj kupiti
171103 (900) Quake

Več podobnih tem