» »

File .dem

File .dem

Darkiii ::

No tko je jaz ko igram cs 1.6 ce mam dobr dan se snemam an u konzolo napisem record (name) .No in ko neham snemat se mi u valve cstrike naredi filjl s kretico .dem pa takega fajla nemorem predvajat z windows media playerjom ali kdo zna s kateremu programom bi lahko ta fajel naredil tako da bi ga lahko predvajel z windows media playerjom ?
Hvala usem za pomoc.

LP Jan

Fury ::

Predvajas ga s play komando v konzoli CSja.

Ce hoces ven dobit avi mors dat playat demo in zdumpat miljardo screenshotov (google) iz CSja ven in pol te zdruzt v avi (google).

Darkiii ::

Caki nezastopim te tist vem u igrici za plejat sam ja jz hocm u avi met an sam ka morm miljon screenshotov met? a ni kaksen program da sam das ds pretvor .dem ---> .avi ???

Opkow ::

Ce hoces samo pogledat posnetek, potem je dovolj, da v konzolo v CS-u vpises "playdemo ime.dem" ali "viewdemo ime.dem", brez narekovajev.

Ce pa po vsej sili hoces gledat v WMP ali BSPLayerju ali bilokaj, je pa precej dela. To ti pa sedaj ne znam razlozit postopka in za to potrebnih programov, ker sem se s tem ukvarjal nazadje 2 leti nazaj. Marsikaj sem ze pozabil. :)
Je blo pa tko, da si najprej v CS-u predvajal demo in ti je z enim ukazom naredil "diapozitive" oz screenshote iz demota. Se pravi vsako sekundo je naredil 25 slik recimo. In pol si to z enim programom zdruzu slicice v tekoc posnetek in nato po zelji zakodiral v poljuben format. Seveda si mogu zvok posebej limat zraven v video.

Se vedno zelis narest video posnetek? :)

p.s: Upam, da kdo drug ve tukaj na forumu kaj tocno rabis za videoposnetke.

Darkiii ::

Aha ufff sej ni vazn mam se full cjat an mam 13 let:P ajta je se prvec kot dovol tko da ce nebizamru bi t prosu da se mal probas spomniti in da mi pomagas ce mam man mas kle mojga D3sTRoy3R_@hotmail.com

Opkow ::

Poglej na Discharged smo ze imeli debate... Sicer ze dolgo nazaj.. uporabi search, ce ne pa povprasaj.

In uporabi Google... Dela cudeze! hint: CS demo to AVI

Prvo kot prvo posikat moras ustrezen ukakaz za konzolo, da ti demo zripa v slike na disk. Uporabi nizjo resolucijo, ker za demo ne bos rabu 1600*1200, ker bos za vsako sliko rabu cca 7 MB... 25 slik na sekundo... Pol ure velik demo... Pa si ze pri nekaj GB-jih. :).
640*480 bo vrh glave.

Pol rabis movie maker... Probaj z videomach, windowsmoviemaker,... beri Google...
Jaz mislim, da sem uporabljal Vegas.. Nisem sure.

Za zvok pa lepo nastimaj, en sound recorder in pozeni demo v CS-u in snemaj.

Pol ko imas movie in sound narejen, pa z kakim DivX ali XVid kodekom zripas v obicajen format.

Toliko o tem. Osnove imas. Uporabi tehnologijo.. Casa, pravis, da imas dovolj.. Uci se.

Jaz pa pravim, da nimam casa, ker se mi pocasi mudi ven na pijaco. :)

Edit: Typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

Darkiii ::

jao no to je pa prevec dela =P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Infinity Ward in Valve blokirata goljufivce

Oddelek: Novice / Igre
344990 (3443) BangBros123
»

Quake IV - Multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1218891 (5665) ERGY
»

BSplayer in rižasta slika

Oddelek: Programska oprema
6916 (842) Tiger
»

Cs source cheat detect (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148818 (7034) NoUse4AName
»

Snemanje filmov z Bin datoteko

Oddelek: Zvok in slika
351595 (1343) danielka84

Več podobnih tem