» »

Sony Ericsson z520i ne poveže GPRS-a

Sony Ericsson z520i ne poveže GPRS-a

iNDigo_Child ::

Narocil sem se na Simobilovo omrezje s paketom Orto Smart, zraven pa sem dokupil se Vodafone Live! telefon SonyEricsson z520i. V navodilih pise, da so za dostop do portala Vodafone Live! urejene ze vse nastavitve, ampak meni vedno, ko se hocem povezati, napise, da povezava ni uspela, in da naj preverim internetno povezavo in sprejem signala. Signal je prisoten in tudi nastavitve, sklepam, so pravilno nastavljene. Nato sem poskusil tudi z nastavitvami, ki jih ima Simobil na vasi spletni strani in si jih lahko uporaniki posljejo na svoj telefon, vendar tudi s temi nastavitvami nisem imel srece. Kaj bi torej lahko bil vzrok, da se jaz ne morem povezati z GPRS-om? A ima slučajno kdo ta telefon pravilno naštiman, in če ima, ali mi lahko pošlje nastavitve za GPRS?
Za odgovore se vam zahvaljujem!
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

jest10 ::

Naj ti S-mobilovci pošljejo nastavitve v nastavitvenem SMSu. Če ne bo delalo pa obišči kak njihov prodajni center in se malo pritoži.

DjAndy ::

Zbriši si nastavitve, potem pa si še enkrat preko strani pošlji nastavitve za K700i, pa bi moglo it, če imaš na številki vse normalno aktivno.

Lp, A


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil live (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
38060011 (22910) ttommy
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37483847 (41862) mailer
»

Sony Ericsson Elm

Oddelek: Pomoč in nasveti
5921 (886) S_ona
»

Huge dillema...simobil paketi

Oddelek: Mobilne tehnologije
264989 (4106) mojsterleo
»

Mobitel UMTS ali Simobil Vodafone

Oddelek: Mobilne tehnologije
243645 (2954) flipflop

Več podobnih tem