» »

Slo-techer v Afriki

Slo-techer v Afriki

Matek ::

No, upam da boste tud to skapiral:



Je šel en Slo-techer raziskovat Afriko. Pa je zašel v đunglo.(ne me kurcat če ni v Afriki đungle, ker nisem lih dober pri zemlepisu). Pa ni mogu najt poti nazaj. Je bil not kak mesec. Medtem je porabu vse svoje zaloge hrane, oblačil, siol paketov, pa še batrija na prenosniku je šla u k***c, tko da ni tam mogu več živet. Končno je našu nekje sredi đungle neko cesto, ampak ta cesta se je radelila na dve cesti. Spomnil se je, da je o tej že bral na nekem web pejđu in da ena cesta vodi v vas, kjer je ful prijaznih ljudi, vse dobiš zastonj, hrano, obleke, bivališče, zastonj kabelmodemi&povezave, Duroni, ki delajo na 1.5 GHz brez hladilnika, skratka raj na zemlji.Vsi ljudje, ki živijo v tej vasi, zmeraj govorijo resnico. Nažalost pa se je prav dobro spomnil, da je druga cesta vodila v vas, kjer so živeli ljudožderci, ki so vedno lagali. Ker ni hotel pristati v kakšnem kotlu za vaško kosilo, je začel razmišljati, katera pot vodi v katero vas. Medtem pa pride mimo prebivalec ene od vasi. Imel je oblečeno majco, na kateri je pisalo: "Lahko me vprašaš, kar hočeš, odgovoril bom samo na eno vprašanje."

Slo-techer ga je že skoraj zasul z vprašanji in prošnjami za pomoč, ko je opazil napis na majci. Usedel se je na tla in začel razmišljati, kaj bi ga vprašal, da bi prišel v pravo vas.



Tukaj pa pridete na vrsto vi. Kaj bi vprašali neznanega prebivalca ene od vasi, da bi stoprocentno prišli v vas, v kateri bi vas lepo sprejeli?



Upam da vas bo to zaposlilo vsaj za nekaj časa:D.
  • spremenil: Matek ()

Thomas ::

Vprašal bi ga seveda: "V katero smer bi me napotili prebivalci sosednje vasi?"

Če je hudoben, bi se zlagal in pokazal na svojo vas. Če je prijazen, bi povedal, kam bi pokazal hudoben. Prijazna vas je nujno v nasprotni smeri kamor pokaže kdorkoli. 8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

Čestitamo!
Nagrada (ki je ni) je vaša!:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Yohan del Sud ::

kewl

jest bi bil že zdavnej ajmoht

jeti ::

ah, tole je pa že znan problem, le da sem ga slišal v verziji, da imaš dva tipa, en je lažniv, drugi pa govori resnico...

Sicer pa, tele problemčki so jako kewl, dejmo jih še (pa če kdo ve kšnga originalnega, tale je bil že mejčken star...).

sej res! vem enga! vidite novonastali topic!:))
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

TESKAn ::

Genialno:D. Se bom še kaj nauču tle...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Matek ::

No, pozabu sem omenit, da naj se Thomas malo zadrži...:D

No thomas zdej pa posebi zate en izziv. Poskusi najt rešitev na ta problem, ki je dolga samo tri besede. Sm čist resen. Jest jo poznam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thomas ::

Ej - a jest včasih vseh al pa celih sporočil ne vidim???
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

Tega zadnjega sporočila sploh ne razumem. Kaj si mislil s tem?:|
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

bluehacker ::

Jaz slo techer bluehacker pa sem obiskal CALIFORNIJO in si tam kupil lasagna cooler ki sem ga nato namotal na graficno. V caliorniji sem odšel tudi v las vegas, nato pa v nevado, kjer sem obiskal LAS WEGAS....

:D
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Thomas ::

Ponovi problem zame - prosim.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

Je šel en Slo-techer raziskovat Afriko. Pa je zašel v đunglo.(ne me kurcat če ni v Afriki đungle, ker nisem lih dober pri zemlepisu). Pa ni mogu najt poti nazaj. Je bil not kak mesec. Medtem je porabu vse svoje zaloge hrane, oblačil, siol paketov, pa še batrija na prenosniku je šla u k***c, tko da ni tam mogu več živet. Končno je našu nekje sredi đungle neko cesto, ampak ta cesta se je radelila na dve cesti. Spomnil se je, da je o tej že bral na nekem web pejđu in da ena cesta vodi v vas, kjer je ful prijaznih ljudi, vse dobiš zastonj, hrano, obleke, bivališče, zastonj kabelmodemi&povezave, Duroni, ki delajo na 1.5 GHz brez hladilnika, skratka raj na zemlji.Vsi ljudje, ki živijo v tej vasi, zmeraj govorijo resnico. Nažalost pa se je prav dobro spomnil, da je druga cesta vodila v vas, kjer so živeli ljudožderci, ki so vedno lagali. Ker ni hotel pristati v kakšnem kotlu za vaško kosilo, je začel razmišljati, katera pot vodi v katero vas. Medtem pa pride mimo prebivalec ene od vasi. Imel je oblečeno majco, na kateri je pisalo: "Lahko me vprašaš, kar hočeš, odgovoril bom samo na eno vprašanje."
Slo-techer ga je že skoraj zasul z vprašanji in prošnjami za pomoč, ko je opazil napis na majci. Usedel se je na tla in začel razmišljati, kaj bi ga vprašal, da bi prišel v pravo vas.

Tukaj pa pridete na vrsto vi. Kaj bi vprašali neznanega prebivalca ene od vasi, da bi stoprocentno prišli v vas, v kateri bi vas lepo sprejeli?

No, Thomas, bo vredi?;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thomas ::

KJE SI DOMA?

iCe ::

No, evo vam se eno tako nalogo, ki sem jo slisal na predavanjih prof. I. Kononenka.
Takole gre: Imamo v vrsto postavljene koncne avtomate, ki so med seboj povezani. Vsak avtomat lahko v eni periodi prenese sporocilo samo do svojega soseda. Informacija lahko potuje tako le za eno avtomat naprej in en avtomat nazaj v eni urini periodi. Problem je v tem, da bi n avtomatov (ki imajo manj kot n stanj, tako da se ne morejo presteti) sinhronizirali tako, da bi vsi zaceli izvajati isti ukaz v isti periodi. Fora je le v tem, da se avtomati nekako prestejejo.

Evo. Pa da vas zdej vidmo, pametnjakovice :-))


LP, iCe:)

Matek ::

Klikni na moje ime, pa boš vidu moj naslov Thomas:D.

Za tvojo nalogo pa pojma nimam iCe:|...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thomas ::

Ti tole mejčkn boljš razloži - "pametnjakovic. :))"
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

"pametnjakovic" - je blo namenjeno Ice-tu. Ker ga je on prvi uporabu. :))



Mislim, da mora biti naloga jasna vsem. Ne samo njemu, če želi, da jo ljudje rešujejo! :(



"KJE SI DOMA?" - pa ne MadManMato-tu - pač pa tistemu "divjaku"! Če je prijazen ali ne - bo povedal vas kamor hočemo.



:P:P;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

Thomas, svaka ti čast, v prvem pogodak. A tekmuješ kaj v logiki? Jest sem bil letos sedmi na državnem.8-)
Pošli mi kak e-mail pa grema na pivo.:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thomas ::


Vsakdanje "tekmovanje" iz logike in matematike in programiranja - to je moja služba :))

Na pivo pa na slo-tech žuru. Prav?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

Prav, thomas!:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TESKAn ::

Hehe, jst mam še en odgovor na prvo vprašanje, glasi pa se: V katero smer se gre proti tvoji vasi?

Lažnivc ti pokaže na 'dobro' vas, tist, k govori resnico, pa tut:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primož kje je moja majica?!?

Oddelek: Slo-Tech
482047 (1463) Jeebs
»

Mobitelova anketa

Oddelek: Loža
261477 (1228) ABX
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367846 (6575) luni
»

Napaka?

Oddelek: Slo-Tech
8851 (767) DrSergioDJ
»

Slo-Tech Portorož 2001

Oddelek: Novice / NEST
112036 (2036) TESKAn

Več podobnih tem