» »

WIN XP se ne zazene

WIN XP se ne zazene

ipaljak ::

Najprej lep pozdrav vsem skupaj, sem namrec nov na tem forumu!

Imam problem katerega se ne znam lotit zato se obracam na vas.
Pc je normalno delal sel dan in tudi ponoci (skupaj cca.15 ur) ko sem zjutraj ponovno zacel delat z njim je delal pocasi in zato sem ga ugasnit ter poskusal ponovno prizgat. Vendar zagnat se mi vec noce. Pride do dela ko mi napise welcome nato pa se PC sam resetira. Enkrat mi je samo javil neko napako z diskom in mi na modrem ozadju obdeloval nek proces kateri je prise do 100 % in nato se mi je spet resetiral.
Ne vem kaj bi lahko bilo.
Pomoc prosim!

Athlon 2800+ 64 bit
756 ram
40 giga disk
graficna neka geforce

Podatki ce vam kaj pomagajo!

elasto_mania ::

si probal dostopat z safe mode v comp

ipaljak ::

z safe mode ne morem dostopat ker ko pridem do moznosti izbiranja kako bom dostopal ne morem izbirat nic kot da bi mi crknila tipkovnica! nato mi hoce zagnat v normal mode kar pa seveda ne dela
za inf. - ne morem tudi v BIOS!

darkolord ::

prej si v bios lahko prišel?

Pouh ::

Men se je 1 teden nazaj pojavla enaka napaka. KO je prisel do welcome se je resetiral. Ko sem hotel zagnati v safe mode se mi je enako resetiral. Probal sem ponovno nasneti winse, vendar mi je javil napako, kao da je disk neberljiv (poskodovan). Potem sem nasnel winse na nek stari disk. Potem sem seveda zelel uporabljati novega, vendar mi ga windows ne zazna- sistem se zazene iz starega.
No moj racunalnik ne zazna novega diska. Zazna ga samo everest, pa se to ko hocem nanjega kliknit mi ne naredi nic.

lp

ipaljak ::

V BIOS sem prej lahko normalno dostopal. Kaj pa mislite ali bi lahko crknil disk ali kaj drugega?

darkolord ::

Če ne moreš v bios, pa si prej lahko, potem je najverjetneje kaj s plato...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik se zažene potem pa tema-pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
321423 (1162) Meizu
»

ponovni zagon računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
232375 (2039) solatko
»

Problem z Graficno Kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
311391 (1096) Ales47
»

Loop pri inštalaciji Win XP in no master disk problema!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101700 (1582) alien13
»

Suse Linux 10.1 - tezava z vstopom v sistem

Oddelek: Operacijski sistemi
91119 (1016) kriko1

Več podobnih tem