» »

CD-RW Brisanje

CD-RW Brisanje

Daresan ::

Pozdravljeni upam, da nisem spregledal take teme že kje na forumu!
Problem katerega imam pa je, da imam kar nekaj CD-jej kateri so RW (bili) težava je ratala ker se ne dajo več formatirati, kje sem ga polomil ne vem, jih pa škoda, ker govorim o treh DVD-rw in še par navadnih.
Če je kakšna varijanta bi prilsil za nasvet
lp
Dare
Dare

LordWorm ::

probi z drugim programom oz na drugem PC-ju in ce nebo nc, jih vrzi stran. to se je men 1x zgodil in nisem imel druge izbire kot da....:'(
ni podatka

#000000 ::

Men se je isto zgodilo, in sem vrgu proč, ne vem zakaj nisem vrgu proč še tamalih cd-jev 193 MB mogoče ker so cotkani, in glej ga zlomka, ko sem na drugi mašini montiral dvd pečico, sem pograbil ravno engega od teh in valjda ker se ni dalo snemat (kao poln) sem ga probal za foro pobrisat, in ga je zbrisal, ne vem sicer zakaj ga prej ni hotlo (kr zaštek nerota je naredlo) Do težave pa je nemara prišlo zaradi hitrega brisanja, kao če to narediš parkrat gre v guzo. Tko da jih od takrat brišem samo še na polno. LP

Daresan ::

Ja to mi ni narest, mora bit neka fora, ker sem predvidevam naredi napako pri prvi uporabi rw-ja, ker sem ga naložu ne da bi ga prej formatiral saj mislim, da je to napaka, grrrrr
Dare

#000000 ::

Ti to resno ?? LP

elasto_mania ::

zajebal si ker si zaklenu cd/dvd tako da ni možno več pisat na njem ampak imaš več prostora

darkolord ::

Uporabi kak program, kot je recimo Alcohol 120%, kjer imaš možnost "Ignore illegal TOC"

elasto_mania ::

če je zaklenu ne more brisat

darkolord ::

Lahko

Daresan ::

8-O upam da ja, ker govorim od treh dvd-jih, samo da še izvem kako pa je zadeva končana
Dare


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13420077 (7623) dire
»

NEC 4570 ne prebere zapisanega

Oddelek: Pomoč in nasveti
331494 (1112) Han
»

Macromedia flash 8

Oddelek: Izdelava spletišč
142364 (2051) Tody
»

mama plata ne piska, računalnik ne dela

Oddelek: Strojna oprema
193335 (3030) Azrael
»

Kateri cdrom?

Oddelek: Kaj kupiti
161024 (822) bastadu

Več podobnih tem