» »

[počitnice] Hrvaška - potapljanje

[počitnice] Hrvaška - potapljanje

1
2
»

ferjan ::

kok se hitr napadenga počutš. vsak potapljač ti bo povedu, da se pri osnovnih tečajih cmasa naučiš več kot pri osnovnih padi tečajih. pri padiju se o dekompresiji na osnovnem tečaju ne naučiš nič. Padi je pač bolj instant zadeva ...hitr dobiš izpit in za mal čofotat po plitvinah je kr ok za kej več se je pa treba mal dodatno izobraževat.

perci ::

Sploh se ne pocutm napadenga :).

In je cist res, da se pri CMAS-u vec naucis. To pa ne pomeni, da PADI spodbuja nevarna ravnanja.

steev ::

Prej je nekdo omenjal, da je probal zadrževati dih. To ni pamento početi, brez da imaš koga ob sebi. Stvari se lahko zakomplicirajo.
:|

perci ::

kako?

ferjan ::

steev ::

LoL, o fak, jokam, 8-O

Edit: čeprav zej se enkrat gledam pa mislem ta se je ta tip zanalašč prvezu ... :\
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

perci ::

Hehe, ne resno, kako ti lahko zadrzevanje sape na suhem skodi? Ker jst prvic slism za to.

krneki0001 ::

Perci, ne gre zato da bi "PADI" potapljači kr crkavali ko muhe, gre zato, da se pri CMASU že v osnovah ukvarjaš s stvarmi, ki ti potem olajšajo vsako nadaljnje šolanje in na splošno pri CMASU veliko več potegneš znanja.

Sam nisem ne vem kakšen znalec(osnove poznam pa zelo dobro), vendar je moj brat v DIR in sem bil dostikrat zraven ko je šel on na potope, pa poznam osnove sigurno tok dobro, da bi lahko teoretični tečaj naredil danes.

perci ::

Ja, s tem kar si zdej napisal se pa strinjam - je pa bistveno drugače od tistega kar si v prejšnjem postu :).

STASI ::

Sem trileta nazaj se potaplju na Krku pa sem ravno dobro iz vode prišel in vidim enega slovenskega junca kako sam rine v morje. Punca pa zunaj, ker je bila zelo zgovorna sem jo vprašu kje ma buddya pa je rekla da se on sam potaplja in da jo skrbi zanj. Pol se pa čudimo nesrečam. Pri PADI gotovo dobiš manj osnov, ampak če si butelj ti tudi CMAS ne pomaga. Slišiš razne potapljače ki se hvalijo da so šli na 70 metrov, to so debili. Pa takih ni malo, še preveč jih je.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

krneki0001 ::

Preveč je takih, ki to delajo, samo eni imajo odlično opremo pa flaše 2x večje od ostalih in vedo zakaj gre, večina pa ma flašo lih za 20 minut, pol ga pa pol ure ni ven.

krneki0001 ::

Stasi poznam skupino, ki je imel 12 urni potop, bili so pa na 95 metrih, ampak tehničnega potapljanja.

perci ::

Lani sem na na Visu, ko sem lovil, na globini cca. 20m z abc opremo srecal enega potapljača. Sem se usral ko svina :D. Se ne dogaja ravno pogosto :).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dihanje iz navadne plastenke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6413948 (12381) St235
»

Potapljanje na 2m

Oddelek: Loža
486726 (5533) JanK
»

Potapljanje

Oddelek: Loža
487359 (6054) perci
»

kolko SIT (ali $ in €) za počitniško potapljanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696904 (3373) perci
»

Tekočinsko dihanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
737279 (5740) ali3n

Več podobnih tem