» »

Kingston kot prvi z 2gb kitom pri 2-2-2-5-1t

Kingston kot prvi z 2gb kitom pri 2-2-2-5-1t

OZZY ::

K I N G S T O N je kot prvi predstavu 2gb kit z cas2 pri samo 2.7V.....Tko da se selimo tud v 2gb področje z LL rami.

Cena sitnica..samo 260 evrov...

Se pa pojavlja vprašanje kere čipe so uporabil...??
Go with the flow.

Porkadrek ::

Niti ni tok drago. Čipe pa po mojem samsugove hi-end.

OZZY ::

Ne vem če bi lahko bli samsungi.

Infineoni ce-5/6 ali be varjanta ne bojo ker bi mogli fejst selektirat. Večino jih laufa na 2-3-2 ali 2-3-3 tko da ti niso.

za samsunge pa dvomim...Edino TCCD in TCC5 (nisem čist ziher zanje..so pa delal na 250+ BO) so bli sposobni na 2-2-2 TCCDje ne delajo več...za slednje pa bi dvomil...UCCC rami pa niso zmožni furat tega.

Microni bi bli lahko, saj so sposobni na tej frekvenci delat...SAmo je eno verzijo crucial tud nahal delat in mislim, da prav tiste ta dobre, ki so dosegali 300mhz..Ne vem točno kera revizija je bla. Dam pa velik možnosti micronu...lahko da bi bili selektirani.

Tko da če so res micron rami bi se znal super tud navijat...bo treba do konc mesca počakat ko pridejo v nemčijo...
Go with the flow.

tiborrr ::

TCCDji imajo itak prenizko gostoto, da bi jih spravil v dve banki 1GB.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

MEDENA ::

cena sitnica? 60k za 2x 1gb sitnica?

zee ::

Moji Mushkini Blueline 2x 1GB kit so bli okrog 70k
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

JIM22 ::

Ozzy: veš ko sem v eni temi rekel da bi blo lepo videt 2gb(2x1gb) z timingi 2-2-2... In zdej so tud.:D Najbrž bodo tud drugi proizvajalci nardil 1gb module z 2-2-2. Upad da celo bolše kot kingstone, ker so bli zadnje čase kar mal odzadi, tak da se pustimo presenetit. Cena je čisto normalna.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

OZZY ::

To, da bi lahko bili boljši kot kingston bo 100%..In to zarad tega, ker kingston zelo nerad uporablja BP pcbja...Le ta pa prinese od 10-20+mhz večji OC...

je pa zanimivo, da je kingston do sedaj bolj sledil konkurenci zdej pa je prvi vrgu na tržišče take rame...če se bojo še dobro navijal bo sploh super...Upam, da niso narejeni samo za LL .

Me pa moti to, da je kljub temu, da ne uproablja BP pcbja, še vedno dražji od drugih in tudi v večini slabši..
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

JIM22 ::

Sam je tud vprašanje kok se bo res tole navijalo. Če se bodo navijal in da se timingi zrahlajo(kot tccd čipi), mi ni to to. Najbolš bi blo da se navijajo z večjo V in enako zategnenim timingi. Na ene 250-260 z 2-2-2-5, to se mi bi najbol dopadlo.:) Čist odvisn kok katerem odgovarja, eni majo rajš nižje V in visok fsb in odtegnjene timinge(tccd čipi), drugi pa višje V in zategnene timinge(bh čipi).

Sam realno bo se to navijalo z bol odtegnenimi timingi. Vsaj mislim tak.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

OZZY ::

Se strinjam...

Pravkar pa sem zvedu nekaj zelo zanimivga. Da naj bi bil BP pcb v resnici cenejši od jedec standard pcbjev....So cenejši in bolj kvalitetni. Zanimivo.
Go with the flow.

OZZY ::

No vsekakor je skrivnost razkrita. na teh ramih so infineoni BGA čipi, ki se obnašajo podobno kot BE-5/ce-5 čipi, vsaj glede navijanja. Nekako 233 pri 2.5-3-2-5. tako, da je edina prednost teh ramov, da so 2-2-2 ostalo pa je bolj tko tko...Vsekakor niso dober nakup za svojo ceno.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Dr_M ::

glede na to, da je KHX3200K2/2G 2.5-3-3-7-1 2.6V 72k sit, bo KHX3200ULK2/2G se mnogo drazji. (upam, da sm prov napisu oznake)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OZZY ::

ti rami bi prišli z nakzilom in vsem 68500.
Go with the flow.

MEDENA ::

A ni to malo preveč? Sej OK maš navadne 1G po dobrih 20k....ampak 40 proti skoraj 70 pa je skoraj duplo...malo za pomisliti.

Good Guy ::

cene se ne določa samo po velikosti... morš računat še nizke latence(s tem najbrž ne eni cheap čipi) nizke voltaže.....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

OZZY ::

je preveč sploh ker dobiš original infienon z be-5 (če pa dobiš ce5 ali 6 si pa splon na konju), ki lahko dosežejo te frekvence in latence. Ali pa original micro/crucial, ki so tudi tukaj.
Go with the flow.

tiborrr ::

Crap, so dragi... Taksne volje po 2-2-2-x spet nimam, da bi dal skoraj enkrat vec kakor za klasicen 2GB kit.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeamGroup 2GB (2*1GB) PC3200 INFINEON

Oddelek: Navijanje
121285 (898) OZZY
»

Kateri ram za 250MHz?

Oddelek: Navijanje
221321 (933) Yuka
»

DDR ram z Samsung TCCD chipi! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61135510 (19928) Tilen
»

BH-5 se vrača med nami v polnem zamahu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
515868 (4421) mzidy
»

Kingston KHX 3000 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19210883 (7684) celada

Več podobnih tem