» »

Poizkus natega iz Nigerije - dajte svoje mnenje

Poizkus natega iz Nigerije - dajte svoje mnenje

Juhica ::

Sem že bral eno temo o poizkusu natega iz Anglije, ko pošlješ stvar v Nigerijo. Ker se mi je trenutno javila ena oseba iz Anglije in bi rada kupila moj notesnik, sem se odločil, da se malo poigram s to osebo.

Prvi e-mail:
Jennifer Marcus wrote:
Hello Seller,
I am Jennifer MarcUs i am interested in ordering from you provided it's in a good condition. firstly i will like you to let me know the price of the item listed below:
Notesnik HP nx9105 - AMD 2800
Secondly i will like to know the quantity you have for sale because i am interested in buying like 3pcs or if you have more than 3pcs, i will be interested in knowing each price you sell them and i will also like to know the shipping cost. Do get back to me very fast so that we can talk on how to proceed payment for the items.
Thanks.

Moj odgovor:
Hello,
I have only one pcs of this notebook. If you are still interested write me back.
Best regards.
Alex

Nato spet "Jennifer":
Hello,
Thanks for your mail, Am intrested in buying & will like to let you know that I want the item shipped to my daughter in Nigeria and I also want the item shipped via DHL EXPRESS.
So kindly give me the total cost of the item inclding the shipping via DHL EXPRESS.
I will be expecting yor reply soon.
Regards
JENNIFER MARCuS

Pa spet moj odgovor:
Hello,
No problem, just let me know how is it whit payment?
Best regards,
Alex

Pa odgovor:
Hello,
Thanks for your mail, I will like to let you know that I am ready to make payment and I will be making payment via Money Gram which is a secured method of payment between buyer and seller and they have agent location in all part of the world.
I will be expecting your reply soon.
Thanks.


Sedaj pa mi postaja že malo dolgočasno, dajte mi malo pomagati, kako bi te nategovalce nategnili mi in jim vsaj malo zagrenili življenje in jim dali vedeti, da na svetu niso samo idioti.
Vsaka pomoč-nasvet bo dobrodošla, drugače bom pač zbrisal e-maile in zaključil z zadevo.
  • odbrisal: Primoz ()

Jackal ::

Tule imaš idejo in šolski primer ;) - P-P-P-Powerbook

Juhica ::

Sem ga že prebral in na podlagi tega sem se odločil da bi nategovalcu malo zagrenil njegovo delovanje, bi pa rabil kakšno originalno idejo kako, zato sem odprl to.

perci ::

A ne piše na koncu tudi to, da od unga jeffa ni nič več slišat? :\

Keyser Soze ::

LOL perci. =)

Se ful zasekiral zdaj. Kaj pa če me najde? =D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošiljanje paketa v Nigerijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8923662 (13547) St235
»

Cudni kupci iz turcije na bolha.com

Oddelek: Kaj kupiti
375928 (4361) St235
»

Posiljanje v tujino Pay Pal?

Oddelek: Kaj kupiti
305922 (3304) BineK
»

Pozor vedno vec internetnih prevar tudi pri nas

Oddelek: Loža
447758 (4152) tony1
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424822 (4175) razzor

Več podobnih tem