» »

Google koledar

Google koledar

ZDNet - Google je izdal še eno uporabno spletno aplikacijo. Z Google koledarjem je v spletnem vmesniku mogoče preprosto vpisovati dogodke, na katere vas bo opozarjal. V vmesnik se preprosto prijavite s svojim Gmail računom in že lahko začnete.

Svoje dogodke lahko posredujete v javnost kot RSS feed, lahko jih dodate na Googlov brskalnik po koledarjih. Dogodke lahko delite tudi s svojimi prijatelji in družino. Svoje sestanke, dogodke in zmenke pa lahko uvozite iz drugih programov npr. MS Outlook. Vmesnik vas bo o le-teh opozarjal preko emaila, SMS-a al Pop-up okna.

Za uporabo spletnega vmesnika je treba imeti Internet Explorer (vsaj 6.0) ali Mozilla Firefox 1.0.7 in novejše.

37 komentarjev

Evil mind ::

Še en plus za Google.

Jaka83 ::

Ste pozabli povedat, da za Slovenijo še ni operaterja, ki bi podpiral opominjanje na mobilni telefon. :( Sicer imam to možnost itak na telefonu, ampak vseeno.

christooss ::

Samo res. Sm pozabu nardit tm Oklepaj.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Gundolf ::

Pa da je treba imeti IE in Mozillo se tudi smešno sliši :D

Pyr0Beast ::

.. Exlporer..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Looooooka ::

big deal.
bl bi bil happy ce bi microsoft zastonj omogocu sinhronizacijo eventov v outlooku prek msnja.
aaah ja.

Roadkill ::

Torej ni nič posebnega, da je google ponudil nek (meni všečen) zastonjski produkt.
Je pa nekaj posebnega, da microsoft še NI naredil sinhronizacije outlooka preko MSNja?


Najboljš da prosiš admina, če lahko k tej zaenkrat nepomembni novici doda tvoj post. Pol bo vsaj "big deal".
:)
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

mare_ ::

In seveda, gugl kalendar BETA ;)

CWIZO ::

Sweet. Glih to sem rabu. Zdej more google sam se eno online-photo-storing-thingy-ala-flicker naredit pa bom mel vse:)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

IceIceBaby ::

Zdej bi pa rabli še en offline vmesnik za tole pa bi blo idealno. Že nekaj časa iščem nadomestilo za Applov iCal.

Phoebus ::

Mene malo skrbijo vse te google zadeve. A je kdo od vas pomislil, da lahko npr. nekdo na googlu dobi o vas praktično vse podatke preko svojih "dobrih" storitev?

Roadkill ::

Ja.

Precej ljudi se zaveda, da je google "evil", ker ima preveč informacij o posamezniku.
Če imaš tudi ti take občutke, potem pač ne uporabljat vseh googlovih storitev. Jaz jih uporabljam eno par in tudi koledar bom. Ampak še ne vem, če bom pisal ravno vse po spisku na ta koledar.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Ziga Dolhar ::

No ja, ostajam pri Outlook [Web Accessu] ;-).
https://dolhar.si/

madmitch ::

Phoebus, a ti maš račun v banki? Veš tudi tam lahko kdo, ki tam dela, marsikaj izve o tebi.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Lucifix ::

Kaj vam Sunbird ne zadošča? 0:)
http://www.mozilla.org/projects/calendar/

Jaka83 ::

Lucifix: Menim, da Google koledar cilja predvsem na ljudi, ki niso vedno doma in bi radi pogledali svoj urnik na poti (če nimajo druge tonamenske naprave).

ginekolog ::

1. http://www.google-watch.org/

2. vsak gsm ima koledar in sync z pcjem


ergo dokaj neuporabna storitev, razen ko bodo naredili online office in bo to pač del online pošte.
Divers do it deeper.

Jaka83 ::

ginekolog: Se ne strinjam čist s tvojo drugo trditvijo. Sony Ericsson T100 nima te funkcije, pa še dosti drugih tudi ne (tudi novejših). Nekje je pa ta Sync tako bedno narejen in je koledar nepregleden, da se ti zdi bedno to sploh uporabljat. Jst koristim sync s PCjem vsak dan, so pa ljudje, ki se jim to ne da delat in jim je tudi lažje pogledat na net kaj majo za narest al pa kam it, kot pa po telefonu šarit. (moja mama recimo in večina sošolcev so tak primer)

JeBelaCesta ::

mene pa moti, ker ni povezave med gmailom in koledarjem res je sicer, da za obe aplikaciji uporabljas isti account, ni pa med aplikacijama direktne povezave (linka) tako kot ima to reseno yahoo kar pomeni, da moram imeti odprto se eno okno/zavihek
lep pozdrav iz višav ;-)

CWIZO ::

Je calendar integriran v gmail. Sam zgleda nimajo (jest tut ne) se vsi accounti enejblani tega nazalost.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

WinsuckeR ::

Totalno brezveze..Yahoo ma to ze uhaha casa+ velik vec pa se 1GB mas po novem placa-vec pa itaq ne rabs.Aja-pa teme lahko tut spreminjas-ne pa tuki ka je vse belo :( .

Tody ::

kr neki pizdulirate... itak da more google obdržat nek skupni image... noben vas ne prisiljuje da uporabljate te zadeve... Če bo kdo hotu dobit kake grde podrobnosti o meni jim ni treba hackent googla samo zlažejo se in objavijo v Novi in Lady... Če pa koga zanima kaj jest delam in koliko časa pa naj kr vpraša :D Link do gmaila pri mojem koledarju obstaja ;)

Drugače pa upoštevajte nasvet: Sorry, nothing to read here. Try Google News if you're bored.

JeBelaCesta ::

to sem tudi jaz opazil da je link iz g-koledarja na gmail, ni pa linka (vsaj pri meni ne) iz gmaila na g-koledar :(
lep pozdrav iz višav ;-)

CaqKa ::

ne dela na ie7. (trenutno)

Nejc Pintar ::

Najbolj me moti ker nimam na nobenem koledarju možnosti vpisa periodičnih opravil. Ali pa jih ne najdem?
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tody ::

Ne najdeš jih ;) Vsaj pri googlovem sem vidu da jih ima... Don't be afraid to click !! ;)

Ziga Dolhar ::

Outlook jih tut pozna ... ;-).

Outlook Rula! >:D
https://dolhar.si/

Jst ::

Opere 8.53 pa ne mara :|

Tody ::

Gmail je dobil koledar ;)

Jst ::

Opere 8.54 tudi ne mara :|

kriko1 ::

V 9.0 dela, samo continue loading je treba kliknit, se pa ne renderira ok, ima dosti napak, predpostavljam da pri googlu opere ne marajo.

Tody ::

Ne, samo po lestvici gredo, najprej dela za ie6, potem za FF in potem opera in potem razni konkverji in safariji...

JeBelaCesta ::

dej nared en screenshot, da vidmo kje se nahaja link iz gmaila na g-koledar. pr men na gmailu ga se ni, pri mojem g-koledarju pa imam link na gmail
lep pozdrav iz višav ;-)

Tr0n ::

Google FTW.

'nuff said.

Tody ::



Zgoraj levo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Ziga Dolhar ::

Tody: dej drugič link do ne-thumbnaila, no ... :)

Gmail in koledar

https://dolhar.si/

Tody ::

V manj kot minuti sem popravil no ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova generacija elektronske pošte: IBM Verse

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
96234 (4852) johnnyyy
»

Koledar za Androida ki bo težil do nezavesti

Oddelek: Programska oprema
233245 (2440) Oldi
»

Vox.io - telefonija iz brskalnika

Oddelek: Novice / Ostale najave
3912682 (8584) chrush
»

Gmail si je vzel dve uri počitka

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
297040 (4356) techfreak :)
»

Katero storitev? Navidezni poštni strežnik vs. "navadni"

Oddelek: Omrežja in internet
52906 (2711) 680x0

Več podobnih tem