» »

Računalniški zvočniki z ločenima L in R stereo vhodoma, kje?

Računalniški zvočniki z ločenima L in R stereo vhodoma, kje?

rintintinc ::

Zanimam se za nakup poceni (no, nekje do 5k SIT) računalniških stereo zvočnikov, ki pa morajo pod nujno imeti naslednji dve lastnosti: a) ločena vhoda za levi in desni stereo kanal in b) vhod za slušalke.

Govorim seveda o online štacunah. Nekako mi ne uspe najdit nič takega, saj je na večini straneh podatek o vhodih zapisan dvoumno. Če bi mi kdo pomagal s kakšnim konkretnim nasvetom (linkom), bi bil zelo hvaležen. Danke.

Rešpetlin ::

Vse stima, edino cena je za faktor 2 vecja. Creative T3030, pri Mimovrste. So pa odlicni.

billy ::

Mislim da je rekel stereo in ne 2.1

Tile sicer imajo izhod za slušalke, ampak vhod je pomoje kar preko bananice...saj ni problem dobit tako kabl ki ima na eni strani bananico, na drugi pa 2x 2 činča, ali pač?

prehlajeni ::

kupi take z vhodom za slusalke, stereo priklop si pa sam naredi ...vzame ti 5 minut igranja s ščipalkami in spalkalnikom.

GrimReaper ::

zakaj rabiš vhod za dva kanala?
kaj boš priklopil računalniške zvočnike na HI-FI?

teedy ::

Zdravo, iščem računalniške zvočnike 5.1, po možnosti z daljinskim upravljanjem, cena pa naj bi bila od 15-20k, sam sem gledal Xt beryllium 5. 1, pa me zanima, če bi bli v redu, če mi lahko svetujete za kašne druge, pa nalimajte link:D.


lp

SebaR ::

Amm teedy ne vem zakaj nisi odprl nove teme, ampak ti povem da najboljša izbira bi bili zagotovo tile.

LP.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

teedy ::

Hvala SebaR, najbrž se bom res odločil za te, pač nisem odprl nove teme, ker potem vedno pišejo
, pogovori o zvočnikih potekajo......., bom pa naslednjič, drugače pa hvala.


lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brnenje v zvočnikih

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
497300 (5076) bullet321
»

Uporaba zvočnikov Hi-Fi komponente na računalniku?

Oddelek: Zvok in slika
135003 (4862) ;-)
»

Gledanje tv preko soround zvočnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
172529 (2287) Cjek
»

Zvočniki (Teac PowerMax 950 5.1 vs Genius SW-5.1 home Theater)

Oddelek: Kaj kupiti
172447 (2235) bajsibajsi
»

Kateri 2.1 zvočniki za računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
452772 (2061) glinik

Več podobnih tem