» »

Glivice

Glivice

SaXsIm ::

Zadeva je taka: v naši tuširnici v športni dvorani (treniram rokomet) sem fasal glivice med prsti na nogah. Zanima me, kako se rešiti te nadloge, ker zna včasih prav grdo srbeti, pa še zgleda grdo in še strah me je, da se ne bi prenesle na kakšen drug del telesa.
Help me!

offtopic
Pa vem da je funny tema :D
SaXsIm

Mati ::

Si morda pomislil, da stopiš do osebnega zdravnika, ki te bo napotil k dermatologu, ali pa predpisal kakšno mazilo?

SaXsIm ::

sem, vendar me zanimajo bolj domače stvari (zelišča in podobne zadeve, včas je stara mama vse vedla, zdej je pa ni več...)
SaXsIm

Fizikalko ::

Probaj s Taheebo čajem - menda dela "čudeže". Tule maš eno hrvaško stran, tule , predvsem pa tule ga pa nabaviš. Pa srečno! 8-)

noraguta ::

jah Canesten ti jih skor more pobit. za lažje primere pomaga tud kak šampon proti prhljaju.
drgač pa umivat noge , čevlje sušit , pa magari parkat na dan štumfe menat , da niso fajhtni. Je pa tko kte enkat najedajo se jih čist ne znebeiš nikol. pri men zginejo za dve let , pa se potem spet pojavijo. fasu sm jih pa od babe , kleta mrha.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

SaXsIm ::

hvala :)) Letim jutr po šoli direkt v lekarno >:D
SaXsIm

pelican ::

Bolje preventiva ko kurativa pravijo, zato v tuširnici na noge japanke ali kaj podobnega!

b ::

Ce hoces poskusit z naravno robo, poskusi z etericnim oljem sivke. Works wonders, sploh v zacetni fazi. Ce imas pa res hudo vnetje je po mojem vseeno bolje it v lekarno ali pa celo k zdravniku. Mene obcasno zasrbi med prsti, sploh ce cel dan laufam okrog in podobno, takrat doma takoj namazem zadevo s kapljico tega olja in nimam nikoli hujsih problemov. Je pa res da mal zapece, ampak ni hudega.

knesz ::

Krema Oranozol ti zna skoraj 100% pomagati. Preverjeno.

lp

BigWhale ::

Ce imas ze rane zaradi praskanja, potem se spravi k zdravniku, da dobis kak Lotriderm ali kaj podobnega.

Tear_DR0P ::

Je pa tko kte enkat najedajo se jih čist ne znebeiš nikol.

nekaj časa hodiš bos, ker zamenjaš vso obutev (zudi zokne in plavutke) - pa seveda mažeš noge - pol jih pa nebi smel več bit

ej u čem je fora teh natikačev? a se jih glivice bojijo?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

mile ::

to je bl pesek v oci :)

pelican ::

pravijo da se glivice prenašajo po tleh tusirnic in da je zato fajn imeti obutev

Kebab ::

Sem vprašal mojo babico. Pravi, da so včasih to z lastnim urinom zdravili in naj bi delovalo...

Stajerc ::

Včasih se mi zdi da so vse z urinom zdravili... :)

Lamisil mislim da je za to brez recepta ga dobiš oziroma si ga vsaj včasih.
Have a nice day.

Tear_DR0P ::

pravijo da se glivice prenašajo po tleh tusirnic in da je zato fajn imeti obutev

z obutvijo stvar preneseš v svojo sobo in tam pobereš, al pa celo ko si japonke zmočiš, fašeš to že na japonke
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BigWhale ::

Ce mas ful glivic pol lahko noge v vroci vodi namakas, pocrkajo glivice, tebi pa ostane slastna gobova juha.... ;>

opeter ::

Ali pa enostavno zamenjaš nogo z drugo. Saj smo cyber, a ne? :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Viro ::

kaj pa etanol al pa razkuzilo >:D amo pr etnolu ce bo 96% paz d nimas kaksne rane na nogah >:D

LP Viro

BigWhale ::

Ce ima glivice in se je praskal ima tudi rane... ;)

waters ::

Canesten krema in Lamisil krema ko zgine maži še 14 dni. Večkrat dnevno menjaj nogavice - odvisno od tega koliko se ti potijo noge. Zelo priporočljiva je tudi usnjena obutev( zračna). Alkohol ne bo nič škodoval saj suši in deziinficira mesto.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: waters ()

BigWhale ::

Pa po umivanju nog si noge posusi s susilcem za lase. :) Cisto do suhega. Glivice imajo rade vlazno... :)

b ::

Ne uporabljat na sebi 96% etanola, ker ni temu namenjen. Tisti 70%, ki ga dobis v lekarni, je za aplikacijo na kozo najbolj primeren.

chucki ::

B**** ste s tem, lepo do dohterja kjer ti predpise kremo.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421143 (2992) gruntfürmich
»

Odstranitev glivic na nohtu

Oddelek: Loža
4726453 (23102) sass628
»

Krema za boljše celjenje ran

Oddelek: Šport
437358 (5910) GupeM
»

Izboljšanje zdravja z razstrupljanjem telesa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10723741 (18688) gruntfürmich
»

Boleče uho, kako se da pomagat

Oddelek: Loža
3159079 (58200) Daliborg

Več podobnih tem