» »

Pioneerjev DVD predvajalnik s HDMI, ki prebavi Divx-e

Pioneerjev DVD predvajalnik s HDMI, ki prebavi Divx-e

DivX.com - V oddelku Zvok in slika že nekaj časa čakamo na takšno zadevo. Nazadnje v temi: Kateri DVD/(DiVX) predvajalnik do max. 25000 SIT?. Nekaj, kar bo predvajalo vse, kar se nahaja na tržišču. OK. HD-DVD napravice zamujajo. Blu-ray filmi tudi. Zaenkrat torej še ne štejejo.



Pioneer je eden prvih predstavil univerzalni DVD predvajalnik, DV-696AV-K, z HDMI(720p/1080i) izhodom, ki zmore prežvečiti tudi nam ljube Divx-e. Poleg tega niso pozabili na JPEG fotografije in audiofilske, ter manj audiofilske glasbene formate in codece: CD (tudi R in RW), SA-CD, DVD-Audio, MP3.

V deželi, ki jo trenutno vodi Gregor Grmovje, bo naprodaj od junija za 149,- zelencev. Glede na ustaljeno prakso, bo cena v evrih verjetno enaka ali celo višja. Zaenkrat mi še ni uspelo odkriti na katerem čipu predvajalnik bazira. Od tega je namreč odvisna nadaljnja uradna in neuradna podpora, ki jo najdete v naši temi: [DivXviD] Pioneer predvajalniki

Če vam Divxi niso pomembni, si lahko za nižjo ceno omislite kakšnega Samsunga.

12 komentarjev

antonija ::

A ni George ekvivalent nasega Jurija, ne pa Gregorja?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

sidd ::

Jaa, daj popravi tam v Jure, jurč hosta naj bo:D drugače pa qll zadevščina, samo računalnik še vseeno bere več :P

abudabi ::

Mal sem zmeden!

Če pogledate sliko na samsung je jasno naliman logotip Divx.

Kaj je podpora ali so tile japiji mal zaje***.

metalc ::

A bo tudi tukaj treba modificirati firmware, da bojo šumniki v podnapisih, dodatni kodeki in cel kup lepotnih zadev >:D ?

simnov ::

ne štekam kaj je tu tako posebnega saj so predvajalniki ki predvajajo divx in dvd
pa še hdmi smrdi na vse strani

OldSkul ::

George je po slovenski Jurij!

Luka Percic ::

Jurij Grmek.

Pyr0Beast ::

Meni se zdi za prevajat bolje Greorge v Gregor, kot pa v Jurij, ampak, to je slovenija
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

CaqKa ::

men se pa sploh se ne zdi pametno prevajat.. mi ni blo nič jasno katerga znaneka slovensa sem spet sfalil...

posebno je to da zna predvajat hdtv vsebine..

btw zna predvajat hdtv divxe? like 960x480 divx? (takega bi jaz namreč mel :))

bamfy ::

mrbit se zdi bolje ampak ni prov
Če ti kej ni ušeč pa emigreri>:D
wtf?

Beernarrd ::

Đuro Šumadinac

Drugače pa naj mi en razloži zakaj ne dajo tak firmware ki bi imel v eni "mapi" plac za xy kodeke, da potem ne bi bilo treba ob vsakem novem formatu novega aparata kupit.
A kater hw player podpira odprte kodeke, ogm, mkv ?

VS ::

Hmm, a Slo ni bilo Samsungovega HD-DVD747? DivX, DVD-A/SACD in pa seveda DVI-D izhod. In ta zadevscina je stara dobro leto in pol. 720p je standardna stvar za DVDje. :D
Cena, ko se jih je se dalo kupiti? AUD 200-230.
Saso
--
Povsem nekompetentna oseba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VS ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

[Xoro DivX] - podnapisi za filme ne delajo prav

Oddelek: Zvok in slika
61703 (1626) podtalje
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10110768 (8164) Quikee

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531236 (14489) Stepni Volk
»

Počasen pohod HPCjev

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
83404 (2973) kuglvinkl

Več podobnih tem