» »

Asrock K8NF4G-SATA2

Asrock K8NF4G-SATA2

svejk ::

imam omenjeno mamoplato in vse v redu z njo..no skoraj vse...ob instalaciji winsow je pač potrebno dati na mašino tudi driverje za mrežno kartico, ki je na smolo integrirana....ok če ne bi imela mašina nalepke bi dal pač dodatno mrežno...torej to odpade ker gre garancija v franže....aha težava: poizkusil sem mrežno poinštalirat z driverji s cd-ja, Nvidia driverji za Nforce4 in seveda driverji s Asrock.com....povsod isti rezultat klicaj na mrežni v device managerju...sedaj pa me zanima je imel kdo podobno težavo in kako jo je odpravil?

dustphoenix ::

Probaj z BiOS updatom, in če še vedno ne gre, mu ročno vsili gonilnik.

BiOS

Če imaš WinXP ahko probaš tudi ročno vsilit driver za Win2K. Med inštalacijo ti bo verjetno zagnjavil da ni WHQL signed. Pač daš da nadaljuje z inštalacijo. Probaj, nič nimaš za zgubit. Če pa si dal da ti sam poišče gonilnik za mrežno na CDju, pa ti ga verjetno ravno zaradi tega ni hotel vzet.

Meni je enkrat za staro grafično napisal da driver sploh ni narejen za to strojno opremo , kljub temu da je bil z nVIDINE strani dol potegnjen (GeForce MX440), sem vseeno inštaliral in je delalo normalno.

Windows brez napak,... Nedosegljive sanje Microsofta!!!! >:D

svejk ::

hm bios se je updatal za 0.1 verzije...sicer ni prinesel sprememb ker je med verzijama razlika le v hitrejšem detektu hdd kar je tudi res ;)
update hvidia driverjev ni prineslo nič novega....
nisem pa štekal kaj si mislil, da bi dal winsowe driverje????

dustphoenix ::

Driver installaš tako Driver>Update ali Re-install driver> mu rečeš, da maš disketo, boš sam izbral in klikneš browse, ter označiš driver na CDju kateri je za mrežno. Skratka, VSILIŠ mu driver ročno. :\

Ni tako težko kot se čuje. :D

Lahko pa probaš namestit tudi driver za Win 2000 (Win2K). :)

svejk ::

pismo to sem že naredil...ne deluje...jaz mislim, da je mamaplata neki fuč ;)
bom dal na servis, da vidim kaj bodo tam rekli....

Silvo ::

A si jo poskušal preprosto odstraniti v upravitelju?
Mogoče še enkrat instalacija...

lp.
Silvo

svejk ::

glej vse sem že parkrat poizkusil...moram rečt da me še nobena mrežna ni tako j...tudi v win98 še pred leti ne ko sem se enkrat s 3coko j.... nekaj dni ;)

Mravlek ::

MB plata je hin oz LAN
Nisem preprican če si napisal da izpise Error Code 10, je ziher mrezna hin

Ravno danes sem mel na servisu podoben primer, pa je bila mrezna hin - sem menjal plato in EVO DELA :)


P.S. Kje pa to eni kupujete da so gori nalepke, stvar je v tem da je rač. od kupca ne pa da trgovine dajejo gor nalepke kot da bi bil njihova last!
Jaz pravim tako, da vsak res dober serviser takoj odkrije če je uporabnik kaj fizično brskal po notranjosti


Basta!

lp MravleK
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mravlek ()

svejk ::

glej res je napaka 10 ;)
thanks to je to....

Mravlek ::

Ni blema!

Glavno da ti jo menjajo!
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Procesor deluje na ~100%, ne glede na uporabo

Oddelek: Pomoč in nasveti
373490 (2734) GupeM
»

POMOČ s driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
194836 (4650) gantar8
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029692 (13126) darkolord
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458634 (5083) d4rko
»

Zelo, zelo cuden problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71781 (1452) #Fr3aKazoiD!

Več podobnih tem