» »

UT na winXP

UT na winXP

Vesoljc ::

ut mi na xp laufa 2x (!) počasnej kot na win98se. driverji so isti, direktx je itak 8, tko da ne vem kaj za vraga je narobe! 3dmark 2001 mi v obeh winsih vrže prbližno isto cifro (tm okol 2800). kwa je narobe?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Ziga Dolhar ::

Praviš, da uporabljaš iste gonilnike? Zamenjaj z novejšimi. Prav tako preveri 'render' v nastavitvah. Če je software (dvomim, seveda), preštelaj na DirectX, OpenGL, Glide, karkoli pač želiš oz. dela / dela najhitreje ter najlepše.
https://dolhar.si/

Dalmatinc ::

Lordninja: Glide pod Nvidijo MX ............ jaooooooooooooo

Zgodovina sprememb…

_Mortal_ ::

WinXP and games don't mix>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Vesoljc ::

ja ne glide pa mx nekak ne gre skupi! nastavitve pod render so povsod iste! kot sem reku mislm da direktx ni problem (3d mark dela kul), tko da je ziher kej z ut-jem. ka bo cajt bom probu naj naj novejše driverje. bomo vidl

Ziga Dolhar ::

Dalmatinc: gre za generičen odgovor.
https://dolhar.si/

Jst ::

men spili delujejo isto kot na drugih winsih.

UT mi je najboljsi spil kar jih je in se zdaj ga igram. na xpjih seveda.

Render dej na openGL, ce mas drugi cd si instaliraj zakompresirane texture (potem bos videl kaj je leeeepa grafika) in pod advanced properties si dej na najboljso kvaliteto slike. to bi ti moralo delati z ene 70-80fps.

jst mam cII600@927+256ram+gfIImx64 in sem zgoraj napisano naredil in imam povprecno 60fps.

helboy ::

dej si gor gonilnike 23.11 ki so prav za winXP!!
men laufa tam do 60 FPS na mx400!

Vesoljc ::

sem dau driverje 23.11 gor in ni nobene razlike, še vedno dela 2x počasnej! še kšna ideja?

Mr.B ::

Men dela BP na XP-jih , je v bistvu ista konfiguracija samo da je intel plata ter MX2 grafična kartica. Si instaleral tazadne 4v1 gonilnike kakšen AGP pach ter updejte s strani MS-ja.
Sicer pa bi ti morali kakšen bolj izkušen via+AMD ljubitelj v kratkem kaj povedati.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Jst ::

Vesoljc: Da nimas ti FSAA pod openGL vkljopljen?

Vesoljc ::

prvo kot prvo zadevo laufam pod direktX in fsaa je na off.
via 4in1 je 4.35. za un agp fix bom pa mal pobrsku...

hot-stuff ::

Si updatal igro z patchom( zadnji se mi zdi je bil 436 verzija), ker UT je bil optimiran za voodooje in sele z zadnjimi patchi dela v redu na geforcih.


lp

Pisk ::

UT tudi meni v win2k ne dela dobro. edino 3d zvok je 100% boljsi kot v win98, pa se to me vcasih moti ker se prevec slisi skozi zidove. u glavnem igra ne dela gladko in je zelo tezko igrat. nimam vie(intel bx) imam pa grafiko mx z najnovejsimi asus driverji. v win98 pa je igrivost prava poezija. UT fan :)
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

chucki ::

najboljši gonilniki za xp so 23.11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Jst ::

Ne laufat UT na Direct3d!!!! probajte na openGL. poglejte kakšna grafika je na openGL in kako hitro laufa. in to na XPjih na cII600@900+256rama+gfIImx64mb. Pobajte na openGL in če imate drugi cd si inštaliranjte zakompresirane texture.

Pisk ::

kaj pa ce nimamo drugega cedeja?
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231428 (1127) SkyNet
»

detonatorji 23.11 problemi z refresh rateom

Oddelek: Pomoč in nasveti
81306 (1183) 3LeR.
»

GF2 MX400 64Mb PROBLEMS

Oddelek: Zvok in slika
121245 (1030) danielka84
»

GF2 MX vs. V3 3.5K

Oddelek: Strojna oprema
9716 (582) krucymucy
»

Voodoo3 2000 in D3D

Oddelek: Pomoč in nasveti
51179 (1107) Lucio

Več podobnih tem