» »

Voodoo3 2000 in D3D

Voodoo3 2000 in D3D

MiKi ::

Hey.
A mi lahko kdo pomaga.
Prodal sem voodooja3 2000, in je delal ok, sedaj po nekaj casa me pa tip klice pa da igre ki nimajo podpore za openGL oz. Glide, da ne delajo, downloadal je tudi Sysoft Sandro, in zagnal teste, in pravi da mu javi: your primary display adapted doesnt support Direct3D.
Nalozeni so pa svezi windowsi, ter najnovejši gonilniki.;(

Dax ::

Če mu delata samo OpenGl in Glide, potem ga ti pokliči pa ga vpraši, če je že kdaj slišal za DirectX. In če je, ga vljudno poprosi naj ga inštalira (najnovejšo verzijo, če ma že najnovejše gonilnike!).

Sicer pa kaj se sekiraš, sj dnar maš že v žepu (pe sm pra*** :)) ). Joke. Lepo, da mu pomagaš. Kej drugega kot direct x skor ne vem da bi lahko bilo.

msmiha ::

Ali pa nima kartice vredi notri.Mogoče jo je celo, kaj fizično poškodova:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Loki ::

Reci mu, naj najprej deinstalira (odstrani) driverje, poj nej jih pa se enkrat instalira.

Hja msmiha, ce kartice ne bi mel pravilno notri, poj mu sploh nic nebi delal.

MiKi ::

kaj bo z deinstalacijo dosegu, ce so winsi nanovo nalozeni????
Instalirane ima pa directx 7a

Lucio ::

Jaz sem imel isti problem. Glide in OpenGL delajo, D3D pa ne, pa še nastavitev v Winsih nisem mogel spreminjat.

Probaj ga vprašat ali ima slučajno zagnan NET MEETING, saj le ta preprečuje zagon D3D aplikacij v Win 98 SE in WIN ME (v Win 98 pa je vse normalno).
Ne vem v čem je napaka (najverjetneja BUG malegamehkega).

Pa javi če je to, ker jaz sem x krat instaliral sistem (skoraj obupal) in nato končno slučajno ugotovil da je napaka v NET MEETINGU (sem ga uporabljal za komunikacijo po LAN-u).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal tournament + geforce 2 MX 64 MB ne gre skup

Oddelek: Zvok in slika
261888 (1253) R33D3M33R
»

Carmageddon 2 in težave na xp

Oddelek: Igre
131496 (1315) A. Smith
»

Direct3D ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
231333 (1111) Senitel
»

UT na winXP

Oddelek: Igre
161232 (947) Pisk
»

Voodoo2 driverji za win 2000

Oddelek: Zvok in slika
61732 (1658) NoUse4AName

Več podobnih tem