» »

ebay+paypal?

ebay+paypal?

shock ::

Oprostite, če je bilo že kje podobno vprašanje, samo nisem našel odgovora tisto kar jaz hočem. Skratka jaz bi preko ebaya plačeval samo s paypalom, ampak ko sem se hotel registrirat na ebay je zahteva,l da vpišem cifro kartico mastercarda. Prosil bi izkušene kako je zdaj s tem, v čem je fora paypala, če ne morem koristiti ebaya?
Še drugo vprašanje imam. A je važno na kateri ebay se registriraš? a je važno če grem na nemškega, ameriškega, itelijanskega itd?

komar ::

Ja, to je en od pogojev za registracijo v Ebay. Ti priporočam, da si prebereš pomoč-help na Ebay-u. Jaz sem šel preko UK (vpisal master c.), brez problemov. V ital. ni šlo za druge ne vem.

Note: If you register with an "anonymous" email address, such as Yahoo or Hotmail, you'll need to place a valid credit card number on file to verify your identity. Your card will not be charged.

Tic ::

jst sm mel in mam še par svojih domen, in sm si tam email fwdju, tako je reg potekla bp.

shock ::

kako pa kaj naveza ebay in paypal? Bolj me zanima a se da plačat preko ebaya s paypalom?

Nejc Pintar ::

AFAIK je paypal produkt eBaya:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

komar ::

Ebay in Paypal sta dva različna pojma, čeprav iz iste firme.
Ko najdeš stvar na Ebay-u, ki te zanima, prebereš pogoje nakupa oz. način plačila.
Vsak ima pogoje in način plačila, ni pa nujno, da podpira Paypal.

pingec ::

Ko sem se jz registriral na italjanskem ebayu nisem potreboval kreditne kartice, in ta account mi deluje se danes na vseh ebayih. Sem pa moral namesto kreditne neke druge dodatne podatke dat, katerih se ne spomenm sedaj.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738813 (21844) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134831 (14795) igi82m
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612714 (4314) vilonja

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101181 (45728) Tilen

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19743245 (32636) Tilen

Več podobnih tem