» »

Kako naredit backup popravkov?

Kako naredit backup popravkov?

LordWorm ::

Poleg SP4 imam vec malih a pomembnih popravkov za win2000pro v smislu hotfix XXXXXX. Zdej bi pa rad naredil backup teh in jih instaliral se ostalim ki jih nimajo in bi radi uporabljali te winse.

Sem ze iskal na Cju enega od hotfixov in updal da je kje shranjen v .exe obliki a ni nic nasel.

Sprasujem zato ker win update ne podpira vec 2000ke.

Kaka ideja?
ni podatka

ToniT ::

LordWorm ::

hvala, hvala!
ni podatka

tvich ::

Hvala tudi tukaj.
And AC said, ''LET THERE BE LIGHT!''
And there was light--

LordWorm ::

Se eno vprasanje se mi je rodilo:
zakaj imam v nekem PC-ju, ki sem ga manualno updejtal, ko je bil update za Win2000pro se mozen prek MS-ja veliko vec popravkov kot ga ima nek drug PC, ki sem ga updejtal samo s tem AutoPatcher-jem?

To sem opazil pri add/remove programs kjer ima prvi PC veliko vec "hotfix-ov"...
ni podatka

zee ::

zato ker za Windows2000 obstaja nekaj roll-up popravkov, ki so v bistvu večji popravki od hotfixov, ampak manjši od servisnega paketa. V praksi to pomeni, da je v roll-upu združenih več manjših popravkov.

drugače pa moj glas za Autopatcher.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

LordWorm ::

Ugotovil sem da mi tale Autopatcher sploh ne instalira ne hotfix-ov ne rollup-ov ampak samo neke male popravke za Media player in Javo. In to na novo instaliranih Win2000pro, kjer je bil instaliran samo SP4.

Zato sem odsel na MS update kateri SPET dela za Win2000pro! Tam sem si snel dol vse hotfixe in en rollup.
Imam pa Autopatcher 5.1 februar.

eno vprasanje: ko sem hotel na isti nacin uporabit MS update na nekem drugem PC kjer so Win2000pro PE mi tega ni pustil, verjetno zato ker so PE? :8)
ni podatka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do popravkov po XP SP3

Oddelek: Operacijski sistemi
71025 (849) JožeHorvat
»

USB mass storage problemi

Oddelek: Strojna oprema
132744 (2458) energetik
»

Shranjevanje Win update popravkov

Oddelek: Operacijski sistemi
171632 (1329) neoto
»

Problemi z drajverji za Creative SB 128 PCI v Win2k!

Oddelek: Pomoč in nasveti
14998 (938) Lith
»

Upočasnitev sistema

Oddelek: Novice / Varnost
81869 (1869) |GrEgOr|

Več podobnih tem