» »

Ozvočitev 3 prostorov = ????? (kako priklopiti 3 pare zvočnikov (3x stereo))

Ozvočitev 3 prostorov = ????? (kako priklopiti 3 pare zvočnikov (3x stereo))

Joze_K ::

Delamo en mali kmečki turizem...
Imamo 3 lokacije, ki bi jih, po moje, bilo fino ozvočiti - tako da se lepo v ozadju radijska postaja vrti in sicer: degustacijska soba (šank), posebna soba in zunanja terasa.

Zanima me kakšno opremo je potrebno imeti, da bo vse laufalo (3x stereo) - po možnosti, da se bodo dali ločeno regulirati?

Sem razmišljal - mogoče en receiver, nimam pojma kako potem krmiliti 3 pare zvočnikov (in kako vse tri pare na en izhod obesiti), kako jih regulirati, kako posamezne vklopiti, itd.... (na receiverju se da potem z nastavitvami kaj krmiliti - sicer po moje je to za kelnarco pretežavno :D ),
Ali pa en stolpič pa nekako 3 pare zvezati, ...
Ali pa narediti eno polje neke vrste "dimmerjev",.... :8)

skratka, mislim, da sem opisal problem, kako ga speljati - tukaj pa upam na dober nasvet.... >:D

hvala, Jože
PS: pa vabljeni na turizem / ko bo zalaufal - kar upamo, glede na investicijo / tam nekje od junija dalje... predvidoma :\

zlabo ::

Predvidevam da niso v vlogi moči večjega ranga? ali pač? verjetno bo tam okoli 2*50, ali bo več?

Stepni Volk ::

Tema, ki obravnava tvoj problem obstaja: [Hi-Fi] - Vpliv prostora na zvok.... Odgovarjam ti v omenjeni temi. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se splača nadgraditi obstoječi hi-fi sistem iz bookshelf na floorstanding zvočnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
111493 (1074) mihec87
»

Radio in trije različni prostori

Oddelek: Zvok in slika
345220 (3956) Ales
»

Moške kavbojke

Oddelek: Loža
458876 (7088) gruntfürmich
»

[Hi-Fi] - Vpliv prostora na zvok... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8212486 (9635) miko 55
»

Copati

Oddelek: Loža
263559 (3045) small_f

Več podobnih tem