» »

A je to še komu sumljivo...

A je to še komu sumljivo...

1
2
»

Fatboyslim ::

Moj sošolc je kakšen mesec nazaj poslal telefon v nigerijo in dobil nakazanih okoli 150k zanj. Prav tako je prodajal preko bolhe.

Možno da ni nateg ;) al pa mafija al pa FBI or whatewer :\

madviper ::

Kul te če mu je uspelo. Jaz raje nisem tvegal, pa mi tud nič ne manka. Če pa hoče kdo zaslužit na ta način pa me naj kontaktira za telefon :D (to ni oglas, le ta je pod malimi oglasi oz. na bolhi 0:) ).
I'd like to do something crazy!

Shadowman-x ::

Tudi sam sem dobil že kar nekaj takšnih e-mailov za stvari, katere sem prodajal na bolhi. Eden izmed njih (iz VB) je hotel postati celo moj partner.
Ko sem se malo pozanimal o njegovih podatkih (e-mail, ime in priimek) preko interneta sem ugotovil, da prodaja tudi vozila - avtomobile po sumljivo nizkih cenah.
Ker se mi ni dalo z njim ukvarjati sem raje e-mail zbrisal.

Glede poslovanja preko Western Uniona pa se raje pazite, posebej ko kupujete stvari. Je bil kakšen mesec ali dva nazaj članek v sobotni prilogi dela o nategih. Že kar nekaj Slovencev je ostalo brez denarja (kolikor se spomnim tudi nekaj 1000 EUR) in "kupljene" stvari.

Naivnost in pogoltnost se lahko drago plačata.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Glede na to, da večina scama prihaja iz Nigerije - zakaj ne bi preprosto izklopili Nigerijo iz interneta? :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal-Bolha goljufija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9216615 (8934) Furbo
»

Pošiljanje paketa v Nigerijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8923674 (13559) St235
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214236 (2370) gasperxp
»

Je tole z Bolhe nategancija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
537805 (4295) nokia6310
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424833 (4186) razzor

Več podobnih tem