» »

težave pri gmailu

težave pri gmailu

powerGenius ::

zakaj gmail zadnje dni nekam pogosto crkava in daje sporočilo, da je strežnik prezaposlen? tudi vse druge google-ove zadeve so trenutno mrtve? a se to dogaja še komu? kaj naj storim? kaj je lahko vzrok?

hvala.

CWIZO ::

Men tut ne dela.
Najbrz ma siol kake probleme, ker sem nekje kel zaseldil da drugim dela...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Jan987 ::

tud jest sm to zasledil. Mejbi je pa šlo preveč ljudi z njihove pošte na gmailovo zdej ga pa mal bremzajo:D

elasto_mania ::

menjavajo serverje

powerGenius ::

preveril alternativni dostop do neta preko klicne volje, pa je delovalo. torej siol nekaj teži. wtf mu ni jasno???

NavadniNimda ::

Meni tudi pri T-2 vse dela tip-top kot urca.8-)

powerGenius ::

Zdaj spet deluje tudi na siolu.

elasto_mania ::

meni cel čas deluje in imam siol

bastadu ::

Ja Google in Gmail sta bila s strani SiOLa začasno nedosegljiva zaradi neresolvanih imen (SiOLovi DNSi zgleda nekaj zaštekali?)... Če si vpisal IP od Googla/Gmaila si normalno prišel not...

Sami ::

Pri meni popoldne gmail ni deloval kakšno uro, zdaj je vse OK...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

vista-s6e ::

P>:D >:D onovne težave z googlo-m na SIOL-u. Kaj ta Siol res ne zna urediti svoj strežnik?

powerGenius ::

kako se preko IP pride do gmailovega strežnika? Bi blo dobr vedet za rezervo, ker sedaj že 3 dan gmail crkava preko siola?

Zgodovina sprememb…

elasto_mania ::

jaz vas ne razumem imam siol in sem dosti na gmailu še gmail drive uporabljam pa nič ne steka in zafrkava in lepo dela

MWMW ::

Jest mam pa težavo z logiranjem v gmail. Potem ko na gmailovi strani upise UP in geslo se mi začne logirat notr, pol pa vn vrže kr eno stran z obvestilom o napaki. To mi že približno en teden dela. Edino ko se na enem drugem računalniku upišem notr, takrat pa uspe.
//

buick ::

Imam en majhen problem. Jaz uporabljam Firefox, punca I. Explorer. Torej vsak odpira Gmail z drugim brskalnikom. Ali se da na istem računalniku nastaviti, da ko klikneš Gmail, da se vsakemu posebej že izpiše username in geslo v drugem brskalniku, ti pa greš pol sam na prijava. Pri meni sicer to dela, se je pa očitno neki spremenilo, ker mi sedaj ob izpisu ne ostaneta več vpisana username in geslo, ampak jih moram vedno znova vpisati..Res mi ni jasno zakaj tako..Kaj lahko naredim?
Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Autofill Siol mail

Oddelek: Omrežja in internet
152560 (2268) bosmla
»

Yahoo Mail za zdaj še pred Hotmailom in Gmailom

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
329639 (7520) ABX
»

Email.si spet crknil!

Oddelek: Omrežja in internet
394696 (2759) Matheeew
»

Mozilla Thunderbird 1.5

Oddelek: Novice / Brskalniki
466896 (5136) krho
»

MS Outlook in Gmail

Oddelek: Omrežja in internet
123929 (3757) Jan987

Več podobnih tem