» »

PGP

PGP

Barti ::


Pozdravljeni

V W2k sem imel instaliran PGP na obeh profilih (user in administrator) v outlook express 5. Ko sem instaliral verzijo 6, mi v user profilu ob zagonu programa javi error, bad parameters in PGP ne dela. V administratorjevem profilu pa se vedno dela.

Kaj bi bilo narobe8-O

Barti ::

Kaj res nihce ne ve:O

ill-Bogg ::

kaj sploh uporabljas ta PGP od kurca.

ABX ::

User profile ima veliko omejitev, med drugimi nima možnosti namestitve velike večine programov. Programi tega ne razumejo in javijo najbolj nemogoče napake.


Dodeli unemu userju nekaj več začasnih pravic, recimo Power user.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Barti ::

ill-Bogg

Ne vem , kam tvoj odgovor cilja.

Ali je problem PGP kot produkt znotraj kriptografije, ali sam princip uporabe le te. V prvem primeru, te prosim za predlog, v drugem pa se bova gotovo strinjala, da v splosnem kdaj pa kdaj zadevo potrebujes (drugace je gotovo ne bi iznasli ;))

ABX: kot vidis v mojem vpresanju, mi v Out Expr 5 zadeva ni delala problemov, ko pa sem instaliral 6 pa javlja probleme. Lahko da je izvor res v restrikcijah na profilu, vendar ne vidm razloga, da v 6 ne dela, ce je na 5 delalo. Razen ce je M$ odlocil, da ne bo omogocal drugih plug-in.
Bi morda vedel v kaksnih primerih oz. zaradi cesa javlja napako bad parameters (tudi ce je na nivoju restrikcij)?8-O

ill-Bogg ::

ne se sekirat za moj odgovor, njegov izvor je iz jeze. Namreč pred par dnevi, mi je en rus poslal password in username za en ftp kriptiran s PGP-jem, a kaj ki jast do takrat nisem nikoli slisal zanj. Sem ga zdownloadal in sem mel full problemov za enkriptirat, zato sem tudi tako jezen nanj.:|

Barti ::

:DOk.

Saj ves, tudi nas ata Drnovsek ga ze nekaj casa uporablja. Mogoce bi bilo dobro njega vprasat, ce ima kaksne probleme:D:D

Janez javi se:)

ill-Bogg ::

:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pipin odprti termin: Kako zavarovati elektronsko pošto pred prestrezanjem?

Oddelek: Novice / Kiberpipa
475406 (4144) M.B.
»

težave z geslom v wordu

Oddelek: Programska oprema
222077 (1775) d_dunka
»

Odkodiranje datoteke - NTFS

Oddelek: Pomoč in nasveti
401983 (1314) Loki
»

Učim se Linux in rabim pomoč

Oddelek: Operacijski sistemi
381680 (1291) Gandalfar
»

Zasebna sporočila

Oddelek: Slo-Tech
343128 (1797) Elemen_T

Več podobnih tem