» »

MX info

MX info

strel ::

Pozna gdo tale CARDEXPERT GeForce 2MX GOLD SAMP. 32 MB. ????

Need help !!

G[e]c ::

To kartico bols da ne kups, jest sm iskal kaksno domaco stran od te firme pa nisem nc najdu sej zdej je v mlacomu ze Hercules dost pocen drugac mas pa pri megahitu MSI ki pa tud solido dela in stane 30k sit.

Shadowman-x ::

Problem, da nisi našel spletne strani, je v tem, da je to Cardexert podjetje, spletna stran pa je tukaj.8-)

luni ::

bah itak je vse ista jajca... folk pa nonstop sprasuje za vsak model posebej... zaenkrat in vselej: MX je v 99% primerov MX!
Artificial Intelligentia

robertos007 ::

luni: to pa 99.9% ni res! creativova je počasnejša, herculesova najhitrejša, ene se pa dajo bolj navijat kot druge(odvisno od rama na kartici), tak da sploh ni vseeno kaj kupiš.

AlchemY ::

Winfast MX je pri JAE 27K Sit z davkom, oem verzija

luni ::

robertos jas pa se ne strinjam s tabo... dva MXa od dveh razlicnih firm z identicnim clockom (kar tako imajo vsi, razen ce je gor drugacen ram) bosta v igrah dajala skoraj identicne rezultate!

glede overclockanja pa mas prav... je precej odvisno od rama, ki je na kartici :(
Artificial Intelligentia

NiggerBob ::

No, overclockani MX-i so pa 95% enaki:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

robertos007 ::

oc mx-i niso 95% enaki!
na tujih forumih sem zasledil ene tipe ki jim ne gre frizirat mx dlje kot 180/170 (posledica pomanjkanja hladilnih reber in 7ns RAM) enim pa uspe oc na 240/235 kar je zelooo velika razlika. pa vse kartice nimajo enakega software itd...
moja msi gre frizirat do 230/195

NiggerBob ::

Robertos, spregledal si smeškota :D

Res je, tiste verzije z 7 ns so shit.

Navedel si, da Core lahko naviješ na 230. Kaj se zgodi, ko poskusiš dati na več ?

Moj Prophet gre na 250 Mhz (Core) brez problema, za več PowerStrip nima opcije. Kako veš, da si navil preveč (Core) ?
Za memorijo vem, 220 je OK, pri 225 se začnejo napake/zablokira.
Kaj pa Core?
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

robertos007 ::

jaz ko dam mem na več kot 195 se začnejo napake na ekranu, gre pa. ko pa povečam core na več kot 230 pa se prvo pojavljajo pikice po ekranu pol pa čez kake 15 min zamrzne vse skupaj.

NiggerBob ::

Pri meni Core nima vpliva, ne zablokira, ni pikic, vsi testi delajo, vse je OK, tudi če dam na 250. Če navijem memorijo, se začnejo pojavljat napake (pike) pri 220, 221 ali 222, pri 224 ali 225 blokira.
Postavil comp na zunanjo stran okenske police v mrzli noči, dal dodatni vent, da piha na memorijo, ni pomoči, pri 222 Mhz se najkasneje začno pojavljat napake, pri 224 ali 225 blokira. Damn, očitno ne bom iztisnil 1 GTexel iz tega MX-a:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

robertos007 ::

po mojih izkušnjah niti dodatno hlajenje ne omili segrevanja rama, verjetno se segreje v trenutku tako da hlajenje ne uspe začet hladit. mam gor pritrjene hladilnike od 486 namazane s termalno pasto pa ne pomaga čisto nič. če ma kdo kakšno idejo glede tega naj pove.

NiggerBob ::

..itak ram deluje daleč hitreje od specifikacije in kakršnokoli hlajenje verjetno ne bo več pomagalo...
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radeon 9600(non-pro) koliko naviti?

Oddelek: Navijanje
271482 (1236) killah bee
»

Gf2mx

Oddelek: Pomoč in nasveti
151294 (1011) o
»

OC geforce2mx

Oddelek: Navijanje
191184 (897) zizi
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241599 (1190) element
»

GeForce2 MX

Oddelek: Kaj kupiti
361673 (1245) Sirki

Več podobnih tem