» »

Išče se Javascript za mailing...

Išče se Javascript za mailing...

Kris_kros ::

Se pravi na internetni strani upišeš svoje podatke, klikneš pošlji in java ti vse skupaj iz internetne strani pošle na tvoj mail... Zadevo se da narest z php-podporo, ki pa je na dotičnem
serverju nemogoča...

Hvala in pivo tistemu, ki najde:)

#000000 ::

Poišči sam in pršpari za tisto pivo. Temu kar hočeš se reče forma, in se da poslat tudi brez javescripta. LP

Kris_kros ::

to mi deli care :)
Sam še najdem, pa se grem napit:)

#000000 ::

Ma ni treba niti dost iskat, tukaj je nekaj podobnega 'aja rešitev ali program ki bi to rešil z enim klikom ni' oz. rešitev je če najdeš nekje tako formo in jo mal predelaš oz. zamenjaš FORM ACTION="mailto:moj.email@moj.server.com LP


povezava

#000000 ::

Takaj je nekaj zate www.w3.si najboljš da si narediš bookmark na to stran. LP

Kris_kros ::

Ti so car!

Kris_kros ::

A ma še kdo kako idejo, ker tole ne bo šlo:(

Tody ::

lej brez podpore serverja ne bo šlo, lahko uporabiš čisti HTML ampak potem bo treba za pošiljanje uprabiti pop3 servis.

#000000 ::

Aha, lej tkole, pove kako bi ti rad pošiljal maile, tako da se odpre uporabnikov email client, ali tko kot pri obrazcih ko se pošlje mail direkt iz strani. ? V obeh primerih rabiš narest formo/obrazec. Obstaja pa še tretja možnost, najdi en free host s php podporo in ga uporabi za ta tvoj sendmail, najbolj preprosto. LP

Kris_kros ::

Tako, da bi uporabnik pač označil par okenc, napisal svoje podatke, in da se bi mail poslal direktno iz strani... Sem že neki telovadil, samo mi ne pošle maila , direkt iz strani...

AndrejS ::

Seveda ne. Pa z JavaScript tudi ne bo šlo, ker je clientside script. Rabiš server script, pa server more imeti podporo za pošiljanje emailov, lahko pa narediš tako da preko ASP.net / PHP preko drugega srežnika pošlješ. Rabil boš torej vsaj en server s podporo ASP.net / PHP. Lahko narediš tudi z webservice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podatkovna baza na oblaku

Oddelek: Izdelava spletišč
121580 (1048) sostarpof
»

Nasvet pred izdelavo

Oddelek: Programiranje
162812 (2156) Gandalfar
»

PHP - nujno! - email forma

Oddelek: Izdelava spletišč
261932 (1614) DonMatejo
»

Izdelava strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
121528 (1324) sverde21
»

ASP.NET(jezik C#) vs. PHP (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7710199 (8843) Nerdor

Več podobnih tem