» »

dve zvočni

dve zvočni

Daniel ::

A je možno imet v računalniku dve zvočni kartici brez sporov v strojni opremi?Če je možno - kako?

ChiefThunder ::

Če mi poveš, zakva bi nucu dve...
Teoretično bi najbrš šlo sam bi mogel poskrbeti za pravilno deljenje IRQ- ev. :D

Daniel ::

Pa kar tak sem hotel...:P

Daniel ::

Kaj pa priklapljanje CD-roma prek zvočne al zakaj so tisti konektori?Ve kdo kaj o tem?

ChiefThunder ::

Najbrš mislš unga ta velikega. Tist je za joystick, ostali pa za mikrofon, zvočnike...

borutzi ::

lahko jih imaš tudi več samo zaželjeno je da niso iste...:D

OrlyTM ::

Tut mene ta varianta zanima močno ...
jest bi rabu dve zvočne met zej za vikend, k prirejam party in bom rolov mp3-je, pa bi mi fejst prov pršlo, če bi lahk mel dva ločena izhoda iz compa na ojačevalnik, da bi lahk iz enga komade poslušov na slušalkah, preden bi jih spustu v eter, ker nekak ne poznam vseh 2000 komadov kolkr jih je trenutno na mojem compu ....

A je kdo že probov kej tacga ... hvala

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ABX ::

OrlyTM: jaz imam isti problem. Pred časom sem se nekaj igral pa mi ni uspelo.

--Switch-- ::

Na tej strani so programi za mixat mp3 verjetno ima tudi kaksen predposlusanje!
link

Jinxy ::

2 zvočni kartici v računalniku nista noben problem, jest imam ze 2 leti 2 kartici notr in mi dela čist vse brez problemov, edini "problem" je to, da če imaš v računalniku veliko drugih kartic, da rado zmanjka prostih IRQ-jev (v tem primeru lahko še vedno izklopiš USB, serial, ipd..)



Načeloma sta lahko to katerikoli kartici, celo iste vrste, RAZEN SB Live! Jest imam SB Live! + SB 16 in dela odlično....2x SB Live! NE dela! Edina varianta, da bi v istem compu delala 2 Live!-a je to, da bi imel instalirane dvojne driverje, Creativove za enga Live!, kakšne druge pa za drugega, vendar na netu še nisem zasledil driverjev za Live!, ki ne bi bili od Creative ;)



Kar se tice software-a za vretet musko (tko, da naslednji komad predposlušaš, sej zaradi tega 2 zvočni) pa priporočam VTT oz. Virtual Turntables, ki je po mojem mnenju kar se tiče osnovne funkcije in enostavnosti res najboljši. Zaradi tega programa sem v bistvu nabavil 2 zvočni :D



Aja, še link!

borutzi ::

Ce hoces driverje ki podpirajo vec sblive kartic pojdi na ta link, vendar so ti driverji namenjeni bolj za glasbene namene..8-)

Rott-von-weiler ::

jaz mam v bistvu dve notri ena je na video kartici druga pa tam kjer mora biti .
pa če v računalnik potegnem muziko preko sb je ton boljši kot pa preko video kartice že na uho čuješ8-O8-O

Mate ::

Ja to kar ti misls dela. Sm enmu frendu opedenu cist isto in tud z istim namenom.

darh ::

sploh se ni treba kej prevec s softrverom zajebavat.. usaj mislm no..



teoreticno bi mogl tole delat:



pozenes WinAMP pa uklops podporo da mas lohka vec WinAMPou odprtih...

options -> allow multiple instances



pol papozenes se en WinAMP...



razultat... vec odrtih oken, oz samo dva... vse kar rabs...



pol pa nastimas u plugins -> output -> waveOut -> output

eno zvocno karto, u tadrugmu winampu pa drugo....



mora da dela... probou se nism... sej pravm.. teoreticno bi mogl delat, sicer pa ... u teoriji je bil tud komunizm dobr...
Excuses are useless! Results are priceless!

rookie ::

Dobi en program s katerim bos rolau musko in v programu nastelas ker zvoca bo kau en kanal kera pa drug.Nj nebi smeu met nobeih problemov zarad tega ker sta dve zvocne noter.Ma da spila.probi si najdt program k ti ujame bit z umu komadom ki ga rolas.Sj bi ti povedu naslov sam sm pozabu.Ce se spomnem napisem :) :))8-O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

easy program za mixanje mp3jev

Oddelek: Zvok in slika
71292 (1253) BaRtMaN
»

dve zvočni kartici obenem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
192226 (1917) kokoon
»

Kateri prog za mixanje mp3-jev?

Oddelek: Zvok in slika
212680 (2353) Jinxy
»

MP3 player/mixer/whatever

Oddelek: Zvok in slika
192189 (1827) DrSergioDJ
»

Mp3 party player

Oddelek: Pomoč in nasveti
61403 (1287) Jinxy

Več podobnih tem